התוכלו לעזור לי במשהו שבטח ייראה לכם טפשי?

מיכי 10

Member
התוכלו לעזור לי במשהו שבטח ייראה לכם טפשי?

המתנתי בצהריים באיזה מוסד רפואי, בקומה חמישית, שחלונותיה סגורים. אני לא יודעת אם יש לכך קשר, אבל מאז התחיל הטלפון שלי לעשות בעיות מעצבנות. כשהבת שלי התקשרה, היא התקשתה לשמוע אותי, וחשבתי שיש שם בעיות קליטה, אולי כי הכל סגור.

אבל בינתיים כתבתי מייל, ולא יכולתי לשלוח אותו, ועוד פעולות לא יכולתי לעשות, כי כל הזמן נכתב שאין לי חיבור אינטרנט, ושהקו לא מקוון, או משהו כזה, ובעיות בסנכרון.

לא זכרתי מה יש לעשות (ועדיין לא זוכרת). אז כמה פעמים כיביתי לגמרי את הטלפון, המתנתי זמן מה, והדלקתי מחדש. זה לא שינה כלום.
בקיצור, יש לי מייל מהצהריים, שחלק ממנו עבר לי כטיוטא למחשב. אבל המשכתי לכתוב אותו בטלפון אחה"צ, ומאז הוא מחכה בממתינה, וחלקו הזה לא עבר אל המחשב, ואני גם לא מצליחה להעתיק משם.

סיפור ארוך לבעיה (אולי) קטנה.
יש עצה בשבילי איך להתגבר על הבעיה?

מיכי 10

Member
תוספת:

כשאני מנסה לברר משהו בגוגל, נכתב לי:
לא מקוון
מנסה להתחבר מחדש. התוצאות שלך יופיעו כאשר תתחבר שוב.

נסה שוב
משוב

הבעיה שאני לא יודעת להתחבר שוב.
במחשב אין לי בעיות, ואני מחוברת לאינטרנט. אבל הטלפון שלי מחובר למחשב, אז אני לא מבינה את מקור הבעיה.
והסוללה של הטלפון מלאה.

מיכי 10

Member
תודה, כבר לא צריך. חיפשתי מאז שכתבתי כאן, דרך גוגל.

עשיתי המון המון נסיונות, עד שעכשיו הצלחתי איכשהו לתקן את הבעיות.
"יגעת ומצאת - תאמין"! :)

אבי לב50

New member
למרות שכתבת שכבר אין צורך בעזרה

אגיב ואכתוב כי נראה לי שפשוט לא היה wifi במקום ההוא וגם לא תקשורת סלולרית, אולי בגלל מיסוך כלשהו או בגלל קשיי קליטה.
האם באמת אחד משני הדברים גרם לבעיות שציינת?

מיכי 10

Member
תודה, אבל אין לי מושג. זו הפעם השנייה שאני ממתינה באותו מקום

ובפעם הקודמת לא היתה לי שום בעיה באותן פעולות בפלאפון.

בכל מקרה, אני חושבת שהטלפון שלי לא תלוי ב-Wi-Fi, כי יש לי שירות מלא של גולן, ואני בכלל לא מתעסקת ב-Wi-Fi. חושבת שהוא סגור אצלי בד"כ. אני לא שמה לב, אפילו אם הוא דולק או כבוי.

מה שהיה מעצבן, שהייתי שם כולה כחצי שעה, והבעיות נמשכו לי עד הלילה, למרות כמה פעמים של אתחול המכשיר.

ואמש, כשעבדתי שעתיים על ה"תיקון", התעסקתי בכל דבר אפשרי, כך שאני אפילו לא יודעת מה באמת גרם בסופו של דבר להשבת המצב הרגיל לטלפון. בכל מקרה, העזרה הטובה ביותר, היתה כשבשעה האחרונה עסקתי ב-"תיקון שגיאות סנכרון עם אפליקציית Gmail ל-Android", שמצאתי בגוגל. לא הכל תאם בדיוק לנקסוס 5 שלי, אבל ההוראות שמצאתי שם, הן מה שבסופו של דבר אִפשרו לי לפעול נכון.

למעלה