איזה אפליקציה לזיהוי שיחה נכנסת מומלצת (אם בכלל) ?

N641

New member
את צודקת

אבל את מפתחי האפליקציה לא מעניין מוסר, הרי שאם היה מעניין אותם מלכתחילה, הם לא היו חושבים בכלל על כיוון כזה. הבעיה מתחילה, כפי שאחד המגיבים ציין כאן, שהאפליקציות האלה תופסות תאוצה וזה פשוט בלתי ניתן לעצירה ואין עליהן בקרה או פיקוח של זכויות הפרט.
&nbsp
העולם הוירטואלי כמוהו שמערב הפרוע של פעם.

shoosh2607

Member
מנהל
על זה בדיוק דיברנו

לא על מפתחי האפליקציה אלא על המשתמשים.
הרי אם כולם היו חושבים כמוני ולא מתקינים את האפליקציה, היא לא היתה קיימת.
אבל אתה צודק - פרטיות כבר לא קיימת ואנשים כבר מזלזלים בפרטיות של אחרים ולא רק של עצמם. קרב אבוד

N641

New member
ואם את חושבת שלא יהיה לזה "שדרוג" את טועה

כמו שהגבתי למטה, זה בקלות יכול להפוך להיות "שם + תמונה + הערה/חוות דעת" בעתיד הלא רחוק.
&nbsp
אבל, למה להרוס לעצמנו את הסופ"ש, נהנה מהמעט פרטיות שנשארה :)

shoosh2607

Member
מנהל
בוודאי שאני מסכימה איתך

ומן הסתם, לא נחנך את העולם

סופשבוע מקסים

הקטע הוא שלפחות מבחינתי אין עניין במפתחים

מבחינתם אנחנו כולם |$| עם רגליים . הדרישה המוסרית שלי היא מהחברים/אנשי הקשר . הפרטים שלי נמסרו לאותם אנשים על ידי אישית . מבחינתי - מי שלא קיבל את הפרטים ממני , לא אמור לקבל אותם בכלל .
וזה בעצם כל העניין - המפתחים מאד חושבים , זה המשתמשים שמפעילים אפליקציה ומכבים את הראש ..

N641

New member
זאת בעיה כללית

ואני מניח ש 95% מהאנשים שמתקינים את האפליקציה (או כל אפליקציה) לא כל כך מתעמקים בהשלכות וגם אם כן, הרי מה אתה יכול לצפות שיעשו? שלא יתקינו למרות שלרוב החברים שלהם יש והם ירגישו "לא מעודכנים"?
האפשרות השניה מה היא? להתקין אבל לא לרשום אותך באנשי קשר? בחייך, זה לא ריאלי.
כי הרי לא מדובר רק בקבוצה קטנה של אנשים, גם הגננת או המוכרת בחנות או השליח של הפיצה שנתת לו את המספר שלך והוא אינו מכיר אותך אישית, יש את האפליקציה. אז מה תעשה? לפני שתתן לכל אחד את המספר תשאל אותו אם הוא משתמש בזה או לא? זה פשוט בלתי אפשרי. זה כמו לצאת לנסיעה מת"א לאילת ולבקש מכל הזבובים שיזוז מדרכך כי אתה לא רוצה להרוג אותם, תרצה או לא תרצה אתה תמצא לפחות 50 גופות של זבובים מרוחיים לך על הפגוש :)

eladts

New member
אם המספר שלך אינו חסוי

אז הוא מופיע, יחד עם הכתובת שלך, באתר 144 של בזק.

BobboVilla

New member
המספר (הסלולרי, לפחות) שלי חסוי ולא מופיע ב-144

כאילו שזה משנה לכל אסופת הרוגלות מעדת MeZeZe ו-TrueCaller.

תזהר עם האשמה שגוגל מוכרת את הרשימות של גולשיה. היא עושה

"הפוך" היא מאפשרת לעסקים משלמים להגיע לרשימת גולשיה תמורת תשלום אבל המפרסמים לא יודעים למי הגיעו ומה זהותם. נדמה לי.
גם כאן זה בעצם יצירת קהילה של אנשים שרוצים להיות מזוהים ומזהים

shoosh2607

Member
מנהל
אבל אם אני נמצאת באנשי הקשר שלך

ואתה אישרת לאפליקציה להעלות את כל אנשי הקשר שלך (בלי לבקש את רשותי),
איך בדיוק אני ברשימה של "אנשים שרוצים להיות מזוהים ומזהים" כדבריך?
אני לא רוצה....
&nbsp

YosMan1

New member
הם לוקחים את רשימות אנשי הקשר מכל האנשים שמתקינים את האפליקצ

האפליקציה וככה אוגרים לעצמם רשימה גדולה של אנשים.
את אנשי הקשר שלך אתה תורם כדי לקבל את זהוי אנשי הקשר של כל שאר האנשים שהתקינו את האפליקציה.
גם אם הסרת את האפליקציה אז הרשימה כבר נשארת אצלם כי היא עלתה לשרת שלהם ברגע שהתקנת את האליקציה.
ואם עדיין לא השתכנעת לא להתקין אז תנסה את
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller

ושניה לפני שאתה מתקין

קח לך את הזמן ועבור על רשימת ההרשאות שהאפליקציה דורשת ( קח הרבה זמן , הרשימה ארוכה ...)

binon

New member
אני משתמש ב drupe

זאת בעצם אפליקציית חייגן מאוד נוחה לשימוש
יש בה כל מיני אפשרויות, ביניהן אפשרות לתזמן שיחה והקלטת שיחות (עובד בחלק מהמכשירים)
לאחרונה הוסיפו אפשרות של זיהוי שיחות שעובדת לא רע בכלל.
המפתחים ישראלים, יצא לי להתכתב איתם בקשר לאחת הפונקציות של האפליקציה וקיבלתי מענה מיידי ונעים, נראים חבר'ה רציניים.
מצ"ב הקישור לחנות
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.drupe.app
ולמען הסר ספק אין לי כל קשר לאפליקציה ולמפתחיה מעבר להיותי משתמש מרוצה.

N641

New member
נצל"ש שאלה ספציפית לגבי דרך הפעולה של האפליקציה

לפי מה שאני מבין, אם למשל אני מופיע אצל מישהו ברשימת אנשי הקשר כ"ישראל ישראלי" (או כל כינוי אחר לווא-דווקא מחמיא) אז בפעם הבאה שאתקשר לכל מנוי אחר שאצלו מותקנת האפליקציה (לפי מ שאני יודע יש למליוני אנשים בעולם) הוא יראה על הצג "ישראל ישראלי מתקשר"?

ואם כן, מה קורה כאשר אני מופיע אצל נאמר 50 אנשים שונים ברשימת אנשי הקשר שלהם וחלקם קוראים לי "ישראל ישראלי" וחלקם קוראים לי "ההוא מהעבודה" או "זה מהמכולת" או "החתיך מהשכונה", לפי מה האפליקציה קובעת איך קוראים לי ומה היא בוחרת להציג למישהו שאינו מכיר אותי?

אני מניח שהתשובה תהיה "לפי הרוב"?

azaria

New member
אין לי מושג, אבל אני מניח שהייתי מוריד משקל למילים שאינן שם

דברים כמו מכולת וכדומה, ובטח תיאורים כמו חתיך גבוה, שמן,טיפש, נהדרת, בלונדיני, וכדומה.
כך תהיה ישראל ישראלי גם אם אתה כך רק אצל עשרה אנשים ואילו אצל שלושים אתה "החתיך מהמכולת".
וכמובן שהייתי גם מצליב עם חשבון בפייסבוק, ספר טלפונים, וכו.
ואם הייתי ממש מתפרע - הייתי נותן למערכת ללמוד לבד לפי בקשות התיקונים ולפי סימנים אחרים. מערכת לומדת מגיעה להצלחה באחוזים גבוהים מאוד, די מהר. ראה למשל סינון ספאם. כמעט אין בזה פיספוסים.

N641

New member
אם זה הדרך, אז הדבר ממש מטריד.

כנראה שלא נדע איך באמת פועלת המערכת הזאת עד שמישהו מבפנים יתן תשובה חד משמעית.

למעלה