קניית סמסונג גלקסי בניו יורק

borodache

New member
קניית סמסונג גלקסי בניו יורק

שלום חברים,
אני שוקל להזמין דרך אמזון כשאני בניו יורק את הטלפון, כתוב שהוא בין לאומי, כתוב שהוא לא נעול, וכתוב שהוא לא אמור לעבוד על CDMA, אבל לא כתוב מה התדרים שלו... האם הוא יעבוד בישראל?
הייתי מצרף לינק אבל אני לא מצליח לעשות את זה מהנייד, למי שממש רוצה לעזור חפשו באמזון samsung galaxsy s7 התוצאה הראשונה הוא המכשיר שאני מדבר עליו.

אבי לב50

New member
ממש לא מומלץ לקנות מכשירי סמסונג בארה"ב

שמיועדים לשימוש בישראל, ויש הרבה חומר בפורום בנושא הזה.

z1george

Member
מנהל
נכון מאד

א. צריך להיזהר לקנות גרסה בינלאומית ולא כזו מיועדת לארה"ב, ואותם קשה מאד להשיג ומחירם יקר מהרבה מדגמי "צפון אמריקה"
ב. גם אם קונים Unlocked תהיה בעיה בתדרים, מחסור בתדר B3 בדור ארבע, שאותו צריך בארץ והוא לא נתמך בדגמי ארה"ב
מדובר בקושחה של המודם, לא ניתן "לסדר" את זה ע"י ידי צריבת תוכנה
ג. מכשיר חדש מגיע עם נעילה איזורית של סמסונג עצמה, כלומר יש לשים סים מקומי ולעשות שיחה של 5 דקות ורק אז לשים את הסים הישראלי
הפעלה ראשונית עם סים ישראלי, שם או פה בארץ, תנעל את המכשיר לשימוש סלולרי.
כך מנסה סמסונג לשמור על מחירים שונים במדינות שונות ולמנוע קנית מכשיר בארה"ב או בEU ואז למכור אותו כחדש בישראל

ronengeles

New member
לא מסובך

כתוב בפירוש שמדובר בגרסה G930F שהיא הגרסה הגלובלית.
חיפוש פשוט באתר gsmarena.com יראה לך שהוא תומך בכל התדרים הנדרשים בדור 3 ודור 4 בארץ.
לגבי הנעילה האיזורית שהזכירו כאן, אחד המוכרים ענה בדיוק לשאלה הזאת וכתב:
Our version will never be locked, you can keep changing your sim no problem at all.
By gsmHero SELLER on March 21, 2016
&nbsp
למרות זאת, תדאג שיהיה לך מספיק זמן בניו יורק אחרי שתקבל את המכשיר, לכל צרה שלא תהיה .

borodache

New member
I am only one day at new york

Hi ronengeles,
Are you sure it is ok? where have you read it? The previous cell phone is not longer avaible, what about this one:
https://www.amazon.com/Samsung-Gala...sung+galaxy+s7+unlocked+international+version

And I have only one day in New York, but I still want to but with Amazon because buying in store means paying 670 USD which is almost as the same price in Israel.

How can I check the phone works at New York? I have one international sim (Estonia) and one Israeli (Golan Telekom)? Should I check it New York and there is no chance it will be locked on the Estonian SIM? If there is a problem and I need to send it back, how much would cost me the taxes to send it to Israel?

Best Regards,
Eli

se7en77

New member
תוספת קטנה למה שאמרו פה , לא יודע לגבי ה-s7

אבל בגירסאות הקודמות מכשירים מחו״ל הגיעו ללא עברית בתפריטים

borodache

New member
what about other phones?

Like Iphone 6/7/7+? Or maybe google phones like nexus...

How much they cost and where can you buy them?

em28

Well-known member
אז זהו, אייפונים ונקסוסים/פיקסלים כדאי ורצוי לקנות בארה"ב

ביות ואין להם בעיית תדרים ונעילות אזוריות, רק לוודא שמדובר במכשיר שלא נעול לחברה מסויימת.

se7en77

New member
ולוודא שלא מדובר במכשיר של lg מסוג נקסוסמ5x שיכול

להחזיר את נשמתו ל-lg בכל רגע נתון

HelloweeN

New member
אין שום בעיה לקנות מכשירים בארה"ב

כמו תמיד, כמה אנשים בפורום הזה מטעים אנשים אחרים בשיטתיות במשך תקופה ארוכה. ככה או ככה, אפשר לחלוטין לקנות מכשירים בארה"ב ולרוב במחירים טובים מבישראל. תעשה את שיעורי הבית שלך ותלמד מה אתה קונה- ותרוויח.

אני גר בארה"ב ותמיד קונה מכשירים UNLOCKED שעובדים בארה"ב (על רשתות GSM) ובישראל בלי שום בעיה. אני באופן אישי ניסיתי את זה ועומד מאחורי זה 100%.
תוודא שהמכשיר הוא לא CDMA אלא FACTORY UNLOCKED ולא של חברה סלולארית - וסע לשלום.

בניו יורק:
- הדתיים ב-B & H התחילו למכור מכשירים שהם UNLOCKED, כתת רגלייך לחנות ותקנה את מה שאתה רוצה.

אונליין:
- אני אישית תמיד מזמין באיביי מהמוכר הזה: NEVER-MSRP
הוא מוכר מכשירים שהם רק UNLOCKED, הוא ישראלי וקניתי ממנו יותר מ-5 מכשירים במהלך השנים, חלקם נמצאים ועובדים אצל קרובי משפחה בישראל בלי שום בעיה.

בהצלחה!

borodache

New member
איך בודקים באתר הזה אם התדרים של המכשיר טובים לארץ?

ראיתי הרבה מאפיינים, אבל לא ראיתי תדרים. כמו כן מה התדרים של גולן טלקום (דור שלוש וארבע)?

oleyashan

New member
כמו שכתבתי כמה פעמים

אני גר בניו יורק ומנוי של וורייזון (שמתמשים בין היתר ב-CDMA) ויש לי סמסונג גלקסי 5 ו 7 וכשאני מגיע לארץ אני מוציא את הסים ושם סים ישראלי רק משנה קצת הגדרות ועובד לי בלי שום בעיות
הנה הודעה שכתבתי לפני כמה ימים
ותקרא גם את התגובה שכתבתי מתחת התגובה שלי עם רשימת הטלפונים שפתוחים לכול העולם

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/117/181494966/מחשבים/סלולארי

HelloweeN

New member
תבדוק בגוגל מה התדרים, אני בטוח שתמצא.

מרבית הסיכויים שאם הטלפון הוא FACTORY UNLOCKED, שהוא יתמוך בתדרים של גולן, כולל LTE.
אבל שוב - תעשה אתה את שיעורי הבית ואת ההשוואות. כל המידע נמצא באינטרנט, תחפש, תמצא, ותרוויח מכשירים במחירים זולים מישראל.
בהצלחה!

se7en77

New member
במקרה של סמסונג המכשירים אנלוקד אבל כדי למנוע

קנייה במדינות זולות ומכירה ביקרות עושים משהו שנקרא region lock שמחייב חיבור עם סים של אותה מדינה שאליה משוייך המכשיר למשך 5 דקות ( הוצאת שיחה ) , ככה שבמקרה שלך אם קנית בארה״ב והשתמשת לא תהיה לך בעיה להשתמש במכשיר בכל העולם.
דבר נוסף שהסמסונגים מגיעים ללא עברית במערכת ההפעלה .
פשוט צריך לשים לב לדברים האלו , כמובן שהדברים יכולים להשתנות בין גירסא לגירסא - f , t v ןכדומה

HelloweeN

New member
אחת ולתמיד - הנה לינק לסמסונג FACTORY UNLOCKED

בלי נעילה אזורית, בלי דיבור של 5 דקות - בלי שטיקים.
טלפון שעובד מהקופסא עם כל סים, בצורה מאוד, מאוד מאוד מאוד מאוד פשוטה:
http://www.ebay.com/itm/Samsung-Gal...hash=item2ee0006f2b:m:mTQY0v6gdli7F6K_46i6FYw

הנה לינק למגוון המוצרים של אותו מוכר, שכולם חדשים, FACTORY UNLOCKED ועובדים בלי שטיקים:
http://www.ebay.com/sch/never-msrp/...8NwIr67mleg&var=&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

אני מאוד ממליץ למי שאין מושג או מחזיק בדיעות שהן לחלוטין שגויות - שיפסיקו להטעות את הגולשים בצורה שיטתית וקבועה.

se7en77

New member
נו , אתה מצדיק את מה שאנחנו אומרים

המוכר מציין שהמכשיר ללא נעילה אזורית , זאת אומרת שיש מכשירים עם נעילה אזורית והוא מוכר ״ללא״ , האם זה אומר שכל המכשירים שנמכרים הם ״ללא״ ?
&nbsp

למעלה