שיאומי MI MIX.

גק לוי

Active member
שיאומי MI MIX.

יום אחד כל הסמארטפונים ייראו ככה.
בדקנו את הMi MIX של שיאומי.
שיאומי הפתיעה לא מעט כאשר חשפה את הMi MIX, סמארטפון עם עיצוב מהפכני כמעט נטול שוליים ועם המפרט המתקדם ביותר שניתן להשיג כיום.
בכך הקדימה החברה הסינית ענקיות כמו סמסונג LG ואפל.
https://www.geektime.co.il/xiaomi-mi-mix-review/

אדון לוי ושאר חבורת הקופי פייסט

"זכויות יוצרים: כל המידע המובא באתר זה, לרבות תגובות הגולשים וכן עיצוב האתר, תוכנה, יישום, קובץ גרפי, קוד מחשב, טקסט, תמונה, משחקים, קטעי וידיאו, קטעי אודיו והיישום החיצוני הינם קניינה הרוחני של גיק מדיה אלא אם צוין אחרת במפורש. נאסר עלייך להעתיק, להפיץ להציג בפומבי או לעשות שימוש בקניינה הרוחני של גיק מדיה ללא קבלת הסכמתה מראש ובכתב, לרבות העתקה מלאה ו/או חלקית;"
יש לי את ההרגשה שלא ממש קיבלתם מראש ובכתב את הסכמת האתר לפרסם את תכניו , ואם תטרחו לבדוק זה חלק מתנאי השימוש הסטנדרטיים ברב האתרים ברשת
אי לכך ובהתאם לזאת - כל פעם שאתם מעלים דבר כזה אתם עוברים על תנאי השימוש של האתר ממנו העתקתם וחושפים את עצמכם ( ואולי גם את תפוז ? שאלה לבעל השכלה/ידע משפטי ) לכל מיני רעות וחולות
* לא שממש מעניין אותי אם יתנפל עליכם עו"ד כזה או אחר ..
כנראה שאתם מבינים את הכוונה , נכון ?

אבי לב50

New member
אדון מאזין דומם

לא שאני בא להגן על חבורת הקופי פייסט כפי שקראת להם, וגם אני מגחך לעיתים בראותי העתקות ופרסומים לא רציניים, אבל יש לי "באג" במוח שגורם לי לרצות הגינות. מין שגעון שלי...

מילא אם היית מעיר את ההערה שלך במקרים שבהם הם העתיקו והדביקו את כל הידיעה, אבל לתת קישור לאתרים האלה רק עושה להם פרסומת ולא גורם להם כל נזק.

אז אולי תחשוב שוב?

הערה חשובה: רציתי לכתוב לך את הדברים במסר אישי, אך בעבר חסמת אותי משליחת מסרים ולכן נאלצתי לכתוב את הדברים כאן.

מורוש98

New member
אם מישהו היה חוסם אותי במסרים לא הייתי כותבת לו בכלל

גם לא בפורום. איזה עוד רמז צריך?...
ממש שני ודן

אבי לב50

New member
את לא, אני כן.

במיוחד כשהוא טעה כאן בתגובה שלו והרגשתי מחוייבות לתקן אותו.
וחוץ מזה למה את חייבת לכתוב על העניין המשני ולא העיקרי???
זה חומר למחשבה גם בשבילך !

מורוש98

New member
הו שלום לך

שני דיירים באח הגדול...הוא הבהיר לה שהוא לא מעוניין והיא המשיכה לרדוף אחריו

לא נראה לי שהנימוק הזה ישכנע אותם

אם מאן דהו מציף פורום שאמור לשמש לא יותר מבמה לשאלות ותשובות בקטעי קומוניקטים, שברי יח"צ וקרעי פרסומים, ייתכנו שני הסברים לתופעה: 1. האיש מועסק בתחום הפרסום הגלוי או הסמוי. 2. האיש לא ניחן במנת משכל יתירה.

עכשיו יבואו הנה בני חבורת המעתיקנים ויבחרו לעצמם את ההסבר היותר הולם.

אתה קצת מגזים ומפספס את מהות האינטרנט....!!!

הבאת מידע שמפורסם באתרים אחרים ע"י לינק לא עושה שום דבר מהדברים אותם הבאת כתקנון האתר. להיפך הוא מביא אליהם את הגולשים כאן, מה שאומר יותר תנועה ויותר חשיפות באתר ההוא. העתקה פירושה - ציטוט המידע ללא מתן קרדיט לכותב /למפרסם.....
לא כל הגולשים נחשפים לכל המידע בנושא המדובר וע"י כך שמישהו מביא לכאן את המידע הוא נותן שירות לגולשים, חברי הפורו, המעוניינים במידע. מה רע בכך?
כמובן שתמיד קיים החשש (החשד) שמי שמביא מידע מסויים עושה זאת ממניעים "אפלים".
סופ"ש נהדר

se7en77

New member
שהכותב פה רושם בדקנו , למה הוא מתכוון ?

האם הוא חלק מהבודקים , לוקח קרדיט על הכתיבה והכתבה , אתה תחליט.
הוא משתמש בזה כאילו זה שלו , שייתן לינק לכתבה וזהו בלי לרשום שטויות.
גם ככה 90% מהפורום כבר לא מתייחס לשטויות שהוא כותב או מביא כקישורים ועוד כמה אחרים שלא לוחצים על קישורים מאתרי תרגום כתבות.

feedingsys

New member
בקיצור טאבלט סיני במחיר מופקע.

תרגום עבור פותח השרשור בשפתו:
מצלמה ראשית גרועה בתאורה חלשה ובינונית ברגיל.
מצלמה משנית גרועה.
מסך בינוני באיכותו ולא יעיל בתאורת שמש ישראלית
משקל מעל 200 גרם
לא עמיד בכלום, לא מים ואפילו דווח שלא בשריטות, בחלק מהמכשירים.
מערכת הפעלה לא מעודכנת
גודל של טאבלט
מחיר מופקע של 6 טאבלטים סינים ויותר. מעל 4000 ש"ח בארץ

מה יעשו סמסונג ואפל עם הבעיות שיש בשיאומי עקב המסך המלא...

1) מצלמה קידמית...
2) חיישן קירבה שמתבסס על קרני אור...
3) ספיקר פון...
4) רמקול לשמיעת מוזיקה...

ככה שיאומי ניסו לפתור את 4 בעיות הנ"ל...

כל המכשיר כמעט מסך, כולל החלק העליון שבו התרגלנו מאז המצאת הסמארטפון לראות את הרמקול והמצלמה...

ובאמת, כדי לפנות את הרמקול המצלמה וחיישן הקרבה שבאופן מסורתי יושבים בחלק העליון, הציגה שיאומי לא מעט מקוריות ויצירתיות...
בין היתר השתמשה שיאומי בחומר פיאזואלקטרי, שממיר אותות חשמליים בתגובה ללחץ מכני וההיפך כך שהמסך עצמו משמש כרמקול...

במקום חיישן הקרבה המוכר שמתבסס על קליטה של אור, השתמשה שיאומי בחיישן אולטרא קולי (סונאר) שבעזרת גלי קול יודע מתי אנחנו צמודים למכשיר ומדברים, כך יכלה החברה לחסוך עוד עינית בראש המסך כשהחיישן נמצא מתחת למסך...

המצלמה הקדמית עברה לתחתית המכשיר, מה שמצריך זמן להתרגלות וגם התגברות על כמה אתגרים חדשים...

בתחתית המכשיר נמצא את הרמקול של המכשיר...
כמובן שכמו שאר המכשירים שכוללים רמקול בתחתית המכשיר גם הMIX סובל מבעיה של חסימת הרמקול...

למעלה