גיחה קצרה לקפריסין ה(יוונית) - הצעות / רעיונות?

G Gabi

Member
גיחה קצרה לקפריסין ה(יוונית) - הצעות / רעיונות?

לפני מספר דקות דיברתי עם שכן, בקרוב הוא יהיה בקפריסין לשהות קצרה ביותר (לכל היותר 3-4 ימים).
הצורך העיקרי שלו - גלישה בלבד ע"מ להיות מחובר לדוא"ל.
אין לו צורך בשיחות מקומיות וכנראה גם לא בשיחות לישראל. לא ידוע לו על צורך בשיחות נכנסות.

סים מקומי אינה אפשרות, אין לו זמן לעניין וגם אם היה לו זמן, מהיכרותי איתו, סביר להניח שהוא לא היה מסתדר בקלות.

חשבתי על שתי אפשרויות:
- גולן טלקום. 49 ש"ח על הסים + חיוב יחסי לפי מספר הימים בהם המנוי יהיה פעיל. יתרונות: כולל שיחות לישראל ושיחות נכנסות. חסרונות: חד-פעמי.
- גלובל סים של פלאפון. 99 ש"ח ל-1GB של גלישה שתקפה למשך 3 שנים במדינות רבות בעולם. יתרונות: שימוש ארוך טווח ושימוש חוזר. חסרונות: גלישה בלבד.

האדם כנראה יבקר בקפריסין שוב לקראת חודש מרץ או אפריל. אני לא יודע אם שגם אז יהיה לו צורך בגלישה בלבד או גם בשיחות.

הצעות / רעיונות / מחשבות?

eladts

New member
נראה לי שלשימוש הזה הגלובל סים עדיף

להתעסק בלפתוח ולסגור חשבון פוסטפייד בשביל 4 ימים נראה לי כאב ראש מיותר. עוד כיוון ששוה לבדוק הוא שימוש בחבילות חו״ל של המפעילה שלו. אם יש חבילה אטרקטיבית, זה יהיה הכי פשוט וימנע את הצורך להתעסק עם החלפות SIM וההגדרות הנלוות.

G Gabi

Member
גם אני נוטה ל-Global SIM אם אין למישהו רעיון אחר

אגב, "להתעסק בלפתוח ולסגור חשבון פוסטפייד" - זו ממש לא התעסקות. מדובר בדקות בודדות בלבד, העניין הזה כלל לא מהווה שיקול.

למעלה