עומד לרכוש אנדרואיד חדש. איך להכין אותו לעתיד?

azaria

New member
עומד לרכוש אנדרואיד חדש. איך להכין אותו לעתיד?

להחליף רום? לפרוץ ROOT? מספיק רקלהתקין BOOT-LOADER מסויים? גיבוי? וכו וכו.

לא מבין גדול בתחום אבל כבר צרבתי כמה רומים בעבר, עוד על HTC כלשהו לפני משהו כמו 7-9 שנים, וכמובן מספר פעמים מאז. אבל לא מתמחה בעניין, וכל פעם רועד לי הפופיק מחדש ותמיד מגלה כמה חבל שלא עשיתי XY וגם Z לפני תחילת השימוש במכשיר.

אז עכשיו אני מנסה לברר הכל מראש כך שפעם אחת אתחיל נכון.

להשמיע לו מוסיקה קלאסית ,הרבה פירות וירקות ...

תלוי באיזה מכשיר מדובר . הקטע של פתיחת BOOTLOADER + RECOVERY +ROOT היה אצלי די אוטומטי . במכשיר הנוכחי ( 1+3T ) פתחתי BOOTLOADER וזהו . כרגע לא מוצא את הצורך ליותר מזה . אם יעלה הצורך בעתיד .. 4 דקות עבודה ובקושי שעה של שיחזור .

em28

Well-known member
לדעתי בשלב ראשון רק לפתוח את הבוטלואדר

אם זה 1+3 אז כדאי קודם לעדכן לנוגט.
היות ופתיחת בוטלואדר מוחקת את הממידע על המכשיר כדאי לעשות זאת אפילו לפני הגדרת החשבון והכנסת הסים.
החלפת רום ו/או ריקוברי חלופי אפשר לעשות אח"כ (אם בכלל) ורוט זה עניין של צורך.

אני פתחתי מיידית את הבוטלואדר ופתחתי הרשאות רוט.

מציע לקרוא את הדיון הבא: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/181302634/מחשבים/סלולארי

ראשית, תלוי בדגם הספציפי

לא בכל מכשיר רום מקוסטם עולה על רום סטוק. למשל, אין טעם להתקין רומים מקוסטמים שאינם מבוססי סטוק במכשירי LG, משום שאיכות התמונות תרד פלאים. המפתחים העצמאיים טרם פיענחו את סוד הדרייברים של LG.

אבל באופן כללי, פתיחת בוטלואדר + הרשאות רוט + הפלשת ריקברי הם צעדים בסיסיים לכל מי שרוצה למטב את תפקוד הסמארטפון.

השלב הבא: התקנת רום, התקנת חוסם פרסומות

כמה דברים

לגבי השורה האמצעית שלך - לא מסכים . ישנם מכשירים כמו ה 1+ ( היה לי את ה 1+1 וכרגע את ה 3T ) שממש לא צריכים את כל הפרוצדורה בשביל לעבוד טוב . שניהם עובדים נהדר כמו שיוצאים מהקופסה , ומאמין שיש עוד מכשירים כאלה ( של יצרניות קטנות יותר )
והדבר העצוב לגבי השורה הנ"ל הוא שאנדרואיד היא סוג של מישמש שבו כל אחד עושה ככל העולה על רוחו ללא שום אחידות או עקביות והכי גרוע - ללא טיפת התיחסות למשתמש הקצה . עצוב

למעלה