המלצה על סמארטפון סיני

some117

New member
המלצה על סמארטפון סיני

בזמנו המלצתם לי על שיאומי מוט 4. המחיר שלו הוא כ500-600 שקלים כולל כיסוי מגן מסך ומעמד. האם יש המלצה למכשיר שיאומי "חזק" יותר?
עם זאת רציתי לדעת האם יש המלצה על דגמי דגל של חברות אחרות?
למשל, HUAWEI = P9 במחיר של 1500 שקלים
או HUAWEI P8 ו1+2/1+3?
עד כמה שידוע לי בכל המכשירים האלה יש עברית צרובה על המכשיר, כך שמבחינה הזאת אין בעיה.
עם זאת למה חשוב לשים לב בעת הקניה? דיברנו על רומים ותדרים. האם מהבחינה הזאת לא אמורה להיות בעיה?
בהנחה ונרכש מכשיר שהוא "נעול" לאחת החברות הסיניות, האם זו תהיה בעיה "לפתוח" אותו בישראל?
דבר נוסף, איך מורידים גוגל פליי? האנדרואיד בסין מגיעים עם חנות "סינית" ולא גוגל פליי, האם תהיה בעיה להתקין גוגל פליי? גימייל?פייסבוק?

z1george

Member
מנהל
באופן עקרוני

באופן עקרוני אפשר לצרוב על המכשיר שנקנה בסין רום אחר שכולל את חבילת גוגל כולל החנות ואז להוריד מהחנות פייסבוק, וואטסאפ וכל מה שבא לך
זהירות!
אסור לקנות בסין מרוכלים או במחיר זול במיוחד, קרוב לוודאי שיעבדו עליך עם זיוף
לגבי נעילה לרשתות סיניות אין לי תשובה
לדעתי החסכון של 100/200 שח לא שווה את הסיכון
ממש לא מציע לך לתת כסף לבן משפחה שלא חי את הנושא, לקנות עבורך. יעבדו עליו ובגדול. מנסיון כואב של כמה מכרים
תקנה באינטרנט עם הגנת פייאפל או אליאקפרס ותשלם 850 במקום 600 אם יתפס במכס בכניסה לארץ.
אם התקציב שלך ממש מוגבל, חפש יד שנייה בן חודש בארץ, מכשיר שמישהו כבר התגלח עליו וגם אתה תוכל לשים סים ולבדוק בעצמך

some117

New member
תודה. מכיר לעומק את נושא הזיופים

כמובן שארכוש מול חנות הדגל או מוכר אמין.
האם צריבה של רום על המכשיר זה דבר מסובך?המכשיר יתפקד כמו שצריך לאחר מכן כולל עדכונים בOTA?

z1george

Member
מנהל
מסובך מאד. אבל אחרי שצרבת את הנכון הכל יעבוד כולל OTA

שים לב ששיאומי ספציפית לא מחזיקים חנויות פיזיות (הם בראש מחנה בשורת ה"הכל אונליין")
לדעתי מוכר טוב לא יהיה זול מספיק.
לגבי הנעילה - שים סים ישראלי תוראה שיוצאת או נכנסת שיחה (מוצא רשת)
כמו כן יכול להיות תתי דגמים עם תדרים נטו של סין (יהיה לך רק דור2). לדעתי זה השתנה לטובה מאז רדמי נוט 2.
תעדכן אחרי שתחזור.

some117

New member
יש להם חשבון רשמי

בטאובאו, איביי הסיני, כנ"ל לכל החברות הסיניות ושמייצרות בסין :) וגם להבנתי יש להם חנות דגל פה באזור.
מה התדרים של ישראל? איך אני מוודא את זה בקנייה?
אעדכן כשאחזור, אבל רק בעוד מספר חודשים :)

מחשבות

New member
שטויות. אחלה ממשק משתמש. לרוב לא נתקלים בו יותר

מפעם אחת. למה שיהיה שובר עסקה?

למעלה