מקומות רכישת סמסונג S5 אחריות סאני בפ"ת / כ"ס והסביבה?

makiko

New member
מקומות רכישת סמסונג S5 אחריות סאני בפ"ת / כ"ס והסביבה?

שלום,

רכשתי לפני כחצי שנה סמסונג S5 במחיר 1,700 ש"ח, אחריות יבואן רשמי (סאני) לשנתיים וכרטיס זיכרון 16GB.

בחנות שרכשתי (LCDEAL), המחיר עלה ל 1,750 ש"ח ואחריות שנה, ללא כרטיס זיכרון.

לפי הבנתי, המחיר צריך לרדת ככל שהזמן עובר, נכון? (מכשיר מתיישן)

איפה ניתן לרכוש מכשיר באזור פ"ת / רעננה / הוד השרון, במחיר זול יותר מאשר מה שרכשתי?

תודה

יעקב ח

New member
כנראה שהוא משתבח עם השנים..

הוא בסך הכל מכשיר מצוין, אבל מדהים איך הוא שומר על מחיר גבוה לאורך זמן.

יעקב ח

New member
במקרה הזה הצליח להם..

במקרים אחרים לפעמים קצת פחות.
אבל בחייך, אל תיטפל לזוטות..

BobboVilla

New member
אני לא אמרתי שה-S5 מוצלח, אלא שהאחרים אפילו פחות

אבל בוא לא נריב על זה היום - אני קצת חולה
.

סמסונג S5...

ניתן להשיג אותו במחיר של 1400 שקל עם רום ואחריות של סאני/סקיילקס היבואן הרישמי של סמסונג בישראל...

makiko

New member
אז ככה: המחיר היה ככה בבלק פריידיי. המחיר שם עכשיו הוא 1,850

וכמעט כל החנויות שנכנסתי אליהן אמרו שבמחיר הזה (כ 1,700-1,800 ש"ח) ניתן להשיג מכשירים הרבה יותר מתקדמים, וציינו שהמכשיר הזה בעדכוני גירסאות הבאות כבר לא יהיה מספיק חזק, וחלק מהאפליקציות יהיו כבדות עליו. האם נכון?

ניסו לשדל אותי לאלטרנטיבות כמו שיאומי NOTE 3 או NOTE 4, סמסונג NOTE 3, מכשירי סוני (שלא התחברתי לפריסת הכפתורים שלו בצד המכשיר וכו')

המכשיר הוא עבור בת 15 (מחליפה LG G3)

אשמ לתובנות לפני הרכישה.

תודה

z1george

Member
מנהל
מדוע הG3 לא מספק את בתך?

אם הסוללה התעייפה - ניתן לקנות אחרות (זה דגם שבו ניתן להחליף סוללה)
אם המכשיר התחיל להיות איטי ומקרטע - אפשר לגבות תמונות ולעשות RESET
אם המסך נשבר - אפשר להחליף אותו בתשלום
לדעתי הצנועה צריך סיבה רצינית לבקש מההורים להוציא 1800 שקל , בגיל 15

makiko

New member
תודה: תשובות

זה שילוב של סוללה עייפה (כנראה), ריסטים לא ברורים ופידבקים שאני מקבל על G3 מחברים (שיש יותר מדי בעיות הקשורות למכשיר הספציפי הזה).
את המכשיר אני מוכר ב כמה מאות שקלים, אז זה לא בדיוק 1,800 ש"ח. יותר קרוב ל 900 ש"ח עבור השידרוג...

G Gabi

Member
מספר מחשבות...

1. אין הכרח שההורים משלמים, ייתכן מאוד והבת משלמת (הכל / חלק) ותהליך הרכישה מלווה יחד עם ההורים. יכול להיות כלי חינוכי נהדר לצרכנות חושבת. בדיקת הצרכים, מגבלות התקציב, מקורות המימון, סקר שוק וכו' וכו'.
2. יש המון המון המון סיבות רציניות לבקש ממהורים להוציא 1,800 ש"ח

כעת לפותח הדיון:
3. "שלא התחברתי לפריסת הכפתורים" אל מול "המכשיר הוא עבור בת 15". יש לי הרגשה שאתה גם לא מתחבר לפריסת הכפתורים בפריטי הלבוש שלה, אבל - את הבגדים שלה היא לובשת ולא אתה.
4. לפני שקובעים איזה מכשיר מעוניינים לקנות ולחפש מחירים בהתאם, לענ"ד נכון לבחון את הצרכים של העלמה הצעירה, מגבלות התקציב, מה מוצע בשוק וכד'. בתגובתך ל-z1george כתבת מה לא חביב עליה ב-G3.
נסה לבחון את הצרכים ואופי השימוש שלה בטלפון הנייד. יש חלופות נהדרות ל-S5, ייתכן וחלקן זולות יותר.

makiko

New member
שאלה: איך שיואמי NOTE 4 יחסית ל S5? עולה 1,240 ש"ח עם אחריות

לשנתיים.

האם שווה? בראייה לעתיד (עוד שנתיים / שלוש): האם הוא יחזיק טוב יותר אפליקציות מאשר S5?

תודה

למעלה