בעיית סוללה עם נוקיה 105 dual sim

BobboVilla

New member
האמת, שיש סיכוי שיש אנשים עם טלפון דור 2 שדווקא משלמים הרבה

כי הם לא יודעים ו/או לא מבינים, ונשארו עם תוכניות הגזל של לפני שנים.

eladts

New member
עבורם דוקא שווה למפעילות לא לתחזק את רשתות הדור השני

כדי שיוכלו למכור להם איזה גלקסי S3 מחודש ב-36 תשלומים של 100 ש״ח.

eladts

New member
מדובר בכתבה על feature phones

היום גם הרבה מאלו תומכים בדור 3 ואפילו יש כאלו שתומכים בדור 4. עובדה שאחת מ-3 הרשתות הפיזיות בישראל, פלאפון, מסתדרת בלי רשת GSM. הסיבה היחידה שפרטנר וסלקום לא סוגרות את רשתות ה-GSM שלהן היום היא כי משרד התקשורת (עוד) לא נתן לכך אישור.

BobboVilla

New member
רק כי זה אומר שאין להם תדרים שהם יכולים לפנות עבור דור 4

ותקרא לגבי מה שפרטנר עשתה - היא פינתה תדרים. מאיפה בדיוק היא פינתה אותם, אם לא מרשת דור 2 שיש לה?

eladts

New member
אם משרד התקשורת יאשר להם לסגור את רשת ה-CDMA

פלאפון יוכלו להפנות תדרים משם ל-LTE. כנ״ל לגבי רשת מירס בטכנולוגית iDEN שיכולה לפנות תדרים עבור פרטנר-הוט. הבעיה היא ששתי הרשתות משתמשות בתדרים אמריקאיים, מה ששוב יצור משמש של תדרים אירפאיים ואמריקאים כמו שקרה בדור 3.

הגיוני שסוף יום אחרי טעינה בסביבות 10 בלילה יום לפני

ירד פס אחד מהבטריה? שלא ממש נעשה שימוש בו כלומר הודעות וקצת שיחות?
אולי אני מגזים וזה לא באמת כמו הנוקיות של פעם

BobboVilla

New member
תראה, ה-105 באמת לא כמו הנוקיות של פעם

אבל מצד שני זה לא כמו סמארטפון שלפעמים לא מחזיק מעמד עד אחרי הצהריים, שלא לדבר על יממה שלמה. תנסה לראות כמה זמן לוקח לו עד שהסוללה מתרוקנת, או מתקרבת מאוד להתרוקן. אם זה בסביבות השבוע אז נראה לי שזה סביר יחסית למכשיר. אל תשכח שיש לו מסך צבעוני שצורך יותר סוללה מהמסכים השחור-לבן (או עם מעט צבעים) של הנוקיות הישנות.

התחלתי להטעין את המכשיר כל יום מאז פתיחת השרשור פחות או יותר

אבל אם לא הייתי מטעין את המכשיר הוא היה נשאר בערך שבוע פלוס מינוס לדעתי אולי יותר.
אולי אני אנסה לראות באמת איך זה במהלך השבוע סתם מציק לי העניין הזה יותר מדי.
לנסות לשים את זה לבדיקה למרות מה שהיא אמרה?

BobboVilla

New member
אם זה היה מחזיק שבוע זה נראה לי בסדר

לפי המפרט, הוא אמור להחזיק מעמד 600 שעות המתנה, ו-15 שעות שיחה. אם נניח שזה במצב אידיאלי תיאורטי ונוריד בערך רבע, אז זה אומר שהוא אמור להחזיק 450 שעות המתנה (כלומר שלא עושים בהן כלום) ובערך 11 שעות שיחה. אם תעשה שעה וחצי של שיחה ביום, אז זה יחזיק לך 7.5 ימים.
&nbsp
כמובן שהמספרים הם הערכות ולא בהכרח מבוססות, אבל על פניו נראה לי שאין תקלה במכשיר.

למעלה