כאבי עיניים וראש אחרי רכישת טלפון חדשת עזרה בבקשה!

nanolife54

New member
כאבי עיניים וראש אחרי רכישת טלפון חדשת עזרה בבקשה!

שלום רב ותודה מראש לכל העזורים על הזמן והמאמץ שלכם!
אז ככה, ביום ראשון ההזה בבוקר קניתי לי טלפון SAMSUNG GALAXY J3
רכשתי גם בחנות מגן זכוכית למסך אבל לא יודע לי אם זה עם משמש כ ANTIGLARE.
כבר בתחילת השימוש התחלתי להרגיש שהעיניים שלי נורא מתאמצות וכאבי ראש תוך כדי שימוש במכשיר וגם שעות לאחר השימוש ועד עכשיו ( כמעט יומיים אחרי הרכישה) מספיק שאני משתמש במכשיר כמה עשרות שניות ומתחיל להרגיש דקירות בראש
לפני כן היה לי SAMSUNG GALAXY S3 I900
ולא היו לי בעיות בכלל בעיניים וכאבי ראש.
ה DISPLAY זה SUPER AMOLED בשניהם גם כמעט הכל זהה ברזולוציה והשאר.
ב GALAXY S3 U900 שהיה לי זה:
Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 4.8 inches (~65.9% screen-to-body ratio)
Resolution 720 x 1280 pixels (~306 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass 2
- TouchWiz UI

ובמכשיר הנוכחי שיש לי ש GALAXY J3
Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.0 inches (~68.2% screen-to-body ratio)
Resolution 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Asahi Dragontrail Glass

אני נורא מבולבל וכמובן מתוסכל גם, בכוונה בחרתי מכשיר עם מאפייני מסך כמה שיותר דומים לגלקסי S3 I900 שהיה לי כדי שהעיניים הסופר רגישות שלי לא יציקו אבל הנה זה קורה לי, כבר היה לי בעיה בעברה עם מחשב נייד ASUS שהעיניים והראש שלי נורא כאבו בכלל ה GLOSSY SCREEN שבו, נאלצתי למכור אותו ב יד 2 ויצאתי מופסד ב 500 ש"ח, אז קניתי בכוונה מחשב נייד DELL VOSTRO עם מסך מט ולא היה אף בעיות. אני לא רוצה שוב להפסיד במקרה הטוב 200 שקל ע"י זה שאצטרך למכור אותו ב יד 2, אני מאוד מרוצה מהטלפון ואשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא פתרון לבעיה עם הידע שלכם.
הורדתי והפעלתי בטלפון את האפליקציה
BLUELIGHT FILTER NIGHT MODE
שעושה את המסך עם פחות בוהק בצורה די משמעותית שאמור להקל על העיניים אבל לא מרגיש שזה עוזר.
יש לכם איזו המלצה מה כדאי לי לעשות? אולי עם הזמן העיניים שלי יתגרלו אבל אני די בספק, יכול להיות שהמגן מסך זכוכית שהמוכר שם לי זה משגורם לנזק שהוא לא ANTIGLARE או שאין קשר? לנסות להוריד אותו ולהדביק את המגן מסך זכוכית שהיה לי ב גלקסי S3 I900 שהפסיק לעבוד?
אשמח לכל עזרה אפשרית, אני די מבואס, המכשיר עלה לי 680 שקל וגם קניתי בחנות את המגן מסך זכוכית + מגן סיליקום יחד ב 150 שקל ( אני יודע, יצאתי פראייר, אבל זה כבר נעשה) אם לא אצליח למצוא פתרון לבעיה אאלץ למכור אותו ב יד 2 וכבר אלך על מכשיר שיש לו מסך LCD ולא SUPER AMOLED שאחרי קריאה רבה עליו מסתבר שהוא מעמיס על העיניים וגם עוד אנשים התלוננו על אותה בעיה, למרות שבגלקסי הקודם היה לי את זה ולא גרם לבעיות, אני ממש מתוסכל ומבולבל!
תודה שוב לכולם לסליחה על האורך במכתב , פשוט רציתי לתת לכם כמה שיותר פרטים בבעיה שלי לקראות אם אולי תוכלי למצוא דרך לעזור לי.
תודה שוב לכולם!

LZ88

New member
תנסה להוריד אץ הבהירות שלו למינימום האפשרי

מעבר לזה אני לא רואה שיש מה לעשות. זו הטכנו' של המסך הזה..אין איך לשנות.

בגדול..

מדובר על כמעט אותו גודל של מסך (הבדל זניח ) , אותה רזולוציה , כמעט אותה צפיפות פיקסלים ( שוב הבדל זניח ) ובכל זאת לא נח לך .
אצלי אישית כשחוויתי כאבי ראש ועיניים בעקבות שימוש מרובה בהרבה מסכים ( מחשב + סלולר ) וכשבהירות המסכים גרבה לי לצריבה בעיניים , ניגשתי לאופטיקאי מומלץ וטיפלנו בבעית העיניים . אבל זה רק אני ...

dudi4321

Member
מהיא התופעה?

האם הבעייה היא אישון גדול שגורם לסינוור והמאמץ לכיווץ מתמיד גורם גם לכאב ראש?
ומה הפתרון?

למעלה