מה לדעתכם הוא גודל המסך האידיאלי ?

z1george

Member
מנהל
ה5c שלי לגבי הגודל

הצעקה הזו של רוצה high-end אבל מסך 4-4.5
לא באמת קיימת
כלומר יש קבוצת בלוגרים שמייצרת המון רעש בנושא. היצרן היחיד שהקשיב להם היה Sony והיא בקושי קיימת על המפה. סדרת הקומפקטיות שלה לא עשתה שום אימפקט על השוק
ברגע שצריך לייצר את אותו מכשיר דגל, בקטן מאד, הוא יעלה המון לייצר (כמו מכשיר 5.5 אולי 10$ פחות בגלל גודל המסך). *הוצאות הפיתוח, השיווק וההפצה יעלו אותו דבר. לכן יצטרכו לתמחר אותו כמעט כמו אחיו הגדול.
ולכן אם הוא יעלה לצרכן 680 במקום 700 דולר ===כולם כולם יקנו את הגדול.
אפילו אפל מייצרת היום מכשיאים גדולים כדי לא להשאר מאחור...

se7en77

New member
היא היחידה שעוד מייצרת מכשיר חזק עם מסך 4 אינץ

4, 4.7 , 5.5
&nbsp
פונה לכל המגזרים

luckydude

Active member
לשאול את השאלה הזו לגבי ״גודל מסך״ יכול לספק תשובות מטעות

מכיוון שהרבה מהמטלפונים החדשים שיוצאים היום מגיעים עם מסך עם יחס רוחב-גובה שונה מבעבר (פעם הכל היה 4:3, אחרי זה 16:9, עכשיו יוצאים עם 2:1). מסך ״5.5 עם יחס 16:9 הוא יותר רחב מ״5.5 ביחס 2:1 (או כמו שהרבה מהיצרניות אוהבות לקרוא לו באופן די טיפשי - 18:9).
&nbsp
בנוסף, יש גם הבדלים בין היצרניות בגודל המסגרת מסביב למסך מה שמשפיע על הגודל הסופי של המכשיר.
&nbsp
לכן, אני עקרונית הפסקתי לשים לב לגודל המסך ומתייחס רק לרוחב המכשיר בפועל. אישית עבורי הנתון האופטימלי (המקסימלי) זה 70מ״מ, מה שמאפשר לאגודל להגיע לצד השני של המסך ולאפשר שימוש נוח עם המכשיר ביד אחת מרבית הזמן (שזוהי עבורי אחת התכונות הכי חשובות שאני מחפש במכשיר).

תלוי בגובה המשתמש

כותב שורות אלה מתנוסס לגובה של 156 ס"מ בלבד, קרי גם כפות הידיים שלי לא רחבות במיוחד. מסך 5" היה אידיאלי מבחינתי, 5.5" הנוכחי הרבה פחות נוח וגם יוצר תחושה של לְבֵנָה המונחת בתוך הכיס.

תודה רבה למי שהגיב, שאלת המשך

אני רואה שיש טלפונים עם גודל מסך של 5.1 או 5.2.
יש הבדל משמעותי בגודל ביניהם לבין מכשירים עם מסך 5.5?
הבנתי עוד שאני צריך להשוות את הגודל הפיזי של המכשירים כי יהיו הבדלים בגודל בין מכשירים עם אותו גודל מסך (אבל בטח הבדלים מינוריים של כמה מילימטרים)..
לאבא שלי יש סמסונג עם מסך 5.5 ובתוך הכיס של מכנסי הספורט שלי זה הרגיש כמו חתיכת לבנה מבחינת המשקל .
לא חושב שאדם כמוני שהולך המון ברגל יכול להסתובב עם משקל כזה, אצטרך להחזיק אותו כל הזמן ביד.
נצטרך לשבור עוד קצת את הראש.כבר עולים לי בראש רעיונות קצת מפגרים של לקנות סלולאר יחסית פשוט וצנוע בגודלו לרגעים היותר פעילים שלי , הליכות/אופניים, ואחד יותר משוכלל לרגעים שאני עם תיק ויש לי דרך יותר נוחה לסחוב.נראה..

umbo

New member
שני מכשירים זה רעיון לא מי יודע מה.....

כי תצטרך שני מספרי טלפון והנה ברגע אחד סיבכת את כל מי שמכיר\צריך\רוצה אותך.....

BobboVilla

New member
ועוד ללכת למפעילה שתצרוב את המספר על המכשיר... תיק ממש

או שאולי הוא פשוט יעביר את הסים בין המכשירים?

למעלה