שידרוג Samsung גלאקסי חדש

Celli Bee

New member
שידרוג Samsung גלאקסי חדש

הי,
כרגע מחזיק במכשיר S5 - אשר משרת אותי טוב מאד.
על מי מהבאים הייתם ממליצים לשדרג?
Galaxy S8 64GB
Galaxy S7
Galaxy S7 Edge
Galaxy A7 2017
Galaxy A5 2017

תודה לעונים.

em28

Well-known member
אם חייבים לבחור רק בין הסמסונגים הללו, הייתי הולך על ה.....

OnePlus 3T או לחכות שבועיים ל-OnePlus 5.
ה-3T אוכל את ה-S7 בלי מלח, ה-5 אמור להשאיר עשן ל-S8, וכל זה בחצי מחיר.

בחיר המופקע שלה על סידרה A חבל לבזבז הקלדות.

se7en77

New member
איזה מגזים אתה , האם לדעתך המצלמה , המסך והסוללה של

ה-op טובה יותר מאשר ב-s7 ?

em28

Well-known member
הסך הכל זה לא מצלמה או סוללה

וה-OP3T אכן אכל את ה-S7 בלי מלח, ואם אני מאמלק את המבחן המצורף: ה-3T היה מהיר בערך פי 2 !!

enigo

New member
אתה מכיר הרבה אנשים שגרמו ל-S7 לקרטע בשימוש יומיומי?

כי אני מכיר די הרבה אנשים שאוהבים מאוד את איכות התמונות שאפשר להפיק איתו.
במילים אחרות - איכות מצלמה ומסך הרבה יותר קריטית מהציון במבחן ביצועים כלשהו.
ושלא תבין, יש ל-S7 בעיות והוא רחוק מלהיות מושלם. כתבתי כאן על חבר שנתקל בבעיית התחממות, ואמרו לו שזו בעיה נפוצה בטלפון הזה ואין טעם לנסות לתקן. אבל מכאן ועד למחוק אותו כמו שאתה עושה הדרך עוד רחוקה.

em28

Well-known member
להיות מובס ע"י ה-OPT3 זו לא מחיקה, לא הרבה עומדים מולו בכבוד

במחיר של מכשירי הדגל של סמסונג/LG אתה מצפה למכשיר שלא יתבייש מול מכשירים מקבילים.

כן, ה-S7 הוא לא כושל בן כושל, יש לו מצלמה טובה ואפילו חומרה לא רעה,
אבל איכשהו התוצאה הסופיץ אעפס - לא מבריקה.

enigo

New member
ה-S7 הוא כבר לא מכשיר דגל, ולא עולה כמו מכשיר דגל.

פער המחיר בינו לבין OPO3T כבר לא גדול עד כמה שאני זוכר.
ואם הוא נותן מצלמה עדיפה (די בטוח) ומסך עדיף (לא יודע, נראה שזה מה שטענו כאן) - אז הוא עשוי בהחלט להצדיק את פער המחיר. הציון במבחן ביצועים הוא די חסר משמעות משלב מסוים והלאה עבור הרוב המוחלט של האנשים.
ואם תוסיף לזה את העובדה של-S7 יהיה הרבה יותר קל למצוא חלקי חילוף ואביזרים, אז התמונה כבר הרבה פחות חד-משמעית מכפי שאתה מצייר.

em28

Well-known member
מודה שנדלקתי מהאפשרויות: גלקסי, גלקסי, גלקסי, גלקסי או גלקסי

כאילו שאין מכשירים אחרים.

se7en77

New member
שמחירו היה זול מולם אז יכול להיות שהוא היה הבחירה הנכונה

באותו המחיר לדעתי ה-s7 עדיף , בשניהם לא נתקלתי באיטיות .
לדעתי המסך , המצלמה והסוולה עדיפים ב-s7.
ל-op אין עדיין גירסא 100% יציבה של מערכת הפעלה נוגט ,
בגירסא האחרונה הסוללה נאכלת ובבטא היא יותר טובה אבל תוכנות מתרסקות , חבל שהוציאו מכשיר דגל ללא מערכת הפעלה ( חדשה ) ויציבה .

בא נתחיל מהסוף ?

אין לי מושג על סמך מה שתי השורות האחרונות . המכשיר אצלי מאד יציב ואין שום דבר שדומה לאכילת סוללה או להתרסקות אפליקציות .
מעבר לכל הנ"ל - הסיבה העיקרית שאני ממשיך עם מכשירי ה OP היא לא הממבו ג'מבו של מסך או מצלמה , אלא מה קורה אחרי חצי שנה /שנה . שכל הסמסונג/LG מתחילים להתעייף ולהתעצל דבר שאחרי שלוש שנים , שני מכשירי 1+1 ואחד 1+3T לא קרה עדין . אז יכול להיות שהיום עדיף מסך ומצלמה , אבל מחר ..?

se7en77

New member
לך יש אותו מספר חודשים ואין ספק שכשהוא הגיע

הוא היה הכי שווה במחיר שלו , היום זה קצת השתנה כי המחירים צנחו בגלל דור קודם ובגלל המע״מ.
לגבי צריכת הסוללה : אנחנו מריצים בעבודה מספר תוכנות קבוע על מכשירים , בגירסא האחרונה 4.1.5 משום מה יש הבדל בצריכת הסוללה ( התוכנות לא השתנו במכשיר ) , שניסינו לבדוק עם הבטא יש לנו קריסות .
לגבי זמן ואיטיות , יכול להיות שעד s5 זה באמת היה ככה , ה-s5 ומעלה שיש אצלנו לא מראים סימני עייפות חוץ מה-s5 שאחרי התעללות קטנה הלך השקע טעינה.
לגבי 3 שנים , תסתכל מה קרה ל-op2 , אחרי שנה הם בכלל נטשו אותו וזנחו אותו ... אני בכוונה לא מזכיר את הראשון כי הוא בא עם מערכת הפעלה פתוחה יש לו תמיכה חיצונית( תתקין עליו אוקסיגן ותראה את ההבדל )

סטלוס2

New member
לא יודע מה אתה עושה למכשירים שהם מתעייפים אחרי חצי שנה

אני מאמץ אותם מאוד, ועדיין ה-G2 וה-G4 שלי טסו ועדיין טסים 4 שנים ושנתיים אחרי רכישתם (בהתאמה).
&nbsp
לא שאני חושב ש-LG זה פאר השלמות, אבל להגיש שסמסונג ו-LG מתעייפים אחרי חצי שנה- נו באמת.

ה G2 לטעמי

הוא המכשיר הכי מוצלח (די היחיד ) מסידרת ה G
ה G4 ? לא צריך לעייף אותו , הוא מת לבד ..
ו.. כן . אחרי תקופה לא ארוכה המכשירים הנ"ל עם כל הג'אנק שהיצרניות שמו עליהן מתחילים להיות סמרטוטים עייפים ועצלנים .
מספיק לראות כאן ובפורום השכן כמה תלונות לאורך הזמן על מכשירים שהתעייפו אחרי תקופה לא ארוכה מידי .
לא עברת ל S8 לא מזמן ?

BobboVilla

New member
בתור מישהו שיש לו טלפון עם לא מעט ג'אנק (אסוס), זה לא הכמות

אלא גם ה-"איכות" של הג'אנק שמשפיע על קצב ההאטה של המכשיר. אצל סמסונג, לפחות עד וכולל ה-S5 (שזה המכשיר האחרון ש"שיחקתי" איתו יותר מאשר כמה דקות), לא רק שכמויות הג'אנק היו מטורפות, אלא שאיכות הקוד הייתה מתחת לכל ביקורת (והיו"ר גם הודה בכך לפני כמה שנים).
&nbsp
אצל LG אני לא יודע למה זה קורה. אולי הם פשוט מעתיקים מסמסונג את הכל, כולל תקלות משביתות וקוד גרוע
.

Celli Bee

New member
מה לגבי (S8 (64G ?

יש המלצות טובות על S8 ?
או חסרונות בולטים...

סטלוס2

New member
אני עם S8

בסה"כ המכשיר טוב ואין לי תלונות.

אבל הוא מתחמם...ובגלל שסמסונג לא רוצים שהוא יתפוצץ, הם מגבילים את הפעילות שלו.
למשל,
כשאני מנווט והמכשיר בתושבת שלו ברכב על השמשה- אחרי 20 דקות בערך הטעינה מפסיקה בגלל החום של המכשיר. רק כשהוא מתקרר קצת (וזה לא קורה כשהשמש עליו) הטעינה ממשיכה.
זה עוד מילא, היום ניווטתי בערך שעה וחצי ולא רק שהטעינה הפסיקה- בשלב מסויים הוויז נסגר באופן כפוי ולא יכלתי לפתוח אותו מחדש עד שהמכשיר קצת התקרר.

xyz111

New member
התופעות הנ"ל של התחממות ברכב קורות אצלי עם LG V10

בהתחלה הפסקת טעינה עקב החום, אחר כך לעיתים נדירות הטלפון מודיע שהוא מכבה את עצמו כדי להגן על עצמו.
זה מדאיג אותי האם הטמפרטורות הנ"ל לא גורמות נזק מצטבר למכשיר או לסוללה, בעצם אנחנו נכנסים ל"תחום האדום" כי מופיעות אזהרות.
כעת בקיץ כשאני נוהג באמצע היום אני מניח אותו בצל ברכב, במקום בתושבת בשימשה, הבעיה שזה פחות נוח.

Celli Bee

New member
מה לגבי איכות הבניה של S8 ?

האם הוא יעמוד בלחצים? נראה שאין לו בכלל קצוות (bezel) להגנה בסיסית מפני מכות או נפילות קטנות, מה שעלול לסדוק את המסך בקלות - מה דעתכם?
כמו ה-S5 גם כאן אשתמש בו ללא כיסוי סיליקון... פשוט הכי נוח ככה
ל-S5 יש לפחות את המסגרת להגן עליו מעט..

למעלה