בעיית סוללה עם נוקיה 105 dual sim

בעיית סוללה עם נוקיה 105 dual sim

יש לי את המכשיר נוקיה 105 החדש dual sim ונראה לי מוזר עם מפרט קיבולת סוללה גבוהה בזמן המתנה ושיחות שאני בקושי מדבר עם המכשיר ויורד לי הסוללה אחרי יום.
כשרכשתי את המכשיר חיכיתי שהסוללה תגמר לגמרי שאוכל להטעין אותה מההתחלה אבל אני לא רואה שזה עזר או משהו לקחת את זה לבדיקה במקום שרכשתי אותו?

dudi4321

Member
המכשיר עולה כ-100 ש"ח

היתי מוותר על הקישקוש של התעסקות עם המכשיר וקונה חדש. במידה שזה קורה בחדש, לאחר עיון במה שהיצרן כותב אני מניח שכתוב שמחזיק הרבה יותר שעות במצב standby לפנות למעבדה שיפתרו את הבעיה.

אחת הבעיות של המכשיר הזה ..

הוא דור 2 בלבד . זוכר דיונים קודמים כאן שהמפעילות שיש להן רשת כזאת די הפסיקו לתחזק אותה מה שלמעשה יוצר מצב שהמכשיר טורף סוללה בחיפוש רשת ..

eladts

New member
בארה״ב AT&T סוגרת את רשת GSM לחלוטין בסוף השנה

ליתר דיוק את מה שנשאר ממנה, כי בהרבה אזורים היא כבר נסגרה למעשה. בכך GSM הולכת בדרכן של הרשת האנלוגית ורשת ה-TDMA שהפעילה החברה בעבר. ברגע שיש תקדים מהעולם, יותר קל לפרטנר וסלקום לבקש ממשרד התקשורת אישור למהלך דומה.

תודה על התגובה

כניגשתי לנציגה מבסט מובייל היא אומרת לי שזה נורמלי שאחרי יום יום וקצת (לא יודע בדיוק כמה זמן) הסוללה תרד ואולי אחת הבעיות היא שאני עושה את הרשתות על אוטומטי ועדיף ידני.
בכל מקרה לא היה לי טלפון ספייר כדי לשים את זה במעבדה והוחלט כנראה שזה סתם בעיה שלי כי זה לא כמו הנוקיות של פעם (ככה היא אומרת) שמחזיקות המון זמן לצערי ואחד הסיבות שבגלל זה קניתי את זה
&nbsp

BobboVilla

New member
כזה אוסף של שטויות. זוגתי קנתה את הנוקיה 105

עם סים אחד, והסוללה החזיקה לה ימים שלמים.
&nbsp
האם הכנסת שני סימים למכשיר? של איזה רשתות?

הנציג סתם מדבר שטויות...

אין שום בעייה עם רשת דור 2 GSM...
בסלקום ופרטנר הרשת עובדת בצורה טובה...

יש לי סמסונג E1200...
המכשיר מחזיק 4 ימים ללא שום בעיה...

ברור שהתקלה במכשיר...
אבל חבל להשקיע בו אפילו שקל אחד...

עדיף לרכוש מכשיר חדש...
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-cellphone&db188396=1951988&db175837=4255455

אתה אמיתי ?!?

על סמך מה הקביעות שלך על הרשתות ? יש לך מושג מאיפה פותח השירשור ? אולי אצלו אכן השביתו משדרי דור 2 ?
הייתי ביולי שבוע באלייקים עם הסמסונג E1200 . בעבר המכשיר החזיק שם שבוע שלם ללא טעינה . הפעם נדיר שהיתה קליטה ואחרי יום וחצי הסוללה מתה .
חבל להשקיע בו שקל ? ואם באחריות ? נזרוק לפח ?
גיסנו .. אתה מתעקש לעשות צחוק מעצמך , אם זה עושה לך טוב - לך על זה .
אבל תפסיק לקשקש לאחרים על דברים שעל פניו אין לך מושג על מה אתה מדבר .

BobboVilla

New member
אם הבחור לא יזרוק את הטלפון שלו, איך יצליחו למכור לו אחר?

תגובה

אני ברשת סלקום ואני עם סים אחד לא שתיים אין לי שתי סימים ןאני מאזור הצפון
אז לא הבנתי כלום מהשרשור ללכת אליה ולהגיד שהטלפון לא בסדר או מה? אני ממש לא רוצה שימכרו לי עוד טלפון אני לא נאיבי כמו שזה נשמע והיא הסכימה לקחת את הטלפון רק שאני לא נתתי לה כי לא היה לי טלפון ספייר והם לא נותנים אם אכן הבעיה במכשיר אז אתן להם את המכשיר לבדיקה
בעיקרון אני עושה עכשיו נסיון עם המכשיר לראות כמה זמן זה יחזיק כי ביטלתי את הרטט גם ועשיתי שזה יהיה בחיפוש ידני של רשתות וביטלתי את השומר מסך הזה אם אתם מכירים שלו שמראה את השעה בתקווה שיעזור

BobboVilla

New member
תראה, יכול להיות שיש בעיה עם הטלפון

ויכול להיות שיש קליטה חלשה של דור 2 איפה שאתה נמצא. מה שאני אומר זה שמה שהמוכרת אמרה זו שטות. הנוקיה 105 זה מכשיר מאוד פשוט, ואם יש קליטה טובה (מה שלא בטוח שאכן המצב, ותראה את התגובה האחרונה של "המאזין הדומם") אז הוא עדיין יכול להחזיק מעמד ימים שלמים. אולי יש בעיה מסוימת עם הדגם שהוא דואל סים, אבל אם רק אחד מהם בשימוש אז זה לא אמור להשפיע יותר מדי.
&nbsp
תנסה לשים לב מפעם לפעם האם הקליטה חזקה או לא, ואם היא חזקה, יכול להיות שיש תקלה במכשיר.

אם היא חזקה אמורה להיות בעיה במכשיר זה לא הפוך?

אם הקליטה ירודה אז יש בעיה במכשיר?

BobboVilla

New member
אם יש קליטה ירודה, אז זה הגיוני שתהיה צריכה מוגברת של הסוללה

כי המכשיר "מתאמץ" למצוא קליטה. מצד שני, אם אין בעיית קליטה, ועדיין יש צריכת סוללה מוגברת, אז זה יכול להעיד על תקלה כלשהי במכשיר ו/או בסוללה.

תודה רבה על התגובה בנתיים אני לא רואה שיש שינוי כלשהו ואף

המכשיר מחזיק מעמד עם השינויים שעשיתי נראה עוד קצת כי יש קליטה חזקה עכשיו אחרי שעשיתי שיהיה ידני והחלפתי לסים רגיל הדואל אולי בגלל זה היה בעייתי בכל מקרה תודה

אז יתכן שהייתה בעייה ספציפית באזור שאתה היית...

בעיקרון נמכרים בישראל כל שנה בסביבות 200,000 מכשירים שתומכים בדור 2 GSM...
&nbsp
אני לא מוצא שום סיבה שהחברות יתחילו לפרק את התשתיות של דור 2 GSM...
&nbsp
הנה ראה בעצמך...
&nbsp
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4881392,00.html

אתה לא מוצא ..

דפדף אחורה כאן וגם לדעתי ב 66 ותמצא דיונים על חברות הסלולר שהפסיקו ( ללא רשותך ובלי שתמצא סיבה ) לתחזק את רשתות דור 2 . כנראה שבניגוד לך הם מצאו שתעבורת השיחות ברשתות האלה זניחה לעומת ההשקעה בתחזוקה .

ו.. טמקא לא נחשב אצלי למקור מידע לגיטימי ואמין .

BobboVilla

New member
כמה הכנסות יש ממכשירי דור 2? כמה הכנסות יש ממכשירי דור 4?

זו הסיבה שאתה צריך למצוא.

eladts

New member
ניחוש פרוע

רוב המנויים בעלי טלפונים דור שני משלמים פחות מ-10 ש״ח לחודש. רוב בעלי המכשירים מדור 4 הם בתוכניות ״הכל כלול״.

למעלה