חוות דעת ממשתמשי בקו מוצרים של סוני - Sony Xperia

Borisyo

Member
חוות דעת ממשתמשי בקו מוצרים של סוני - Sony Xperia

אני עדיין עם נקסוס 4 ומחפש מכשיר טוב יותר. טפסה תשומת לב סידרת מוצרים של סוני להלן:

- Sony Xperia X Performance
- Sony Xperia X
- Sony Xperia XA
- Sony Xperia Z5
- Sony Xperia M5

אני מתלבט כי אחרי שבדקתי ביקורות על כמה דגמים, ראיתי שיש לכמה בעית חימום יתר, קול שיחה נכנסת לא מספק עוצמתית ואיכותית (יש רעש ברקע או משהו) וגם רמקול לא משהו לשיחות נכנסות...

מישהו שיש להם אחת ממכשירים יכולים לספר לי על חווית שימוש שלהם? ייתכן ויש דגמים אחרים של Xperia שלא הוספתי שהם גם טובים...
אני אישית מחפש מכשיר עם מסך 5", USB OTG, איכות שמע שיחה מעולה, סוללה טובה, זיכרון 2 ג' לפחות.

תודה

מורוש98

New member
אמנם לא בידיוק הדגמים שציינת..

אבל לאחיות שלי לשתיהן יש סוני וכמה שהם נראו מבטיחים בהתחלה..הם לא. המצלמה מעולה.
אקספריה z3 והדגם השני פחות מוכר.
לא הייתי קונה בוני כיום ועוד עם המחירים שלהם (למרות שקראתי שהמחיר ירד?..)

"קול שיחה נכנסת לא מספק עוצמתית ואיכותית ..."

סובייקטיבי . לאף אחד מאיתנו ולאף "מבחן" אין יכולות השמע שלך , וההפך ..
2GB זכרון ? זה כ"כ 2015 .. מסך 5# ? בעולם האנדרואיד מכשיר טוב = מסך גדול ..
בגדול ? אם הייתי מחפש מכשיר עם מסך לא גדול ויכולות סאונד משובחות , הייתי בוחר באייפון . כנראה 6 או 6S יד שנייה .
מכל מכשירי הסלולר שעברו דרכי ( הרבה מאד ) אין אפילו אחד שנותן איכות סאונד כמו המכשירים עם התפוח על הגב .
* ולא..בגלל נושא של הקלטת שיחות אני לא משתמש באייפון .

Borisyo

Member
נייד שניתן להכניס לכיס בנוחות...

הסיבה שאני לא רוצה מסך גדול היא עניין של נוחות לסים בכיס ולהסתובב ולא לסחוב איתי "טאבלט". 5.1, שיהיה 5.2 אבל לא יותר מזה.

מבחינת סאונד חשוב לי לא רמקול חיצוני דווקא, אלה רמקול פנימי בשפופרת...
אייפון 6 אתה/את אומר/ת משומש? לא עדיף מחודש עקב אחריות שחברה נותנת?
איפה תמליץ/י לרכוש?

הנסיון האישי שלי עם מכשירי ה

היה טוב מאד בדיבור ועוד יותר טוב בשימוש באוזניות ( אייפון 4S + 5S )
לא מכיר מי מחדש עם אחריות . רואה שאתה צפוני , אנסה לבדוק באיזור שלך , אפשר לשאול גם את 7 , גם הוא מהאיזור ואולי מכיר ..

umbo

New member
לסוני יש גם את ....

הדגמים הקטנים יותר עם מסך 4.6 אינץ כמו Sony Xperia X compact שהוא טוב לא פחות ובהחלט עונה על בעית גודל המכשיר לעומת הכיס.

se7en77

New member
אצלנו בעבודה יש z5 פרימיום , z3 ו-z3 קומפקט

נתחיל בזה שבין ה-z5 ל-z3 לא מרגישים הבדל ביום יום , נראה ומרגיש בדיוק אותו הדבר .
המכשירים לא קטנים ודקים , דווקא מרגישים די מגושמים עם כל המכשירים המעוצבים של היום.
ה-z3 קומפקט הוא ייחודי ובעל מסך קטן , המסך פחות איכותי ומרגישים את זה בצפייה בסרטים .
בזמנו סוני היו ייחודיים בכך שהם היו נגד מים ואבק , היום כבר יש יותר מכשירים ככה שהם כבר לא ייחודיים בעניין , באמת שאני לא רואה סיבה להשקיע בסוני ... לא רואה משהו מיוחד אלא אם אתה מחפש מכשיר 4.6 אינץ של אנדרואיד.
אם אתה מחפש מכשיר איכותי עם מסך יחסית קטן הייתי ממליץ על סדרת ה-s של סמסונג , s5 ומעלה מכילים גם סוללה טובה.
S8 ממש יקר אבל הוא ממש מרגיש קטן למרות המסך הגדול שלו , מרגיש ממש קטן ליד g6 של lg.
לגבי אייפון , לדעתי ה-6 ומעלה יכול להתאים מבחינת הגודל ( לי יש 6+) , לגבי משומש או מחודש זה קצת בעיה , צריך לסמוך על החנות והמוכר שמה שמקבלים זה באמת מה שאומרים , אני לא יודע לזהות מסך תחליפי , לא יכול לזהות עם המכשיר נפתח לתיקון וכדומה , גם במכשירים אחרים אני לא יכול לזהות

למעלה