שאלה בקשר לממשק miui של שיאומי

BBBAAABBB

New member
שאלה בקשר לממשק miui של שיאומי

למה יש אנשים שאוהבים אותו

ולמה יש אנשים שממש שונאים אותו

את השנאה בעבר עוד אפשר איך שהוא להבין מפני שעד גירסא 8, העברית של הממשק היתה גרועה ומלווה בערימות של באגים

מגירסא 8 הממשק מתורגם לעברית על ידי היצרן שיאומי, וגם הבאגים הרבים שהיו בעבר נעלמו כמעט לגמרי

בכל אופן, למרות שכבר אין בעיות עם העברית
עדיין התגובות על הממשק נעות בין זה שהממשק טוב מאוד או לחלופין תגובות שהממשק עדיין גרוע מאוד

מי צודק

z1george

Member
מנהל
הנה כמה טיעונים בעד ונגד

למה אוהבים
המון אפשרויות FINE TUNING אפשרות קלה להוסיף מטרידנים לרשימת BLACKLIST
המכשירים עצמם זולים ואנשים בעלי תקציב מוגבל , באופן טבעי יגנו על הבחירות שלהם וישבחו אותם . לא כולם (זו הכללה) אבל אני מניח שהרבה שקנו את המכשיר בגלל המחיר (ותמורה טובה לכסף, אין ויכוח) ולא בגלל הFEATURES

למה שונאים
צבעים צעקניים, הרבה פונקציות שמישות רק בסין עצמה
מערכת MIUI עצמה צורכת המון משאבים ומעמיסה את זכרון הRAM.
רומים בעיתיים והמון אנשים לא יודעים איך להחליף הרום הרע מהחנות לרום הגלובלי.
מע אבטחה כברירת מחדל מונעת קבלת התראות וואטסאפ ופייסבוק כשהמכשיר בסטנד ביי. לא כולם יודעים איך להכנס להגדרות ולהגדיר שאפליקציות מסוימות לא "יסגרו ברקע". ואז לא מקבלים אתראות , נכנסים לAPP מדי פעם ופתאום קופצות עשרות הודעות מהשעה האחרונה (זה מאד מעצבן)

אבי לב50

New member
האם תוכל להסביר בבקשה

איך אפשר להגדיר שאפליקציות מסויימות לא ''יסגרו ברקע''.
אני מתכוון בעיקר לוואטסאפ שנסגרת כל הזמן אצל מישהו קרוב שיש לו מכשיר עם MIUI.
כמה שניסיתי לסדר לו את זה - נכשלתי.
אישית אינני אוהב את MIUI ובכלל את המכשירים הסיניים אחרי שגיליתי שהם עמוסים בבעיות מבעיות שונות, כולל ריגול בחלק מהם, אך בסביבה יש כאלה שהמחיר הזול של שיאומי (הסיבה העיקרית) גורם להם לקנות מכשירים כאלה.
ואח''כ הם באים אלי עם "אבי, מה עושים???"...

לא אמור להיות הבדל...

בין מכשיר עם רום גלובאלי נקי עם אפליקציות של גוגל, לבין מכשיר עם רום סיני מלא בזבל...???

בהגדרות הסוללה ניתן לבחור שהאפליקציות ישארו פתוחות, ושהמשתמש בעצמו יכבה/יסגור/ינעל אותם...

z1george

Member
מנהל
אני לא זוכר בעל פה

זה אמור להיות בהגדרות סוללה יש להכניס את אותם apps לרשימה ה"לבנה" whitelist
מכשירי מייזו אני יכול להביא צילום מסך. שיאומי אין ברשותי כבר כמה חודשים

BBBAAABBB

New member
תשמעו סיפור מצחיק בקשר לממשק miui

אתמול התקשר אלי חבר ששאל אותי האם שיאומי redmi note 3 pro עם אחריות יבואן רשמי ל5 שנים שווה 700 שקל

שאלתי אותו מאיפה משיגים מכשיר כזה חדש ב700 שקל

אז הוא סיפר לי שידיד שלו רכש את הredmi note 3 pro דגם 32 גיגה ב1300 שקל עם אחריות של יבואן רישמי ל5 שנים

לאחר שימוש של 48 שעות הוא החליט שהמכשיר לא מתאים לו, יען כי הוא לא מצליח להסתדר עם ממשק הmiui של שיאומי, הוא טען שהממשק מסובך וההתעמקות במכשיר גרמה לו כאבי ראש

מבחינתו לא איכפת לו למכור את המכשיר אפילו ב700 שקל העיקר להיפטר ממנו

z1george

Member
מנהל
ההחלטה הראשונה היא החטא הקדמון

ההחלטה הראשונית
לקנות בחנות בארץ ב1300 שח (בשביל ה"5 שנות אחריות") היא החטא הקדמון
עכשיו יוכל לראות (כשהוא מנסה למכור אותו כמשומש בן שבוע) עד כמה הקונים מוכנים לשלם על אחריות ל5 שנים.
מאז שרכש יצא כבר דגם חדש (נוט 4) שנמכר בפחות מאלף בזאפ, עם תשלומים
אגב לדעתי כדאי לקרוא פעם את תעודת האחריות- אולי היא מתיחסת לקונה המקורי בלבד, אולי חמש שנים זה לתוכנה והחומרה זה רק לשנה אות שנתיים

enigo

New member
חמש שנות אחריות על שקע האוזניות - אבל לא כוללת שחיקה ושבר!

למעלה