איך עושים שצלצול יהיה מנגינה? כמו סופרנוס, וכו'

אבי לב50

New member
קודם כל אתה צריך שיהיה לך את הקובץ המוסיקלי המתאים במכשיר.

ואז אתה לוחץ על שם הקובץ במנהל קבצים (כפי שכבר הסבירו לך) ובתפריט שיפתח אתה מסמן "הגדר כצלצול".

תודה. למעשה מדובר על קבצי שמע? רינגטונים?

אחפש מאגר צלצולים בחינם של סרטים וכו'

אלא אם זה עולה כסף..

se7en77

New member
יש לו שיאומי , לפי מה שאני זוכר זה לא ככה שם

צריך ליצור תיקיה מיוחדת ולהעביר לשם את מה שרוצים .

אבי לב50

New member
מתוך ניסיון עם כמה מכשירי שיאומי שעבדתי עליהם

ואשר אחד מהם היה אצלי לתקופה קצת יותר ממושכת (סיפרתי על כך בעבר), אכן זה בעייתי קצת יותר בשיאומי מאשר בסמסונגים למשל, אך אין צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת, אלא נכנסים דרך הגדרת צלצולים לתיקיה מקומית כלשהי שבה נמצאים הקבצים.

כברירת מחדל המערכת הלא נחמדה (לטעמי האישי) של שיאומי (ודובר עליה אתמול) נכנסת לבחירת קבצים שעולים כסף, אך יש אפשרות לבחירת קבצים מקומיים.

**בעריכה רק תיקוני שגיאות כתיב.

se7en77

New member
אתה סותר את עצמך .

אין צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת, אלא נכנסים דרך הגדרת צלצולים לתיקיה מקומית כלשהי שבה נמצאים הקבצים.
&nbsp
איך הקבצים מגיעים לשם ?
ומה זה תיקיה מקומית כלשהיא ?

אבי לב50

New member
איך אני סותר את עצמי?

מילא אם היית כותב שלא הבנת משהו ואתה מבקש הסבר.
אבל אתה כהרגלך שולל את מה שאני כותב כדבר ראשון.
אנא קרא שוב את תגובתי הקודמת, תנסה להבין את הדברים שכתבתי בעברית מאוד ברורה, ואם באמת לא תבין תכתוב שלא הבנת ואנסה להסביר לך זאת בצורה שאולי תהיה ברורה יותר.
אבל דבר ראשון תנסה להבין את שכתבתי לעיל בתגובה הקודמת ושאין בה כל סתירה לעצמי אלא אולי חוסר הבנה שלך. וזה בסדר לא להבין דברים על הפעם הראשונה...

se7en77

New member
ושוב , תקרא את מה שכתבת

אין צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת, אלא נכנסים דרך הגדרת צלצולים לתיקיה מקומית כלשהי שבה נמצאים הקבצים ( זה אתה רשמת ) .
איך הקבצים מגיעים לשם ? דרך טלפתיה
ומה זה תיקיה מקומית כלשהיא ? האם זאת לא תיקיה מיוחדת ששם נשמרים הקבצים ואליה מעתיקים את השירים שרוצים שישמשו כצלילים .

אבי לב50

New member
אני לא צריך לקרוא את מה שכתבתי...

עדיין אין לי בעייה בהבנת הנכתב...

אבל מכיוון שאתה באמת עושה רושם שאתה מתקשה בהבנת הנקרא, אסביר זאת ככה:
בכל המכשירים שלי וגם במכשירים שלך ושל השואל יש תיקיות שונות ומשונות, שיש בהם קבצים שונים ומשונים.
כאלה הן למשל תיקיות שנושאות שמות כמו MUSIC, SOUND, וגם בתיקיית הורדות ובתיקיית הוואטסאפ.
אלה רק 4 דוגמאות לתיקיות שאינן מיוחדות לצלצולים, אך אצלי בכולן יש קבצי מוסיקה שונים שאפשר להשתמש בהם לצורך צלצולים.

אתה כתבת שיש צורך להעביר את הקבצים לתיקיה מיוחדת ושזה לא אפשרי בשיאומי.
אני מציע שנעצור כאן כדי למנוע ויכוח מיותר. כדי לגרום לך נחת אסכם זאת כ''קצר בתקשורת''.

se7en77

New member
איפה ראית שרשמתי שזה לא אפשרי ?

צריך ליצור בשיאומי תיקיה מיוחדת שנקראת ringtones כי רק משם הוא יכול לקבל צלצולים.
&nbsp
את השיאומי לא מעניינת שום תיקיה אחרת במקרה הזה ולכן היא מיוחדת לזה בלבד.
&nbsp
לי במכשיר אין תיקיות ,, בעצם יש רק שלא כל זב חוטם יכול להגיע אליהן.

אבי לב50

New member
אתה טועה וחבל שאתה גם מטעה

הסברתי ואסביר שוב כי אתה לא קולט ובמקום זה אתה ממשיך לזלזל באחרים במקום להביט במראה וליטול קורה מבין עיניך:
השיאומי לוקח כל קובץ מוסיקאלי מכל תיקיה שהיא והופך אותו לרינגטון.
למה אתה מתווכח עם בן אדם שמסביר לך שעשה זאת יותר מפעם אחת?
למה אתה חושב שאתה יודע ואחרים לא יודעים???
הגיע הזמן שתבין ושאחרים יבינו שאתה טועה ומטעה.
וזה שאין לך תיקיות... הצחקתני צחוק גדול.
אם יש לך מכשיר סלולרי מכל סוג ועם כל מערכת הפעלה הרי שיש בו תיקיות, בין אם הסתרת את כולן ובין אם הן גלויות.
וכאן אני עוצר כי חבל''ז איתך.

se7en77

New member
שוב בעיה בהבנת הנקרא

לי במכשיר אין תיקיות ,, בעצם יש רק שלא כל זב חוטם יכול להגיע אליהן.

אבי לב50

New member
והיא שלך כמובן.

גם הזלזול שלך באחרים כל כך בוטה ומגעיל שמעיד רק על הכותב עצמו שהוא זה שאתה רואה כשאתה מביט במראה.
תמשיך ככה, לתפארת הפורום...

אבי לב50

New member
חושבני שכתבתי בשיא הנימוס ומי שמלכלך זה אתה.

ראה כמה אתה לא חכם כפי שאתה חושב:
למרות נסיונותיך לחמם את הגיזרה בכך שאולי תחמם אותי ע"י כך שתגרום לי להשיב בשפה לא נאותה, כפי שאתה השתמשת למשל בכותרת של תגובתך האחרונה, ובכך תגרום להסיט את האש לכיווני, הרי שלא תצליח בכך, כי לא אגרר אחריך, ואמשיך להשיב לך בשיא הנימוס, ובכך אכבד את האכסניה, מה שאתה לא עושה.
בעברית קוראים לזה : טול קורה מבין עיניך.

se7en77

New member
עכשיו אני גם לא חכם , ממשיך בדיבור האישי

שאם תשים לב רק אתה מדבר ככה .
אני סיימתי , תמשיך בדרכך המוזרה .

למעלה