אז מה יותר יציב - iOS או אנדרואיד?

BobboVilla

New member
אז מה יותר יציב - iOS או אנדרואיד?

http://www.androidauthority.com/ios-device-failure-rate-vs-android-729810/

מסתבר שדווקא אנדרואיד
. אחוז הכשל של אייפונים הוא 62%, לעומת 47% אצל אנדרואיד. המכשירים הכי כושלים הם אייפון 6 (עם 13% כשל), אייפון 6S (עם 9%) ואייפון 5S (עם 9%). בגזרת אנדרואיד המכשירים הם LeEco Le 2 (עם 13%), Redmi 3S ו-Note 3 של שיאומי (עם 9% כל אחד), והגלקסי S7 Edge (עם 5%).

מה שכן , בעוד שהאפליקציות שקורסות ב-iOS הן אפליקציות "אמיתיות" - אינסטגרם , סנאפצ'ט ופייסבוק, באנדרואיד מה שקורס זה IMS Service (עם 32%), Address Book (עם 12%), ו-Google Play Services (עם 10%).

se7en77

New member
מכל המספרים בכתבה לא הבנתי מה זה "higher failure rate "

במה ? חומרה ... תוכנה ... החזרות ..
&nbsp

בסקר שנעשה אצלי בבית

השתתפו לא זוכר כמה אנדרואידים , שלושה מכשירי WP , אחד BB ואחד IOS
המכשיר היציב ביותר הוא ה BB , אחריו בפער קטן מאד ה IOS וה WP לגמרי באותה איכות ובפער גדול מאד מלמטה - אנדרואיד
* החרגה אחת לאנדרואיד - מכשיר ה 1+1 . כנראה שבניגוד לסמסונג/מוטורולה/LG/גוגל /אסוס ..החברה מ CM יודעים לכתוב קוד .

* תיקון/תוספת קטנה

יש עוד מכשיר IOS ( עייפד ) אבל התייחסתי רק למכשיר שהוא טלפון ולא טאבלט .
התוצאות לא משתנות כשלוקחים בחשבון את הIOS השני .

YosMan1

New member
הנסיון שלי אחר לגמרי. מכשירי IOS הרבה יותר יציבים ממכשירי אנ

אנדרואיד.
בסביבתי הקרובה (משפחה ועבודה) עברו בשנים האחרונות כ 30 אייפונים ו 20 אנדרואידים (אולי יותר) שאני התומך הראשי של כולם (בהתנדבות) והאייפונים יציבים ברמה אחרת לגמרי מהאנדרואידים.
&nbsp
ברור שיש הבדלים גדולים בין המכשירים השונים בתוך הקבוצות (HTC SENSTION היה אחד המכשירים הכי לא יציבים שפגשתי בחיי ביחוד לאחר השדרוג ל 4) אבל כככל אצבע ההבדל הוא ברור.
&nbsp
&nbsp

BobboVilla

New member
בסדר, אני יודע. סתם שיעשע אותי, ולא ראיתי שאין מתודולוגיה

קראתי מהטלפון, בזמן נסיעה באוטובוס...

למעלה