חיי סוללה של LG G3

talshec

New member
חיי סוללה של LG G3

שלום וברכה.

לפני בערך ארבעה חודשים רכשתי טלפון סלולרי מדגם G3 של חברת LG, חדש מהחנות.

המכשיר עובד מצוין, למעט בעיה אחת:

לאחר טעינה בת בערך שעה וחצי באמצע היום, המכשיר מספק חיי סוללה נמוכים יחסית, וגם בשימוש סביר, אחוזי הסוללה יורדים מהר - וזה למרות שהמכשיר הציג 100% בסוללה ולכאורה הטעינה הסתיימה (גם הטמפ' של המטען יורדת).
לעומת זאת, בטעינה ארוכה של לילה שלם, רואים שיפור ניכר בחיי הסוללה, כאשר האחוזים יורדים בקצב הרבה יותר איטי, גם בשימוש מסיבי יחסית.
ניסיתי לנקות את המגעים של הסוללה ושל המכשיר עצמו, אך ללא תועלת.

חשוב לציין שמדובר בתקלה שהופיעה בשבועות האחרונים, ולא כזו שהייתה קיימת מאז תחילת השימוש במכשיר.

מה דעתכם?

תודה רבה.

talshec

New member
למרות שמדובר במכשיר בן כמה חודשים בלבד?

הסוללה נראית חדשה לחלוטין, ללא נפיחות וללא נזילות..המכשיר לא נפל לי אף פעם..

בהערכה שלי, חשבתי שזה משהו במכשיר עצמו, שלא יודע להראות מתי הסוללה באמת מלאה..

em28

Well-known member
המכשיר אולי בן כמה חודשים (וגם זה בספק), הסוללה לא !

ה-G3 הוצג לפני שנתיים וחצי ויצורו הופסק באפריל 2015.
אז גם אם לא השתמשו במכשיר (וכאמור זה דורש הוכחה) הסוללה לא חדשה !

talshec

New member
כמה דברים...

יש למכשיר אנדרואיד 5.0

לפי GSM ARENA, ייצור המכשיר טרם נפסק..
מעבר לכך, המכשיר נקנה ב IVORRY, שכידוע יש לה שם ואמינות ברמה גבוהה. אין לי דרך לוודא לחלוטין שהמכשיר והסוללה חדשים (למרות שהם לחלוטין נראו ככה כשרכשתי אותם), אבל אני מספיק בוטח ברשת הזאת בשביל להאמין שהם לא יימכרו לי סחורה משומשת..
אגב, מכשיר ישן לא בהכרח מעיד על מכשיר שנעשה בו שימוש; יש סיפורים גם על אייפון 7 שנמכר כחדש בקופסה לאחר שכבר השתמשו בו (מכיר כמה אישית). יש מכשיר כלשהו שניתן לוודא שהוא אכן חדש? הרי גם במכשיר החדש ביותר ניתן להשתמש ולהחזיר לקופסה כשהוא עדיין ייראה חדש..

מעבר לכך - אני מדגיש ואומר שהבעיה איננה בסוללה עצמה. היו לי ימים שבהם אחרי שימוש ממוצע (לפחות מבחינתי) - הגעתי לשעות הערב עם 80% בסוללה (ואני לא בא כרגע להשוות למכשירים אחרים) והעברתי עוד יום למחרת בלי שום בעיה..
העניין הוא כמו שכתבתי - יש הבדל בחיי הסוללה בין טעינה של שעה וחצי - שעתיים, לבין טעינה של לילה שלם.
אני לא רואה איך זה קשור לסוללה עצמה.

em28

Well-known member
פספסת את הנקודה - הסוללה עלולה להיות "ישנה" גם אם המכשיר חדש

מציע לבדוק תאריך יצור של הסוללה.

ו......ב-GSMAREANA גם הנקסוס 4 קשישא עדיין רשום כ-Avalible

ו2........ל-IVORY שם ואמינות ברמה גבוהה ?

אולי זה יעזור...

קודם כל כדאי להסיר את כל האפליקציות שזוללות המון כוח מהסוללה...

גם מכשיר שמוטען תוך שעה וחצי ל100%, עדיין האפליקציות והמערכות בסמארטפון ממשיכות לזלול מהסוללה אנרגיה כל זמן שהמכשיר דלוק...

בכדי לפתור את הבעיה שציינת, כדאי להטעין את הסוללה ל100% לפני השינה, לכבות מיד את המכשיר, ולהדליק אותו שוב מחדש בבוקר...

ז"א, כל זמן שהמכשיר דלוק המכשיר צורך אנרגיה מהסוללה...

כשמטעינים את הסוללה כל הלילה כשהמכשיר דלוק, המטען מזרים כוח לסוללה, ובבוקר עדיין הסוללה במצב של 100% הטענה...

בקיצור, להטעין את הסוללה ל100% לפני השינה ולכבות את המכשיר מיידית, להדליק מחדש את המכשיר בבוקר, ואז הסוללה עדיין תיהיה ב100% הטענה...

למעלה