איך השירות של מעבדה של "בסטמובייל" במימוש אחריות?

Borisyo

Member
איך השירות של מעבדה של "בסטמובייל" במימוש אחריות?

מתכוון לקנות מכשיר ביבוא מקביל ומעוניין לשמוע על חוויות שהיו לאנשים בעת מימוש אחריות במעבדה שאיתה רשת בסטמובייל עובדים.

את המכשיר שיש לי כעת קניתי ב-ELINE והכל עבד טוב, ללא צורך במימוש אחריות אבל שמעתי דברים לא כל כך טובים עליהם ושאחריות שלהם לא שווה כלום.

מעניין אם זה לא רק אצלהם, אלה בכל מעבדה צד שלישי בארץ כל עוד מדובר ביבוא מקביל.

מורוש98

New member
הכנסתי מכשיר למעבדה לפני 3 שנים אמנם

אבל הטיפול שלהם היה יעיל וזריז.
&nbsp

Borisyo

Member
מעבדה של "קבוצה חי"?

זו מעבדה של יבואן מקביל אם קונים בבסטמובייל?

se7en77

New member
אני לא אתפלא אם קבוצת חי זה השם של המעבדה

שלהם

Borisyo

Member
קבוצת חי החליפו לי טלוויזיה למשופרת יותר

התלוננתי על כתמים כהים על מסך. באו 2 אנשים ולקחו אותה למעבדה. בסוף אחרי החליפו לי אותה לדגם חדש ומשופר יותר. אני לא יודע איך השירות שלהם היום, במיוחד במסגרת תיקון סמארטפונים...

ALFA 156

New member
שהייתי צריך להשתמש באחריות שלהם הייתי מרוצה מאוד מרוצה

קניתי מהם לפני שנתיים וחצי לומיה 920 תחת אחריות שלהם, המכשיר היה דפוק מהתחלה שלחתי פעמים - פעם ראשונה לא מצאו את התקלה אחרי מספר חודשים שלחתי שוב ובפעם השנייה המכשיר נדפק עוד יותר וכנראה לא היה חלקים או לא ידעו לתקן אז שלחו לי במקום כפיצוי לומיה 1020! (דגם משודרג שעלה כמה מאות שקלים יותר המכשיר שלי) ועד היום אצלי

se7en77

New member
לא הבנתי את החלק של הייתי מרוצה ?

ממה , מזה שהמכשיר היה דפוק מההתחלה , מזה שלא מצאו את התקלה או מזה שהחליפו את המכשיר בגלל שלא ידעו/רצו לתקן

ALFA 156

New member
כי נתנו לי במקום מכשיר יותר שווה עם מצלמה מטורפת (למי שמכיר)

ALFA 156

New member
למה גרועה?

כנראה לא הצליחו לתקן\לא היה חלקים אז שדרגו אותי לדגם הבא בלי כסף ויצאתי מרוצה (רציתי נורא את המכשיר הזה בזמנו)

se7en77

New member
לא הצליחו לתקן / לא היו חלקים זאת אחריות גרועה

אם אתה לא יודע לתקן או אין לך חלקים למה אתה נותן אחריות , זה שהחליפו לך ואתה מרוצה זה טוב אבל האחריות שלעצמה גרועה ובעצם לפי דבריך לא קיימת , מה היה קורה אם לא היה להם זרוק במחסן איזה 1020 ?

ALFA 156

New member
.

אחרי 3 ימים צלצלתי לשאול מתי המכשיר מוכן אז אמרו לי מחליפים לך ל1020 זה בסדר?
אם לא היה להם אז הם היו מוצאים פתרון אחר,אולי מסדרים את המכשיר הישן או מחליפים למכשיר אחר או מחזירים את הכסף, זה גם מכשיר שהוא מאוד לא נפוץ

se7en77

New member
אתה עובד אצלם שאתה מנסה לתרץ את חוסר המקצועיות שלהם ?

ALFA 156

New member
לא עובד אצלם ולא נעליים

המכשיר התקלקל החליפו לי במכשיר חדש טוב יותר - הכל טוב ויפה!
אני מעדיף לקבל מכשיר חדש מאשר לקבל מכשיר שעבר תיקונים!
ואין לי כוח להתווכח יותר.

למעלה