התחדשתי ב ONEPLUS 3T !

z1george

Member
מנהל
גם אני ממליץ על ה3T

כמובן - אם זה עומד בדרישות התקציב, הוא יעשה הכל טוב
אני תמיד מחפש BEST VALUE ולא את המכשיר "הכי טוב" ולדעתי 2500 שקל (או 440 אירו אם יש לך מישהו באירופה שיזמין עבורך ותתחשבן איתו אחר כך) הם המון כסף.
לדעתי שילוב של מצלמה קומפקטית ב500 שח וטלפון "עושה הכל טוב חוץ מצילומי אוכל במסעדה" באלף יתן יותר תמורה לכסף ותמונות הרבה יותר טובות מכל סלולרי
לכן כבר שנתיים אני ממוקד בטלפונים סיניים בטווח מחיר של עד 200$
אבל - אני בהחלט מבין שאנשים לא לסחוב איתם מצלמה ליציאה בערב
אז אם יש לך 2400-2600 שקלים למטרה - בהחלט 3T

G Gabi

Member
תתחדש
[וגם בקשה קטנה
]

לאחר שהתעללת במכשיר ושיבחת אותו כי אתה לא מרוצה בהתצורה בה הוא יצא מהמפעל... {המ... טוב, זה לא מיועד לפותח הדיון, הסבר בסוף}
תוכל בבקשה לצלם מקבץ תמונות?
תקריב, נוף, תאורה לפה ולשם ולהעלות לאיזה ענן את התמונות "המקוריות"?
בת-דודה שלי ואני בתחלופת מיילים כבר למעלה מחודשיים (את המייל הראשון היא שלחה לי ב-29/10/2016). יש לה כוחות פלא, התחלופה עומדת - נכון לעכשיו - על 42 מיילים [ואני 'צריך' להגיב לה למשהו שהיא שלחה לי לפני חצי שעה בערך].
אני מכיר מישהו שטס לגרמניה בשבוע הבא, אבל, את הרכבת הזו היא כבר פספסה. אז אולי בגיחה הבאה של מאן דהוא לאירופה אמצא מקום במזוודה (אגב, אם מישהו מחברי הפורום טס ומסכים להביא עבורה מכשיר... לא אביע התנגדות
).
&nbsp
~~~~~~~~~
&nbsp
הודעה זהה נכתבה לפני מספר ימים למאזין הדומם...
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/181655605

G Gabi

Member
ליודעי דבר בעניין רכישת ה-OP3T

באתר oneplus.net המכשיר מוצע כמעט בכל מדינות אירופה (שוויץ למשל אינה מופיעה, וקפריסין מופיעה פעם בצד הטורקי [אבל אין טורקיה!] ופעם ליווני).
&nbsp
האם זה משנה היכן רוכשים את המכשיר ברחבי אירופה לצורך קבלת שירות במידה ויהיה צורך?
למשל, מכשיר שנרכש בסלובניה יוכל לקבל שירות בגרמניה?
מה באשר למכשיר שנרכש בחלק היווני של קפריסין ועל זה הדרך...
&nbsp
המחיר האירופאי עומד על €439 לגרסת ה-64GB שהם מעט פחות מ-1,800 ש"ח לפי שער יציג (ולפני החזר מס, במידת האפשר).
אין לי מושג מה מחירו בארץ, מניח סביב 2500 ש"ח (עפ"י זאפ, Go Mobile מוכרים את המכשיר ב-2,399 ש"ח).

se7en77

New member
זה נכון רק למקרה והוא יובא עם מטען לא תואם לארץ

אם תקנה בחנות שמשווקת מוצרים שיובאו עם תו תקן אירופאי אז המטען יתאים ותקבל אותו בערכה .

BobboVilla

New member
סתם בשביל הקטע, נכנסתי לאתר של OP

תחת "Locations" יש גם את ישראל, אז נכנסתי לראות איפה. בגדול מדובר על כמה רשתות גדולות (באג, אייבורי וכו'), אבל השמות של הרחובות באנגלית הם פשוט מצחיקים - הם אפילו לא יכולים להיות תרגוגל, כי הם כל כך גרועים. למשל "Mosha Dayan" או "Eli Kohan"
.

סטלוס2

New member
אני לא רואה באתר של באג כלל מכירה של 1+

ובאתר של אייבורי יש דגם אחד ישן שלהם.
מה אני מפספס?

BobboVilla

New member
אני לא נכנסתי לאתר של באג/אייבורי אז אני לא יודע

תאשים את הסינים שבנוסף לאיך שהם שחטו את השמות בעברית, הם גם נתנו קרדיט שלא מגיע לחנויות הישראליות
.

למעלה