התחדשתי ב-LG-G6 בינתיים מרוצה

BobboVilla

New member
מה ש"צריך" זה מכשיר ש*עובד*, בלי קשר למפרט

ה"מספרים" של המעבד (או כל היבט אחר) הם לא הנקודה, אלא איך המכשיר משתמש בהם. ה-S4 שלי היה עם מפרט מפלצתי לתקופתו, עם הטכנולוגיה החדשה של שילוב שני סוגי ליבות עיבוד (חזקות וחלשות), ועדיין כשהייתי נכנס לרשימת אנשי הקשר, או לסמסים, או מפעיל מצלמה, עדיין הייתי מרגיש איטיות נוראית (2-3 שניות בכניסה לאנשי הקשר והסמסים, ועד 7 שניות בהפעלת המצלמה). אז מה עוזר לי שיש מעבד 4 ליבות במהירות של שקרכלשהו, אם בסופו של דבר, ביומיום שלי, אני מאבד זמן על האיטיות של התוכנה?

ועוד קצת ..

חלק גדול ועקרי במהירות העבודה של המכשירים זאת מערכת ההפעלה .
האייפון עם נתונים שעל הנייר פחות טובים מכל מפלצות החומרה מעולם האנדרואיד עובד בד"כ זריז ויציב יותר מכל אנדרואיד , כנ"ל מכשירי ה WP וגם ה BB זצ"ל *.
חשוב ( ואפילו קריטי ) השילוב בין החומרה למערכת הפעלה . באנדרואיד ( באופן כללי ) השילוב הזה בד"כ לא ממש הצלחה ואז גם חומרה חזקה מאד לא ממש מתפקדת . אם נוסיף לזה את העניין שבעולם האנדרואיד כמו במגדל בבל , כל אחד עושה פחות או יותר מה שבא לו , וכל קוריאני /סיני דוחף למכשירים את מיטב הג'יפה .. זה מוביל אותנו למסקנה שבאנדרואיד קיימות מפלצות חומרה בעיקר בגלל גירסאות גרועות למערכת ההפעלה .

* אני מרשה לעצמי להתבטא כך כי יש לי את מכשירים כאלה , משלושת הפלטפורמות .

se7en77

New member
לא בטוח , עובדה שסוני כן משתמשים בערכת 835

וסמסונג משתמשים גם במעבדים אחרים שלהם אז יכול להיות שהם פשוט לא ראו שיפורים ולא היה להם טעם לשדרג.

למעלה