האם שיאומי MI MIX הוא טלפון כדאי ברכישה מחו"ל?

haimgds

Member
האם שיאומי MI MIX הוא טלפון כדאי ברכישה מחו"ל?

הנקסוס 5 שלנו גוסס אז חשבתי להעביר את הכל אל הנקסוס 5 השני ולרכוש פאבלט, חיפוש מהיר בזאפ העלה כי הפאבלט הכי גדול הוא של שיאומי MI MIX במחיר של כ 1000 ש"ח. חיפוש ברשת העלה כי המחיר בחו"ל של Xiaomi Mi MIX Pro 6GB הוא כ 2500 ש"ח... אז כמה שאלות:
-למישהו יש/נתקל בטלפון הזה? אני מתכוון לדגם ה Pro עם ה 128GB/256GB. ראיתי כי מותקנת עליו MIUI 8(Android 6.0) שמעולם לא ראיתי ואני רגיל לאנדרואיד הנקי של הנקסוס 5 כך שאני קצת חושש.
-חיפשתי ביקרות עליו ולמעט איכות שמיעה לא טובה במיוחד (עקב מבנה הרמקול) ומצלמה לא מדהימה (זניח לי) אין לו בעיות מיחדות. מישהו יודע על בעיות נוספות?
-חלק מהמוכרים מציינים כי הם מתקינים את חנות האפליקציות של גוגל בזמן המכירה, למה זה כל כך חשוב? האם ניתן להתקין אותה בקלות אחר מכן?
-אני חושב על רכישה באמזון ארה"ב כשאהייה שם, משהו מיוחד שאני צריך לדעת?
-האם ניתן להעתיק את הנקסוס 5 במלואו אל שיאומי MI MIX? הכוונה להעתקת כל האפליקציות עם הנתונים שלהם כך שלא אצטרך להעתיק את קבצי הנתונים.
-האם ניתן לשכפל את הנקסוס 5 מטלפון אחד לטלפון שני? אני רוצה שהמכשיר החדש יהיה בדיוק כמו המכשיר הישן לאחר שאחליף את הסים.

BobboVilla

New member
אני חושב שהיא "אבל זה לא יפגע לנו במכירות של הדגם הבא?"

haimgds

Member
תודה, בכל מקרה הוזמן הMI MIX.

לפי הביקורות הוא לא ממש רע ואני ממש מחכה לטלפון בגודל שימושי... עם הנקסוס קשה לי לעבוד בגלל המימדים.
אשמח לדעת איך מעבירים את כל הנתונים מנקסוס אחד לשני ובין שני נקסוסים.

למעלה