גוגל דרייב

גוגל דרייב

יש לי מכשיר מסוג גלקסי S7 ואני משתמש בענן של גוגל דרייב. ישנם מספר תופעות שאיני מצליח להשתלט עליהם כמו:
תמונות שבמצלמת הטלפון לפעמים עוברות במהירות לענן באלבום הנכון (המצויין ע"י השנה והחודש),ותמונות אחרות שצולמו באותו היום נשמרו משום מה במקום אחר בענן כמו ב "תמונות Google".
אשמח לדעת מדוע וכן מה ניתן לעשות למניעת התופעה ואיך אם בכלל נטען לשלוט ולנהל את הענן

תוספת הערה

אני מבקש להוסיף ולציין שבגלל התופעה שציינתי לעיל נאלצתי להעביר את אותם תמונות שנשמרו ב "תמונות Google" באופן ידני לתקיית השנה והחודש המתאימים (2017/7)

blzvi

Active member
תמונות מגובות ב photos

במחשב זה כאן
אף אחד לא משייך את זה לדרייב למרות שזה שם תחת google photos
בטלפון יש הגדרות מתי לבצע את הגיבוי ונסינכרון מכיוון שזה תעבורה די גדולה של נתונים אז ברירת המחדל היא לבצע העברה זו במצב של wi-fi ויש טלפונים שיש דרישה נוספת שהם יהיו בטעינה.

לא קיבלתי תשובה לעובדה שחלק מהתמונות נישמרים בחלק הענן הנכון

דהינו, באלבומים בשנה ובחודש המתאים (2017/7) וחלק ב"תמונות Google" דבר שמבלבל. אני מבין כפי שזה קורה בד"כ שברירת המחדל היא באלבומי גוגל בשנה והחודש הנוכחית מה שלאחרונה לא תמיד קורה, וזו הבעיה (תמונה מצורפת)

blzvi

Active member
מצטער יש רק ענן אחד

וזה photos והוא זהה ל google photos ,לא חשוב כיצג אתה בוחר,
תעשה אבחנה בין התמונות של המצלמה שלך והתמונות שקיבלת ממקורות אחרים.
אם תעמוד בתנאים לביצוע הגיבויים כפי שמוגדר בטלפון ,אתה תראה שהכל קיים .
בכדי לדעת מה אתה מסנכרן >בטלפון google photos > פסים 3 >הגדרות >גיבוי וסינכרון >גיבוי תיקיות מכשיר >מה שמסומן ,המצלמה מגובה באופן אוטומטי

blzvi

Active member
אני מניח שיש לך חוסר הבנה לגבי הסינכרון ,מה מסונכרן

ומה הכיוון.
הסינכרון הוא תמיד מהמכשיר לענן ,לא עובד בכיוון הפוך!
אם אתה ביזמתך העלת לדרייב תמונות מפורים וחנוכה הם לא יסתנכרנו עם הסלולרי שלך

למעלה