שיאומי מי 5, יש בעיות עם קליטת גולן

שיאומי מי 5, יש בעיות עם קליטת גולן

אמרו לי בעזרה הטכנית למצוא את ה-sim toolkit או sim menu
מי יכול להגיד לי איפה מוצאים כי אין מגירת יישומים?

N641

New member
תוכלי לתת סקירה קצרה על המכשיר?

כלומר ההתרשמות שלך מהמכשיר לעומת ה-G2 או לעומת כל מכשיר אחר שאת מכירה.

מבחינתי אין כמו ה-G2 ולצערי הוא כבר

לא מתפקד כמו בתחילת דרכו.
השיאומי מי 5 בהחלט יכול להחליף אותו בהרבה מובנים.
קניתי לבעלי אחד והילדה התלהבה ואחרי כחצי שנה קניתי גם לה.
הם מאוד מרוצים. בעלי לא ממש יודע להסתדר עם סמארטפונים והשיאומי מי 5 קל לו לתפעול.
הילדה פריקית של סמארטפונים ומרוצה מהקניה.

אם היו עושים מכשיר חדש שהוא יהיה קופי של ה-G2 רק יותר חזק וחדש, לא הייתי מהססת אבל מכיוון שאין לו תאום אני מתלבטת בין המי 5 לבין ה-OP3T

בשיאומי אין מגירת אפליקציות ואין לו אפליקציות מובנות שיש ב-G2 שלי טובות. אבל כיום ניתן למצוא אפליקציות תואמות ונוחות.
השימוש במי 5 הוא בסה"כ לא מורכב וקשה, רק ישנם פיצ'רים שצריך לחפש כי הם לא נמצאים כמו באנדרויד.

ב נ י 2007

New member
LG2 אכן מכשיר מעולה יש לי אותו הבעייה שהסוללה נגמרת מהר

למרות שהסוללה כאן 3000 אמפר..חזרתי למקור לאוקיטל K6000 סוללה 6000 מחזיקה לי יומיים+ לאחר שנה + שימוש בפון

N641

New member
דווקא ה G2 נחשב לבעל זמן סוללה יחסית טוב מאוד

בהשוואה למכשירים ממוצעים ולא למכשירים עם סוללה של 5000-6000mah שנחשבים חריגים.
&nbsp
לאחר שנה, האם בנושא החומרה (רכיבים) המכשיר עדיין מתפקד טוב? GPS ובלוטות' הכל תקין?

בעקרון כן. הבעיה באמת שהסוללה נגמרת יותר מהר מבהתחלה

והוא נתקע תוך כדי עבודה ולפעמים לוקח זמן עד שעולה מקלדת או ניתן לפתוח משהו

אחד הדברים שהכי אוהבת ב-G2 זו המקלדת, שיש את המספרים מעל האותיות ולא צריכים לעבור

N641

New member
לגבי המקלדת

אפשר להוריד מקלדת חלופית גם למכשירים אחרים (שהם לא LG) שכוללת מספרים בשורה עליונה בדומה למקלדת ב LG.

תודה. אבדוק את זה כשיהיה לי את השיאומי ביד

איך יודעים מה מתאים?
איך מחפשים את המקלדת שרוצים?

N641

New member
נכנסים מהמכשיר (שיאומי) ללינק הישיר שנתתי בהודעה

N641

New member
חייב לציין שהמחיר שלו מפתה

ואם הם מרוצים ולא נצפו בעיות חומרה (רכיבים) בשימוש שוטף (GPS, בלוטות' וכ'ו), סה"כ הוא נותן לדעתי תמורה עדיפה על פני הOP3T שעולה הרבה יותר ממנו. מה גם שיש יתרון בזה שלשלושתכם יהיה את אותו מכשיר, למשל בקניית כיסויים, תושבות או אביזרים נוספים שתוכלו להחליף בינכם מתי שתרצו או למשל להשתמש באותו המטען המהיר המקורי וכ'ו.
&nbsp
לצערי לגבי ה LG, המכשירים התגלו כלא אמינים למרות שגם אני בדעתך שהם נוחים מאוד לשימוש וכחבילה הם מציעים שילוב סט של פיצ'רים שקשה למצוא במכשירים אחרים. לאחר שנפלתי עם ה G3 אני לא מתכוון לקנות יותר את המכשירים שלהם בזמן הקרוב.
&nbsp
אני גם שוקל ללכת על המי5 רק שעדיין לא הצלחתי לגבש דיעה לגבי האמינות שלהם לאורך זמן.
&nbsp
לגבי הבעיה עם גולן, איך היא נפתרה בסופו של דבר?

גולן הנחו אותי מה לעשות עם המכשיר וזה נפתר

ה-G2 הוא המוצלח מבין הסידרה שלהם

אם יוצא G6 אולי כדאי לחכות לראות איך הוא ושלא יהיה גדול מידי.
כודל המכשיר של ה-מי 5 מאוד מוצא חן בעיני

למעלה