סים גלישה בכייף-רי-סין

• פותח הנושא em28
  • פורסם בתאריך

em28

Well-known member
סים גלישה בכייף-רי-סין

המלצות לסים לאי השכן, שהיום התברר לי שהוא יותר קרוב מאילת....

G Gabi

Member
עכשיו אתה כותב?!

לפני שבוע וחצי מספר אנשים שאני מכיר חזרו משם.
מה עשו?
מנוי חדש בגולן טלקום. שילמו 49 ש"ח על הסים, וחיוב יחסי של מספר הימים שהמנויים היו פעילים (עלות חודשית 99 ש"ח). היה שם אייפון, גלקסי 2 ועוד מכשיר סיני כלשהו עם המנויים של גולן, עבד בסדר גמור.

אפשרות נוספת - גלובל סים של פלאפון. עבד נהדר (אחד היה עם גלובל סים [גלקסי 3 עם רום של CM] ועוד שלושה עם גולן טלקום).

מתי אתה נודד לשם?
הגלובל סים שלי כרגע בצפון אירופה, אמור לחזור עד פסח. כמובן שאפשר לתאם שיועבר אליך.

שים לב - כל הנכתב מתייחס אך ורק לחלק הדרומי (יווני) של קפריסין.
בנוגע למרחק. מרגע שהגלגלים עוזבים את הקרקע ועד שהמטוס מקפץ שוב על מסלול הנחיתה, כ-30 שקות. מי יודע אם בכלל יש שיוט בטיסה הזו, אולי היא מורכבת מהמראה ונחיתה בלבד

em28

Well-known member
הבאת רעיון, הגלובל סים של פלאפון תופס גם בהונג קונג?

הגיחה לשכנים מיום חמישי עד פייסח, אבל בעוד חודש נסיעה יותר רצינית לשכנים של סין.
&nbsp
יכול להיות שאפילו נוכל לקבל את הגלובל סים באנחה מפלאפון.
&nbsp

G Gabi

Member
יאפ. עובד גם בהונג קונג.

את שלי רכשתי בנקודת מכירה של פלאפון, לא הזמנתי דרך האינטרנט.
פירוט נוסף - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/181833846
רשימת המדינות (הנוכחית) בהן הסים עובד - http://www.pelephone.co.il/uploadfiles/countries_included.pdf
&nbsp
אני לא יודע אם הגלובל סים שלי יחזור עד יום חמישי, אם תרצה, אנסה לברר.
במדינות רבות, באופן כללי, המחיר של הסים טיפה יקר ביחס לסים מקומי. מצד שני, זה פתרון נפלא לגלישה שעובדת מייד בנחיתה במדינות רבות בעולם ועם תוקף של 3 שנים מרגע ההטענה כך שלא מדובר במוצר "חד פעמי המוגבל לאזור מסוים".
באחד הסיבובים שגלובל סים שלי עשה, היה שימוש מועט ביותר. האדם הגיע ליעד, השתמש בגלובל סים עד שרכש סים מקומי ביום המחרת.

z1george

Member
מנהל
הסים חוזר במוצ"ש, לא השתמשתי בו

נחתתי ב8 בערב וקניתי סים מקומי בבוקר למחרת
תקף עד 1 במאי

em28

Well-known member
בשבילי זה מאוחר מדי, אבל יש רבים וטובים מהפורום שיטוסו

אולי כדאי לפתוח את מדור המכירות מס' 13 מחדש

G Gabi

Member
לא רציתי לכתוב שזה אצל מי הסים. ההחלטה הייתה בידו

לשם הבהרה - הסים ש-z1george רכש תקף עד ה-1 במאי.
הגלובל סים שאצלו תקף לעוד שנתיים וחצי ועוד קצת.

em28

Well-known member
עדכון: כמו הוט, אין פלאפון אחרת !

בחיי שהכוונה שלי היתה לרכוש את הגלובל סים של פלאפון.
הלכתי לעמדת שירות פיזית (כי הטיסה מחר).
ניגשתי
גיששתי
ביקשתי
ת'חננתי
והיא ישר אמרה לי לא!

הדקות חלפו
ושיניתי את הטקטיקה
ניגשתי
גיששתי
ביקשתי
ת'חננתי
הדקות חלפו
אך הן עוד אומרות לי לא!

אז אני מקדיש לנציגות השירות של פלאפון בא.ת. תלפיות בירושלים את השיר.

G Gabi

Member
... אבל.. אבל למה לא יכלו לספק שירות יעיל כפי שאני קיבלתי

את הליך הרכישה שלי פרטתי בדיון אליו קישרתי קודם לכן.
התקשרתי לנקודת המכירה (לא מרכז שירות! אלא דוכן באמצע המעבר שהנהלת המקום החליטה להעיק על באי המקום כדי לרשום עוד כמה זוזים בעמודת ההכנסות), שאלתי אם אפשר להגיע ולרכוש גלובל סים, הנציגה אמרה לי - בוודאי! אפילו שמתי לך אחד בצד.
&nbsp
הגעתי, הנציגה לא ידעה בדיוק מה עליה לעשות, הצעתי שאסתובב מעט באזור ואשוב תוך כמה דקות. לאחר 10-15 דקות שבתי, הגשתי לנציגה 99 שקלים חדשים והיא בתמורה הביאה לי גלובל סים + דף נייר המתעד את הליך החלפת המזומן במוצר.
&nbsp
וזהו. זה הכל.
&nbsp
אם יהיה לך זמן, נסה - אולי - לעבור דרך קניון מלחה / תחנה מרכזית בנקודות שלהם המצויות באמצע המעבר, אולי יאירו לך פנים. כמובן, מומלץ להתקשר לפני, מספרי הטלפון מופיעים באתר של פלאפון.
לחלופין, אולי בכל זאת כדאי לשקול סים של גולן טלקום באחת מנקודות המכירה שלהם (יש מספר נקודות בדרום ירושלים: https://golantelecom.co.il/web/extDealers.php?name=private או כמובן, רשתות שקם-אלקטריק / bestmobile / מחסני חשמל ואף בנקודות המכירה של גולן טלקום עצמם בקניון מלחה ובתחנה המרכזית.
שעות פעילות: מרגע שהנציג מגיע [ואחרי הקפה שלו ועד שהמערכת שלו נגישה] ועד שהנציג מחליט ללכת.

יש מעט מידע באתר גולן טלקום - https://golantelecom.co.il/web/point_of_sale.php
)
&nbsp
מי יודע, אולי בנקודות השירות המרכזיות הם מקובעים ש"חייבים להזמין מראש" או אסופת נציגים שלא באמת יודעים מה אפשר ומה אי אפשר לעשות (טוב, תמיד אפשר להעניק לך טבלט מתנה בגלל שחיכית כל-כך יפה בתור. וגם תושבת לרכב, וגם אנטי-וירוס לפלאפון ופתיל-מתכת פרימיום מסגסוגת משובחת לחילוץ הסים מהאייפון).
לצערי, לא אחת נתקלתי בנציגים כאלו שאין להם מושג מה אפשר לעשות ומה לא או שכלל אינם בקיאים בפרטים אלו ואחרים.
&nbsp

em28

Well-known member
לאחר שפלאפון סירבו/לא ידעו/לא הבינו מה זה גלובל סים........

מתאר לעצמי שיש מוצר דומה גם בחברות אחרות, לאו דווקא סלולריות,
ואיך שאני מכיר את חברות האפ"ס זה בטח יהיה גם יותר זול.
&nbsp
מי מכיר, מי שמע, מי יודע על מוצר דומה ?

למעלה