רציתי לשאול אם מישהו מהגולשים מכיר את המכשיר הנ"ל לילדים

ali2111

New member
רציתי לשאול אם מישהו מהגולשים מכיר את המכשיר הנ"ל לילדים

והשאלה שלי היא קצת מורכת וכזאת אני הבנתי שיש אפליקציה שמוחקת אפליקציות מובנות על הטלפון הסלולרי והיות שהמחיר של הטלפון באמת מפתע ולא בא לי להשקיע בפלאפון יקר רציתי לשאול והיות שיש לו wifi האם ניתן למחוק את האפליקציות של הילדים וגם אם מישהו יודע אם יש למכשיר הזה אפליקציות רגילות כמו גמייל גוגל כרום דברים רגילים כאלה רדיו יש לו ושעון
מה אתם אומרים ניתן למחוק את האפליקציות הללו צירפתי קישור של המכשיר למי שמכיר !

G Gabi

Member
סימני פיסוק יכולים לעזור

אבל לא תמיד חייבים להשתמש בהם כי הם לא חשובים ואפשר לקרוא ולהבין מה שמישהו כותב בלי להתאמץ רק כי אין סימני פיסוק זה לא חשוב ולא צריך אבל שתדע לך טלפון שבארץ במחיר מפתה כנראה לא כדאי לקנות כי יהיה מדובר בזבל עופות כמו שLZ88 קורא לזה

מורוש98

New member
איפה הקישור? יש רק תמונה

אבל מהמרת שהוא יקר יחסית למפרט שלו ועדיף לקנות טלפון רגיל ולהפוך אותו לטלפון לילדים

ali2111

New member
לא הבנתם כלום

שאלתי אם מטלפון לילדים אפשר להפוך אותו לרגיל אם אני מסיר את האפליקציות הללו .

BobboVilla

New member
הבנו. פשוט אין קישור, אז אי אפשר לדעת מה הטלפון הזה

מה אפשר לעשות איתו ומה אי אפשר.

BobboVilla

New member
כצפוי - מכשיר סיני עלום, מפרט של לפני שנים, כמעט ואין איחסון

פנימי, יכול להיות שגם גירסת אנדרואיד מימי "אנו באנו", מה שאומר שגם בהנחה שאפשר יהיה להתקין אפליקציות (לא מובטח בכלל) אז הן לא יעבדו בגלל שהמכשיר חלש מדי ו/או גירסת אנדרואיד מיושנת מדי.

enigo

New member
אי אפשר לדעת בלי לנסות. יש אפליקציות שמוטמעות בצורה כזו

שאי אפשר למחוק אותן. אבל למה אתה מתעקש על הטלפון הזה?

ali2111

New member
כי המחיר זול יחסית

אבל נכון זה סלולרי לילדים אבל אם אפשר למחוק את האפליקציות לילדים אז זה מעולה כי חשבתי שאני יכול להשתמש בו כטלפון רגיל

enigo

New member
אמרו לך, ואומר זאת שוב - המחיר לא זול יחסית למה שאתה מקבל

למה לקנות סלולרי מוזר אם אפשר לקנות מכשיר סיני זול?

למשל, HotTom Ht3 pro ב-73 דולר.

enigo

New member
אם אתה רוצה טלפון זול - כנס לאתר סיני מוכר וקנה טלפון בסיס

סיני ברמת 50-70$. זו תהיה התמורה הכי טובה לכסף שלך. ברגע שזה עבר דרך יבואן, מפיץ וקמעונאי ישראלי, וגם דרך מערכת המס הישראלית, זה אוטומטית עולה כפול. לפחות.

למעלה