שאלה מה גומר לי את הסוללה .מה זה MDNSD

ani2006

New member
שאלה מה גומר לי את הסוללה .מה זה MDNSD

הי
אשמח לדעת במכשיר נקסוס 5 בן 3 שלא בוצעו בו שינויים

אנדרויד גירסה 4.4.4 (האם יש קשר)
שאלה שניה
איזה טלפון כדאי לקנות עד 1000 שח שיהיה מעולה מבחינת סוללה
ונקי כמו הנקסוס
ומה קורה בשבוע האחרון אפל' פייסבוק נתקעת פעם ביום.מחקתי התקנתי שוב
ושוב זה קורה.רק כיבוי והפעלת המכשיר מחזיר את האפל' לחיים
תודה

binon

New member
תשובות

בחיפוש מהיר בגוגל עולה שהבעיה כנראה נעוצה בפיירפוקס. או שתסירי אותו ותעברי לדפדפן אחר או שתנסי לפעול לפי ההסבר המצ"ב.
Suggest full charge of the phone, followed by a power cycle. The mdnsd is some kind of zombie process; once started, it runs fowever until Linux is restarted. So, uninstall Firefox, power the phone off, charge it all the way (which clears the list of apps eating power), then turn the phone back on again. Worked for me and others.By the by: if you really want to run FF, it's possible to get an old version (41.0.2) or a rediculously new version (the nightly) and run one or the other of those until the main branch is fixed. The developers are painfully aware of the issue and are working towards a fix posthaste.
אם אין לך פיירפוקס על הטלפון אני לא יודע מה הבעיה.
מכשיר עם אנדרואיד נקי בתקציב של עד 1000 שח זה מוטו G דור 4 בקנייה מאחד מאתרי אמאזון אירופה. מכשיר מומלץ, עם חיי סוללה סבירים. תקבלי עודף מ 800 ש"ח.
לגבי פייסבוק, אני לא משתמש באפליקציה, אבל לאחרונה שוחררה בישראל אפליקציה בשם facebook lite שאמורה לעבוד על מכשירים חלשים ולחסוך בחיי סוללה. שווה לך אולי לנסות אותה.

binon

New member
הוכרז במאי 2016

יש כמה דורות למכשיר הזה.
קניתי את דורות 2-4 ומכולם אני מרוצה (האמת שקניתי אותם לילדים שלי, בני נוער וצעירים). הם לא מתלוננים על איטיות/תקיעות/סוללה וכל פעם שאני שואל אותם על המכשירים אני מקבל רק תגובות חיוביות.
דור 3 נקנה בינואר 2016 ועדיין מחזיק מעמד ללא בעיות או תקלות כלשהן.
דור 4 נקנה בראש השנה האחרון, כנ"ל.

מוטורולה G4...

מוטורולה G4 דגם XT 1622....

מעבד סנאפדראגון 617, 1.5 גיגה + 4 ליבות & 1.2 ג'גה + 4 ליבות עם ביצועים טובים מאוד...
זיכרון 16 גיגה + הרחבה...
RAM 2048...
מסך 5.5 FULL HD באיכות מצויינת...
GORILLA GLASS 3...
מצלמה 13 מגה פיקסל באיכות טובה...
מערכת הפעלה אנדרואיד 6 מרשמלו ישודרג בקרוב לאנדרואיד 7 נוגט...
ממשק נקי לחלוטין מאפליקציות מיותרות...
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה...
עוצמת שמע גבוהה באפרכסת...
רדיו...
LTE...
משקל 155 גרם...
סוללה 3000 מילי אמפר שעה...
הטענה מהירה...
דואל סים...

המחיר בסביבות 800 שקל כולל מיסים...
https://www.amazon.co.uk/gp/product...act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

שאלה שניה
איזה טלפון כדאי לקנות עד 1000 שח שיהיה מעולה מבחינת סוללה
ונקי כמו הנקסוס

למעלה