קבצים נמחקים מאליהם בסלולארי שלי

irisiris1

New member
קבצים נמחקים מאליהם בסלולארי שלי

יש לי בעיה שאינני מצליחה לפתור – בגלקסי S7 יש לי ספריית מוסיקה של גוגל. כשאני מטעינה סדרת שירים, הסדרה הקודמת נמחקת לי. הלכתי ל"קבצים שלי" וראיתי שהשירים נמחקים משם. אין לי בעיית קיבולת. כלומר יש מקום פנוי. מה לעשות כדי ששירים שכבר הורדתי מהג'ימייל כקבצי mp3 (נמצאים בתוך "הורדות") לא יימחקו לי כשאני מטעינה חדשים? ניסיתי לחפש בהגדרות ובכל מקום אחר ולא מצאתי פתרון.

blzvi

Active member
לא ברור לי מה זה

מבחינתי זה שרות של google שלא עובד בישראל Google Play Music
מה שאת רואה בתמונה זה חשבון גוגל אמריקאי שם זה עובד.
באמצעות תוכנה זו מתבצע סינכרון בין תיקיות במחשב ל google play music
מה שמאפשר בטלפון לשמוע את סיפריית המוסיקה שלך.
אם הכונה שונה אז אנא פרטי

se7en77

New member
אין בעיה לעבוד עם זה בארץ , ההרשמה צריכה להעשות מארה״ב

ובשביל זה יש vpn

irisiris1

New member
סליחה אבל לא הבנתי

אני צריכה להוריד APP מסוים דרך הגוגל פליי של הטלפון הסלולארי שלי?
ומה ז"א להירשם דרך ארה"ב? אני מישראל. איך נרשמים כאילו אני מארה"ב?
ואיך כל האנשים שיש להם סלולארי בארץ מסתדרים עם הורדת שירים מהג'ימייל שלהם ישר לסלולארי ומשם לגוגל מיוזיק בלי שיימחקו להם קבצים?
שלחתי 5 מיילים לגוגל (לתמיכה) והם בכלל לא עונים.

se7en77

New member
יש מדריכים מסודרים בגוגל לעניין הזה

אין טעם להתחיל לרשום פה מדריך ,
אין קשר לגימייל וכדומה , הדבר היחיד הקשור זה שמשתמשים בכתובת גימייל לכניסה.

feedingsys

New member
המלצה

תתקיני samsung music
תסירי את המיוזיק של גוגל שעובד עם ה cloud
וזהו.

irisiris1

New member
יש לי גם סמסונג מיוזיק במקביל

וגם ממנו נמחקו השירים שנמחקו מהגוגל פליי מיוזיק. חשוב לי לציין שהשירים נמחקו מההורדות בסלולארי (בתוך תיקיית ההורדות שלי) שהוזנו במקור מהג'ימייל ואין לי קלאוד פעיל בכלל. משתמשת רק בחשבון הרגיל של הג'ימייל שמוגבל עד 15 ג'יגה וניצלתי עד כה כ5 ג'יגה.

irisiris1

New member
תודה, אבל השירים אינם נמצאים אצלי על הSD CARD

הלווא שיכולתי לאחסן אותם בזיכרון חיצוני. הם מאוכסנים אצלי בתוך הזיכרון הפנימי של המכשיר (שהוא סה"כ 32 GB), כך שזה לא נראה לי קשור לבאג הזה. גוגל לצערי בכלל לא עונים לי וניסיתי לפנות אליהם לכל מייל אפשרי. מאחר שהשקעתי שעות ארוכות להורדת מאות השירים (ומאות אחרות נמחקו), אני חוששת לעשות הסרה כדי לא לחזור על התהליך המפרך של הורדה מחודשת של השירים שבינתיים קיימים אצלי. אני אנסה לחפש בגוגל מדריך עם עזרה. אם למישהו יש קישור עם מדריך מהאינטרנט איך פותרים את הבעיה בלי למחוק או להסיר את הגוגל פליי מיוזיק, אודה לו. תודה למסייעים וסליחה על הטירחה.

למעלה