יבואן רשמי

in the jungle

New member
יבואן רשמי

שאלה .... אם אני רוכש פלאפון סיני בארץ ביבוא מקביל, האם אפשרי שיהיו לי בעיות באפליקציות של הגוגל פלי ?

z1george

Member
מנהל
כן ולא

ראיתי מצבים שיבואן רשמי מוכר עם רום שעושה בעיות ויבואן מקביל מוכר עם רום מצויין שהסירו ממנו רוגלות וכדומה
וראיתי גם הפוך . זה ממש לא גורף .
ההמלצה שלי היא תמיד לקנות מאנשים פרטיים שנושמים את התחום וקונים מחול , מסדרים את הרום הטוב ביותר ואז מוכרים אותם (מכשירים חדשים שלא הכניסו בהם סים אפילו). אמנם לא תקבל אחריות אבל האחריות בישראל לא שווה את הנייר עליה נכתבה. לצערי.
רוב הבעיות במכשירים הממותגים הם שבר מסך באשמת המשתמש - וזה ממילא לא מכוסה בשום אחריות. לכן (לדעתי הפרטית) תמיד חושב בכיוון של לקנות זול ף לחסוך ברגע הקניה כמה שיותר. ואם צריך וכדאי - ישאר עודף לתיקון או למכשיר הבא. אנשים משלמים 200 שח על הארכת האחריות משנה לשנתיים - לדעתי זה מיותר לחלוטין. זה אחריות - זה לא ביטוח. הסיכוי שיופיע משהו שהוא באמת תחת אחריות יצרן , קטן מאד. וגם אז בארף זה רק נקודת פתיחה לקרבות מול החנות שתכבד את האחריות . והחנות תנסה כל סעיף קטן וכל תירוץ כדי לחמוק מחובתו החוקית.

in the jungle

New member
הבעיה האמיתית

יש לי מכשיר שכנראה בגלל מגבלות על היצרן (שיומי) יוצר עבורי ים בעיות.
קבלתי עצה להתקין רום בעצמי, אבל להבנתי הדבר דורש ראשית לפתוח את הנעילה על הבוטלאוודר - וזה כשלעצמו דורש פתיחת חשבון ואישור מול שיומי (רק האישור לוקח בערך שבועיים)

כיוון שלמכשיר הקיים גם כך יש לגים ועוד בעיות החלטתי כבר לרכוש מכשיר חדש.
הפחד הוא שאתקל באותה הבעיה.

מעוניין לרכוש xiaomi redmi note 3 pro - כאשר מחיר רגיל הוא 820 ואם ארצה יבואן רשמי הוא מגיע לאזור ה 1050-1100.
אני לא מעוניין ביבואן הרשמי בשביל האחריון אלא מתוך חשש שהיבואן המקביל מכיל מערכת הפעלה שתעשה לי בעיות

מה דעתך ?

z1george

Member
מנהל
דעתי היא

במקום לקנות עוד מכשיר - קודם כל תסדר את הקיים
יש המון נערים שישבו שעה ויעשו לך את כל התהליך של פתיחת בוטלודר , בלי לחכות שבעיים לאישור. יש להם כבר אישור תקף
אם קיבלת אישור - אתה יכול לפתוח פעם ב30 יום עם האישור הזה.
מי שמתעסק עם הרומים - דואג שיהיו לו כמה אישורים ,מראש עם כמה כתובות מייל
מישהו כזה - יסדר לך את המכשיר הקיים הבעייתי תמורת 50-100 שח.
אתה אפילו לא חייב לקנות ממנו עוד מכשיר

in the jungle

New member
פשוט אין

אחרי שיחה עם 15 חנויות שונות, הסברים ועצב מצידי לא מצאתי אף בית עסק שעובד עם שיומי.
הופנתי לבסוף להמילטון, הספק הרשמי שהודיע לי שהוא לא מתעסק עם פלאפונים ביבוא אישי
הצעות ?

אבי לב50

New member
יש לי הצעה! (*בוצעה עריכה בתגובה הזאת, מי שקרא מוזמן שוב...)

רד משיומי.
תחפש משהו אחר טוב יותר ובלי בעיות.
למה אתה מתחיל מראש עם מכשיר שידוע כבעייתי?
מילא אם היה מדובר במשהו שידוע כמשובח ושהצלחת להשיג מכשיר במחיר טוב ורק צריך לסדר אותו.
אבל אתה דורך מראש על ביצים מקולקלות.
קח את המילים שלי כחומר למחשבה עבורך.

***הוספה בעריכה: לא שמתי לב שכבר יש לך שיומי. אז קבל את ההצעה של ג'ורג' המנהל וחפש מישהו שיסדר לך את המכשיר, כי האחריות שלו באמת לא שווה לך אגורה, ועדיף לך מכשיר עובד ללא אחריות ממכשיר עם אחריות שלא עובד...

*****עריכה שניה. אתה כבר בלבלת אותי לגמרי ! יש לך מכשיר או אין לך מכשיר???
אתה לא מתנסח טוב לצערי וקצת איבדתי אותך...

z1george

Member
מנהל
שלח לי הודעה בואטסאפ- אעזור לך

שלח לי הודעה - אמצא לך מישהו שיצרוב את המכשיר הקיים (סביב 80-100 שח גג)
ו

למעלה