נקסוס 5X ועוגיפלצת ותחליף ל-LG-G3

AD HOC

New member
נקסוס 5X ועוגיפלצת ותחליף ל-LG-G3

ברוכים הנמצאים!

הנקסוס 5X שלי התעדכן אתמול בבוקר ל-Oreo ומאז הוא לא שמיש - מאתחל את עצמו כל 5 דקות, בקושי מצליח לעדכן אפליקציות (הסרתי הרבה מהן בגלל הבעיות), המקלדת נעלמת אחרי הקלדה של 3 אותיות (עברתי מ-swiftkey למקלדת של גוגל וזה לא עזר) ואז צריך לפתוח אותה שוב וחוזר חלילה, הסוללה מתרוקנת לחלוטין אחרי 4 שעות כמעט ללא שימוש, כפתוח ה"חזור" לא עובד בתוך אפליקציות ואין התראות על הודעות חדשות בואטסאפ.
כבר רציתי לחזור לנוגט אבל ההוראות שמצאתי ברשת לא הסתדרו עם החלונות 10 שיש לי עד המחשב
. גם קשה להחליף מערכת הפעלה כשהמכשיר מתעקש לאתחל את עצמו כל הזמן ולא נשאר דולק מספיק זמן לעשות משהו.
אני אחכה עוד יום-יומיים ואראה אם המצב משתפר.

האם עוד מישהו עדכן לאנדרואיד 8? איזה מכשיר ואיך החוויה אצלכם? ממה שקראתי ברשת עיקר הבעיות במערכת החדשה הן ב-Pixel.

ולעניין אחר - ה-LG-G3 של הנוער יצא משימוש אחרי 18 חודשים (העדשה של המצלמה התרסקה, המכשיר מתחמם בחלקו העליון ואינו מזהה יותר כרטיסי סים - ניסינו כמה של חברות שונות) וזה אחרי שכבר הוחלף לו לוח אם במסגרת האחריות.
עכשיו מחפשים תחליף. השימושים העיקריים הם צפייה בסרטים (יוטיוב, נטפליקס), מוזיקה, צילום והחשודים הרגילים (טוויטר, אינסטגרם, וואטסאפ, סנאפצ'אט וכו').
הבקשות: מסך גדול (5.5 אינצ'), מצלמות טובות מאחורה ומקדימה, סוללה חזקה, הרבה זכרון (העדפה ל-64 כי מסתבר שיש הרבה אפליקציות שלא עובדות עם כרטיס הזכרון) וטלפון שעמיד בשימוש יומיומי אינטנסיבי. נפסלו על ידי הנוער: סמסונג, LG ודגמי המוטו.
המכשיר יקנה כנראה מאמזון גרמניה (נסיון טוב עם האחריות שלהם) ואני מעדיפה שלא יעלה יותר מ-350 יורו.

ראינו את ה-Honor 6X - מה דעתכם? הביקורות שקראתי טוענות שהוא לא טוב כמו המוטו G5 פלוס אבל זה האחרון נפסל ע"י הנוער מטעמי מוטו וגודל מסך (לנוער היה מוטו G2 לפני ה-LG).
הצעות אחרות?

תודה ושנה טובה

shoosh2607

Member
מנהל
ברוכה השווה

למרות הפסילה (אין לי מושג למה), אני קניתי את המוטו G5 פלוס באמזון גרמניה.
יצא 1300 ש"ח בערך.
מכשיר מדהים. אולי כשאי לשקול שוב?
&nbsp

AD HOC

New member
שלום שלום

לא מוטו בגלל המסך הקטן יותר ובגלל חוויית השימוש במוטו G2 (לפני ה-LG).

YosMan1

New member
אצלי לאחר העדכון של ה 5X יש קריסות מרובות, לא ברמה שאתה מתאר

אבל הוויפי משתגע ומפסיק לעבוד מידי פעם.
אפליקציות נתקעות TUNEIN למשל ואי אפשר לסגור אותן
ורק ריסט משחרר את המכשיר.
עשית WIPE CACHE וזה לא ממש עזר.
זה לא המכשיר הראשי שלי אלא רק משמש לניהול מדיה של ה CHROMECAST אז אני משתמש בו ממש מעט. (מזמן התיאשתי ממנו ועברתי ל S7)

AD HOC

New member
טוב לשמוע שזה לא אישי נגדי

היום השתפר מעט המצב - בבוקר אתחל את עצמו כל 9 דקות (על השעון!) והאתחולים התרווחו עד לפעם בשעה וחצי אחה"צ.
המקלדת עדיין נעלמת אחרי הקלדת כל מילה (בלתי נסבל!) והוא מכבה את הוייפיי על דעת עצמו ומתחמם מאוד אבל לעומת זאת חזרו ההתראות על הודעות בואטסאפ (אתמול נאלצתי להיכנס לשיחה עצמה כדי לראות אם יש הודעות חדשות). נחמות קטנות.

נראה לי שאחכה עד סוף השבוע ואז אשקול את צעדי (אולי עד אז אמצא הנחיות לשנמוך גרסא שיסתדרו עם חלונות 10).

AD HOC

New member
תודה! ניסיתי ולא עזר

בכל מקרה כתבתי אתמול לשרות של LG כי מסתבר שיש לי אחריות של 24 חודשים ולא 12 חודשים כפי שחשבתי (המכשיר נקנה לפני 13 חודשים). קיבלתי מהם היום תשובה שאם הטלפון לא שבור פיזית (והוא לא - אף שריטה) הוא יתוקן בחינם במסגרת האחריות.

נקווה לטוב.

bomba6

New member
ה-5X שלי צלח את המעבר ל-Oreo בלי בעיה

סורי, אני יודע שזה לא ממש תורם לדיון :)...
&nbsp
והוא אכן יותר מהיר לפי ההבטחות, והסוללה טובה כמו בנוגט (ובנוגט היא השתפרה המון ביחס למרשמלו).
&nbsp
האם פקטורי ריסט (דרך הריקוברי) לא פתר אף בעיה?

למעלה