שיאומי עם מצלמה טובה?

ixigul

New member
שיאומי עם מצלמה טובה?

אני מחפש מחליף לשיאומי רדמי נוט 1 שלי (שעובד מצויין כבר שנתיים אבל מתפתחת בעיה בשקע טעינה/קליטה, אז נראה לי שכבר עדיף להתחדש),
בסך הכל מרוצה מהשיאומי אז טבעי להמשיך עם דור מתקדם יותר, רק שהייתי שמח אם המצלמה תהיה משופרת- האם יש דגם כזה או בכל הדגמים של שיאומי האיכות למטה מבינונית?
(חשוב לי יציאה לכרטיס זיכרון חיצוני, שקע אוזניות, מסך לפחות 5.5 לא מתנגד ליותר, אינפרא אדום נדרש, רצוי 3 גיגה זכרון פנימי )
חשבתי על רדמי נוט 4X או מי מקס, אשמח לדעות, דגמים /יצרנים אחרים וכו...
תודה רבה

במחיר של שיאומי חדש אפשר לקנות מכשיר דגל מלפני שנתיים

עם מצלמה טובה ושאר הפרמטרים שציינת. למשל, את Samsung S5.

se7en77

New member
התכוונת 3 :) , הבעיה שכאלה לא ניתן למצוא כבר

אפשר לחשוב על s6

מחירים זולים...

מה שחשוב מבחינת הרוכש זה שהוא מקבל מכשיר עם אחריות של סאני היבואן הרישמי של של סמסונג בישראל...
דהיינו, שיהיה על הקופסה של המכשיר מדבקות עם לוגו של סאני...
את השירות והאחריות על המכשיר מקבלים במעבדות של סאני היבואן הרישמי...

עוד רווח שיש אם רוכשים מכשיר יבואן רישמי (סאני), בעדכונים דרך OTA העברית אינה נמחקת מתפריט המכשיר...

מה שחשוב מבחינת הרוכש

זה לא לקנות מכשירים של יצרנים שפוגעים בלקוח ע"י העלמת העברית (סמסונג +LG ),
או יצרני פח שמאלצים אותך הלקוח להתעסק עם רומים גלובליים/בינלאומיים ..

BobboVilla

New member

שים לב שהם מוכרים את המכשיר עם אחריות שלהם (במחיר "הזול")

ואם רוצים אחריות של סאני זה עולה עוד כסף. על פניו נראה נכלולי, משהו.
אם המכשירים ביבוא רשמי של סאני איך הם נמכרים ללא אחריות סאני במחיר רזה ורק במחיר שמן מקבלים אחריות סאני.
תיאוריית קונספירציה: האם המכשירים מיובאים ביבוא מקביל ללא אחריות סאני והם רק מציגים את האופציה הזו כדי לפתות לקוחות אבל לא באמת מתכוונים לתת ללקוח "אחריות סאני" - אלא רק לקחת את הכסף עבורה....?!

אצל כל המשווקים זה כך...

מוכרים מכשירים מיבוא פרללי עם אחריות של החנות...
ובמקביל מוכרים מכשיר יבואן רישמי עם אחריות ושירות של היבואן הרישמי ולא של החנות...

ניתן לראות פה ברשימה חנויות שמוכרות את המכשיר מיבוא פרללי ובמקביל מוכרים את אותו הדגם מכשיר יבואן רישמי...
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=937196

se7en77

New member
אתה מתכוון אצל חנויות הקומבינה שאתה מפנה אליהן זה ככה

BobboVilla

New member
תראה, במדינות מתוקנות, אין בעיה עם יבוא מקביל

וזה בהחלט יכול להוזיל את המחירים מבלי לפגוע בצרכנים. בארץ, מצד שני, היבואן המקביל לא סופר אותך ממטר שנייה אחרי שקנית אצלו. תסתכל מה קרה עם הבעיות של ה-LG G4 שהיה לו ריקול על ידי LG העולמית. מי שקנה אצל היבואן הרשמי, אז היבואן הרשמי טיפל בו (בסופו של דבר). מצד שני, מי שקנה אצל יבואן מקביל, היבואן המקביל אמר "לך דבר עם היבואן הרשמי", שזו דרך פחות לא מנומסת להגיד "האחריות שלי היא על הנייר בלבד, ואם יש תקלות אז זבש"ך, כי אני לא אטפל בהן".
&nbsp
ה"תוספת" עבור יבואן רשמי זה כנראה כדי שיהיה באתרים של החנויות רק מקום אחד שבו מוכרים את המוצר, למרות שעקרונית אלו אמורים להיות שני מוצרים שונים, כי הם מגיעים משני ספקים שונים. בוא נגיד שלא זו הבעיה עם חנויות שמוכרות גם ביבוא מקביל וגם ביבוא רשמי, ויש סיכוי סביר שאצל היבואן המקביל גם לא תקבל מטען מקורי, אלא איזה חלופי איכותי במקרה הטוב, או סיני בשנקל במקרה הרע.

למעלה