נוקיה 3310 החדש - האם יהיה ניתן להתקין עליו waze ו

רם1996

New member
נוקיה 3310 החדש - האם יהיה ניתן להתקין עליו waze ו

ו whatsapp?

eladts

New member
שנמכר במחיר מופקע

יש מכשירים דומים בשליש המחיר.

ולכן רשמתי שחשוב לציין ש*כרגע* אין גרסה בעברית ...

למה לא...???

יש לי נוקיה 208 עם דפדפנים OPERA MINI וUS BROWSER...
יש הבדל גדול במהירות הגלישה בשימוש בדור 2 לבין שימוש בדור 3...

יש עוד בעייה...
רשת פלאפון על שלל המותגים שלה ורמי לוי תקשורת אינם תומכים בדור 2 GSM...

אתה יודע

מי שמחפש גלישה לוקח מכשיר עם מסך גדול . לא כולם מגזריים וצריכים "מכשיר כשר " ..

LZ88

New member
לאו דוקא בשביל לגלוש.

אלא בשביל שהוא בכלל יוכל להתחבר לכלל הרשתות בישראל.
את אבא שלי לא מעניינת גלישה בכלל וגם לא הודעות. רק שיחות. אבל עדיין קניתי לו מכשיר דור 3 שתומך באופן מלא ברשת פלאפון למקרה ובעתיד הוא ירצה להתנייד, שלא זה מה שיגביל אותו.
גם להתחבר כיום לפרטנר וסלקום עם מכשיר דור 2 אני לא יודע כמה זו חוויה נחמדה. להבנתי הן החלו בהסבת אתרים לטובת דור 4 ושהן כבר מתכוננות לסגירת הרשת המיושנת הזו.
הנוקיה החדש הוא גם לדעתי סתם פלופ. לשחק לאנשים מסויימים ברגש הנוסטלגי. מכשיר מעפאן ויקר מאוד.

מלכתחילה מכשיר כזה לא מיועד "לנו "

מכשיר שלדעתי בא לסמן על החזרה של נוקיה לשוק ומיועד בעיקר למדינות מתפתחות . אין צורך בכזה מכשיר בשווקים מפותחים , אפילו לא בשביל הנוסטלגיה .

eladts

New member
בשביל אנשים שגרים במדינות מתפתחות

50 יורו זה לא מעט כסף, במיוחד שיש מכשירים דומים בשלש המכשיר. עם כל הכבוד לשם נוקיה, אין לחברה הנוכחית קשר לנוקיה של פעם, זו סתם חברה סינית שקנת את השם כדי שיוכלו למכור את המוצרים שלהם במחיר מופקע.

לוגיקה של עולם שבע

אני לא אומר שהמכשיר יהיה הצלחה גדולה , אבל
בעולם השלישי יש עדיין לא מעט מכשירי נוקיה של פעם שעובדים בהצלחה מרובה . כל עוד לא הוכח אחרת לשם/מותג יש משמעות מרובה . גם שם יש משמעות לרכישה יותר יקרה פעם אחת של מוצר מאשר פעמיים /שלוש של מוצר זול .

לא רק גלישה...

יש אזורים שהקליטה של דור 2 פחות טובה, והמכשיר מעביר את עצמו באופן אוטמטי לדור 3...
וכן להיפך...

למעלה