אחסון אנשי קשר בסלולארי

irisiris1

New member
אחסון אנשי קשר בסלולארי

בנוגע לאנשי קשר - הקלדתי לסלולארי אמש את כל אנשי הקשר (שמות ומספרי טלפון) וביקשתי שזה יישמר בכרטיס הסים (מכשיר גלקסי S7), עשיתי את זה ידנית (שם שם,מספר מספר) כי המכשיר הקודם היה ישן, וזה לקח לי שעות, אבל רק עכשיו קראתי ברשת שזה לא מומלץ. מה אם כן כדאי? לחשבון הגוגל שלי? (ואיפה אני אמורה בכלל לראות את זה בחשבון הגוגל?) לכרטיס הסים? או לטלפון עצמו? הקלדתי כאמור את כל אנשי הקשר שלי לסים, אם זו טעות – האם ניתן בלחיצת כפתור לשנות מיקום של האחסון (אולי למקם פעמיים בשני מקומות?) או שזה כבר אבוד? דבר שני, המכשיר לא מאפשר לי להעביר משם כמה מספרים למועדפים , זה בגלל שהקלדתי הכל לכרטיס סים?
אם לא ניתן להעביר מהסים לחשבון גוגל, יש דרך למחוק בלחיצת "בחר הכל" את כל אנשי הקשר ולהקליד מחדש ולתת הוראה לאחסון במקום אחר? אפשר לגבות מהסים לחשבון גוגל את אנשי הקשר בדרך כלשהי?
תודה!

irisiris1

New member
עוד משהו

אגב, יש לי בהגדרות אנשי קשר : "יבא קובצי VCF (VCARD) מהאחסון של המכשיר אל התיקייה "אנשי קשר" במכשיר שלך
יצא אנשי קשר מהאחסון של המכשיר אל מיקומי אחסון נבחרים כקובצי VCARD"
זה יכול לעזור? הבעיה היא שהכל כבר הוקלד לכרטיס סים שבתוך הטלפון ולא למכשיר עצמו...
אגב, האם אפשר להקליד על מסמך וורד במחשב הביתי שלי שמות וטלפונים ובדרך כלשהי להפוך את זה לרשימת אנשי קשר והמכשיר כבר יסדר את זה?

לחשבון הגוגל, כמובן

תיכנס מהמחשב ל-https://contacts.google.com/, תכניס פרטים של אנשי הקשר, אח"כ תחזור לסמארטפון, תיכנס להגדרות - חשבונות - חשבון הג'מייל שלך ותוודא שאנשי הקשר מסתנכרנים.

binon

New member
אפשר להעביר את אנשי הקשר

תיכנסי לחייגן, צריכה להיות שם אפשרות של העברת אנשי הקשר מהסים לחשבון הגוגל.
תרשמי באיזה מכשיר מדובר ואז יהיה יותר קל לכוון אותך.

irisiris1

New member
גלקסי S7 -

א. איך מעבירים את אנשי הקשר מהסים לחשבון הגוגל? ואיך אח"כ אראה את הכל בחשבון הגוגל?
ב. האם אפשרי לעשות "העתק הדבק" ולא "גזור הדבק" למקרה שיהיו לי פאשלות ואנשי הקשר ייעלמו משני המקומות?
תודה!

binon

New member
נסי את הכיוון הבא

במסך היישומים, הקש על אנשי קשר ← עוד ← הגדרות ← ייבוא/ייצוא אנשי קשר ← יבא, ולאחר מכן בחר באפשרות ייבוא
תבחרי ייבוא מכרטיס הסים ואז תישאלי לאן לייבא. תבחרי בחשבון הגוגל וזהו.

irisiris1

New member
ואיפה אמצא בחשבון הגוגל את רשימת אנשי הקשר שייבאתי?

תנו לי אם אפשר כתובת כדי שאוכל לגבות על המחשב שלי את הרשימה.
שנית, אחרי שאני מייבאת, בכל פעם שאני מכניסה שם חדש לרשימת אנשי קשר, אוכל לשמור אותו בכרטיס הסים (יותר קל להקליד לשם) ואח"כ מחדש לסמן ייבוא אנשי קשר לחשבון הגוגל?
אין אפשרות שהשמות יישמרו בשני מקומות במקביל (למשל גם בכרטיס הסים וגם במכשיר או גם בסים וגם בגוגל), האם הייבוא אנשי קשר הזה הוא כמו "העתק הדבק" ולא "גזור הדבק", כלומר הרשימה מיובאת כאקסטרה ולא נעלמת לי מהכרטיס סים?
דבר אחרון, האם ניתן להמיר קובץ WORD עם רשימת אנשי קשר שהכנתי מראש (שמות ומספרי טלפון) לקובץ שהסלולארי קורא? (CSV/ VCARD או משהו כזה)

תודה למסיעים

irisiris1

New member
ושאלה אחרונה - הסלולארי נותן לי כמה אפשרויות ייבוא/ייצוא

שאלה אחרונה – מצאתי את האפשרות לניהול אנשי קשר בסלולארי, יש לי כמה אפשרויות, מה לבחור?
1. יבא/ יצא אנשי קשר
1.א. יבא קובצי VCARD מאחסון המכשיר שלך
1.ב. יצא אנשי קשר אל מיקומי אחסון אחרים, כמו למשל קובצי VCARD
2. העברת אנשי קשר מהמכשיר
העבר אנשי קשר מהמכשיר אל חשבון GOOGLE או אל SAMSUNG ACCOUNT
&nbsp
(אם אנשי הקשר שלי שמורים בכרטיס סים, זה נקרא שהם שמורים במכשיר? ומה ההבדל בין ליבא לבין ליצא בהקשר הזה?)
תודה לעזרתכם.
&nbsp

יעקב ח

New member
מה כל כך הסתבכת?

אנשי קשר רצוי וכדאי לשמור בחשבון גוגל, לא בסים שזה דבר מיושן וכל כך 1995.
מה שכדאי לך לעשות זה לייצא את אנשי הקשר לגוגל ושם הם יהיו כל עוד
יהיה לך חשבון פעיל.
אם את רוצה לשמור גיבוי של אנשי הקשר, ייצאי מהמכשיר לקובץ שנשמר במכשיר. את הקובץ תעבירי אחר כך למחשב שיהיה לך גיבוי.
בפעם הבאה שתשמרי איש קשר, שמרי אותו ישר בחשבון גוגל.
אם מכל סיבה שתהיה תחליפי מכשיר, ברגע שתגדירי
את חשבון גוגל במכשיר החדש, אוטומטית כל אנשי הקשר יופיעו כבמטה קסם.

irisiris1

New member
אני לא מבינה בזה, מצטערת על הטרטור, שאלה קטנה נוספת

לפני שאני מבצעת משהו שלא אוכל לחזר אחורה -
האם אפשר לייצא פעמיים - גם לחשבון גוגל
וגם לקובץ שיישמר במכשיר ויועבר למחשב שלי? או שמחשבון גוגל אני יכולה להעתיק את אנשי הקשר איכשהו לקובץ? (אין לי מושג איך עושים את זה)
לאיזה קובץ אתה מתכוון? ("אם את רוצה לשמור גיבוי של אנשי הקשר, ייצאי מהמכשיר לקובץ שנשמר במכשיר")
דבר אחרון - ידוע לי שיש אפשרות לשמור אנשי קשר על ענן, זה מומלץ? והאם גם כאלה שהם לא מומחים יוכלו לעשות זאת או לוותר? כי אין לי מושג מה זה ובטח לא איך מתפעלים דבר כזה.
תודה לכולם על העזרה וסליחה על הטרחה.

יעקב ח

New member
את יכולה לייצא לאן שאת רוצה

תייצאי מהמכשיר לזכרון ההתקן והוא יופיע כמו בתמונה המצורפת.
או במקרה שלך עם הגלקסי, הקובץ יהיה בשם 0000.vcf
כשיהיה הקובץ בזכרון המכשיר, תעבירי לאן שאת רוצה.
את בהחלט יכולה לשמור על הענן גם גיבוי, שיהיה, לא יזיק.

irisiris1

New member
ביצעתי זאת, אבל הקובץ לא ניתן לפתיחה

אוקיי, ביצעתי את כל מה שיעצת לי ושמרתי על כרטיס SD חיצוני, שלחתי לעצמי את הקובץ למייל, כך שאוכל לפתוח במחשב ולראות שמתעדכן בחשבון הגוגל שלי לאנשי הקשר, אבל כשאני מנסה לפתוח את הקובץ נכתב לי שחלה שגיאה ושלא ניתן לפתוח את הקובץ ("אירעה שגיאה לא מוכרת במהלך יבוא אנשי הקשר שלך") כך שאנשי הקשר לא עברו לי לג'ימייל. האם לנסות אופציה אחרת – מתוך הגדרות אנשי קשר בטלפון שלי ללחוץ על אפשרות "העברת אנשי קשר מהמכשיר אל חשבון גוגל" או כיוון שבמקור שמות אנשי הקשר שמורים לי על הסים של המכשיר ולא על המכשיר עצמו, זה לא ייתן לי כלום? תודה על העזרה.

למעלה