בעקבות המלצות חמות מאתר זה

חול1

New member
בעקבות המלצות חמות מאתר זה

רכשתי לפני מספר חודשים 2 מכשירי moto g4 . אני מאוד מרוצה מהם. לטעמי החלק של עלות/ תועלת משמעותי לטובה. כעת אני רוצה לקנות אחד נוסף לאשתי. הבעיה היא שבאיביי ראיתי שלא מוכרים יותר את מכשירי הדור השני אלא דור שלישי ורביעי. האם מישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין מכשירי הדור השני (שלי יש) שדרך אגב נמכרים היום גם בארץ לדור 3/4? הם יקרים יותר אך מה הם נותנים בתמורה? אציין שהבעיות היחידות שבמכשיר שלי זה שנפח האחסון הפנימי קטן, ולא ניתן להעביר אפליקציות לאחסון בכרטיס החיצוני, אלא רק תמונות וסרטים אבל לי האפליקציות מספיקות. בנוסף, שמשום מה בגוגל מפס לא ניתן לדייק את המצפן המובנה של המכשיר כך שלא ניתן ללכת ברגל כשהחץ מוביל אותך לכיוון ההליכה אלא הוא " תקוע" לכיוון אחר...אשמח להבהרות ממי שמתמצא.

לעניות דעתי, זאת בעיה של מפות גוגל, לא של המכשיר

תתקין את Moovit ותבדוק אם הניווט באמצעותה כן מתרחש בהתאם למצפן.

חול1

New member
עם הוויז אין בעיות...

אני מדבר על הליכה רגלית. לא ראיתי שבמובאיט יש אופציה להליכה רגלית...

חול1

New member
גם התקנה מחדש של האפליקציה

גוגל מפס לא שינתה את הבעיה. ויש לך התיחסות לשאלה שלי לגבי ההבדלים בין דוא 2 לשלוש וארבע?

GONDOZILA

New member
תשובה

ההבדלים בין דור 2 3 ו4 באים לידיי ביטוי במהירות תעבורת הנתונים
ככל שהרשת חדשה ומתקדמת יותר (דור 3 UMTS או דור 4 LTE) המהירות עולה בדאונלאוד ובאפלאוד

באופן טבעי החברות מתחילות לפרק את התשתיות של הרשתות הישנות יותר
למשל דור 2 GSM המפעילות מתחילות לפרק את התשתיות של הרשת הזו
מפני שמדובר ברשת איטית מבחינת תעבורת נתונים והחברות מעדיפות לנצל את מיקום התשתיות של דור 2 ולהתקין במקום זה תשתיות של דור 4

לכן זה לא כ"כ חכם היום לרכוש מכשירים שתומכים רק בדור 2 GSM
פירוק תשתיות של דור 2 GSM המשמעות של זה פחות קליטה ביותר ויותר אזורים בארץ

אם כיום רוצים לרכוש מכשיר חדש אפילו לא סמארטפון אלא רק מכשיר פשוט
כדאי מאוד להקפיד שהמכשיר יתמוך בדור 3 UMTS ומעלה

YosMan1

New member
קנית מכשיר MOTO G4 דור שני? G4 זה דור רביעי של סדרת G של

MOTOROLA (שנקנתה עי לנובו).
G2 זה היה הדור השני.
וקונים אותו באמזון ולא באיביי, יוצא יותר זול (מקבלים זכוי על מיסים אירופאים) וגם יש אחריות של אמזון.

חול1

New member
תודה לעונים. השכלתי. בזאפ מוכרים את דור 2 ובאמזון ואיביי

דור 3\4 ומשם שאלתי...

למעלה