לנפגעי הגרסה החדשה של וואטסאפ: הוראות לחזרה לגרסה הקודמת

• פותח הנושא em28
  • פורסם בתאריך

em28

Well-known member
אם כבר באת - למה שלא תעיף את מפרסמי המפרטים למיניהם ?

אזהרות ואזהרות וזה לא עובד - הגיע הזמן לנקוט בכלים העומדים לרשותך. לא ?

BobboVilla

New member
שלקחו את רשימת אנשי הקשר והחליפו בסטטוס

לי אישית זה לא משנה, אבל אני יכול להבין אנשים שזה יפריע להם.

YosMan1

New member
אבל לא לקחו. פשוט העבירו אותם תחת האיקון של הודעה חדשה.

מורוש98

New member
בידיוק...

וגם ככה אנשים שאתה מתכתב איתם הרבה נמצאים ברשימת צ'אטים (למי שלא מוחק צ'אטים). פשוט נכנסים לוואטסאפ וממשיכים בשיחה...

umbo

New member
למי שזה חשוב...

יכול אולי למחוק את רוב ההתכתבות בצ'אטים למעט אחת, מה שישאיר את איש הקשר זמין בקלות.

BobboVilla

New member
רק שזה מחייב שינוי תפיסה ממי שמוחק את כל התכתובות

לי אישית זה לא משנה, אבל אני יכול להבין שזה שינוי מאוד גדול.

מורוש98

New member
בידיוק כמו מקודם...לוחצים על אייקון מסויים ורואים אנשי קשר

אז לחצנו על אייקון מסויים והיום לוחצים על אייקון אחר אבל זו אותה פעולה

noa_f

New member
אני לא מבינה מה ההבדל בין להקליק על אייקון של אנשי קשר

ולהגיע לרשימה, לבין להקליק על אייקון של צ׳אט חדש ולהגיע לאותה הרשימה.
בדיוק אותו מספר הקלקות.
(אולי אתם, עם המסכים שגדולים מדי עבור יד אנושית, קשה לכם עם אייקון בחלק העליון של המסך...
)
&nbsp
&nbsp

BobboVilla

New member
מי זה "אתם"? אני מסוגל לתפעל גם טאבלט 7 אינצ' ביד אחת

מה ההבדל? זה עניין של הרגלים.

noa_f

New member
אבל להציג את השינוי כ״נפגעי הגרסה״??? חשבתי שנוצר איזה באג

שמתקיל את התוכנה לגמרי או בעיית אבטחה נוראית...

אבי לב50

New member
זה פשוט מין אנטי כזה שטבוע באנשים מסויימים.

ואציין כי אני לא מתכוון לאנשים מסויימים ספציפית, אלא ברמת הכלל שיש אנשים שרגישים לשינויים והם נגד כל שינוי שהם מרגישים שהוא פוגע בהם.
&nbsp
גילוי נאות: גם אני הרגשתי כך בעבר, למשל הרגשתי שגוגל פגעה בי בגירסאות שבאו אחרי אנדרואיד 4.3 שבעיני היתה מעולה, אך נגמלתי מההרגשה הרעה הזאת.

umbo

New member
לא לגמרי מסכים אתך....

לא מעט פעמים אפליקציות (או תוכנות במחשבים ) מוסיפות לעצמן (נו טוב, ע"י המתכנתים, שמרגישים שהם צריכים "לחדש" כל הזמן) תכונות ונפח לדברים שבעצם כמעט אף אחד לא צריך ולא משתמש בהם. התוכנות נעשות כבדות, איטיות, תופסות נפח זיכרון מיותר. כשלמעשה היה טוב יותר לרובם של המשתמשים להשאר עם משהו הרבה יותר קטן, בסיסי, זריז, ואשר תופס נפח זיכרון קטן יותר.
היה לדעתי הרבה יותר נכון להוציא לרוב התוכנות\אפליקציות הללו משהו כמו גרסאות lite למי שלא צריך את העידכונים הגדולים (ולרוב המיותרים) הללו.

אבי לב50

New member
בתגובתך אתה בעצם מסכים איתי לחלוטין.

הרי לא כתבתי שהפכתי להיות בעד השינויים והחידושים, ועודני חושב שיש מין שיתוף פעולה בין יצרני החומרה לבין יצרני התוכנה שגורמים לנו "לשדרג" שלא לצרכים שלנו אלא בעיקר לצרכי חשבונות הבנק שלהם.
הכוונה שלי שאולי לא הסברתי אותה טוב היא שפשוט נגמלתי מההרגשה הרעה, כי ראיתי שהיא לא עוזרת ולא מביאה לשום מקום.
אולי כעת תסכים איתי יותר...

em28

Well-known member
נהפוכו ! הסטטוס נהיה עכשיו המרכז

אפשר להתווכח אם אייקון של שיחה חדשה מספק את אותה פונקציונליות שרשימת אנשי הקשר סיפקה. לדעתי לא.
&nbsp
כנראה שזה מפריע לעוד רבים, קשה למצוא תגובות חיוביות במרקט לעדכון הזה ביומיים האחרונים, הכל תגובות שליליות.

BobboVilla

New member
ואתה חושב שאכפת לפייסבוק מה אתה חושב או רוצה?

בסופו של דבר הם יעשו מה שהם רוצים ולך תהיה בחירה בין לקבל את זה או להתנתק לחלוטין, ואתה כנראה לא תצליח להתנתק לחלוטין.

למעלה