המלצה לטלפון נייד לילדה בת 11

sharonab1985

New member
המלצה לטלפון נייד לילדה בת 11

שלום
על איזה מכשיר הייתם ממליצים שכדאי לקנות לילדה בת 11.
היא משתמשת לא מעט במצלמה,אפליקציות שונות כגון ווטסאפ ומשחקים.
תקציב של עד 1500 שח
תודה :)

ז ק ו

New member
האם יצא לך ליצור קשר עם נותני השרות של הטלפון הזה?

אני ניסיתי, אבל ללא הצלחה.

אבי לב50

New member
התקשרתי עכשיו ויש מענה שאומר היכן ניתן למסור מכשירים לתיקון

ברחבי הארץ.
אבל אני לא צריך למסור מכשיר לתיקון.

&nbsp
מה בדיוק הבעייה שלך עם המכשיר?

ז ק ו

New member
זה בדיוק העינין. יש מענה אלקטרוני, היכן ניתן למסור מכשיר

לתיקון. אי אפשר לדבר עם מישהו שיוגע לומר אם בכלל צריך למסור את המכשיר לתיקון. ברוב המקומות אלה רק תחנות מעבר לאיסוף המכשיר למעבדה. ומי כמוך יודע שהרבה מאוד פעמים יש רק צורך בהכוונה איך להתגבר על "תקלות". אבל אין מי לדבר.

כידוע לך האינטגרציה בין המכשיר לכרטיס החיצוני לא מושלמת. ואי אפשר לקרוא אותו או לתפעל אותו כדבעי. עשיתי שימוש במצלמה ששמרה את הצילומים על הזכרון הפנימי עד שלא נשאר לו מספיק מקום לתמרון האפליקמיות, ובמיוחד הנווטן. וכיוון שהייתי בחו"ל לא רציתי לפגוע בתפקוד הGPS, העברתי את כל התמונות לכרטיס החיצוני, -וזאת רק אחרי כיבוי המכשיר והדלקה מחדש, כי אחרת אי אפשר להגיע אל הכרטיס. ומכאן ואילך צילמתי באמצעות מכשירים אחרים.

אבל נישטא מיט וועמען צו רעדן.

אבי לב50

New member
כשאתפנה שוב אנסה את שרות הלקוחות.

יש גם אפשרות להגיע לשרות לקוחות או משהו כזה, אבל כשאני מתקשר למקומות כאלה אני מכין לי תמיד שעה פנויה... ואין לי את זה כעת.
אעדכן.

אבי לב50

New member
מתברר שלהגיע לשרות הלקוחות זה באמת סיפור לא קל...

אבל אינני מהמתייאשים במהרה...
&nbsp
&nbsp

enigo

New member
מייזו M3s - בחצי מהתקציב, יעשה את העבודה עבור רוב האנשים

השאלה היא אם היא משחקת משחקים כבדים - כאלו עם גרפיקת תלת-מימד ואקשן. אם כן, אז היא צריכה טלפון עם מעבד חזק יותר, ואז לא בטוח שבתקציב הזה תמצאו משהו בארץ.

noa_f

New member
לבן ה-13 שלי, שאני מהמרת שהוא צרכן כבד יותר של משחקים

מאשר בת 11 ממוצעת, אפילו הדור הקודם הספיק. (עכשיו בדרך הדור הנוכחי, אבל רק כי המכשיר שלו כבר סדוק ומעורער).

גק לוי

Active member
תשובה.

יש מכשיר שיתאים.

מייזו M3 NOTE.

מעבד מדייהטק הליו P10 - בנפח 1.8 ג'יגה + 4 ליבות & 1.0 ג'יגה + 4 ליבות עם ביצועים בסדר גמור.
זיכרון 32 ג'יגה עם הרחבה.
הRAM 3072.
מסך 5.5 אינצ' FULL HD באיכות טובה מאוד.
DINOREX GLASS.
מצלמה 13 מ"פ באיכות סבירה.
מערכת הפעלה נקיה יחסית מאפליקציות זבל.
סוללה 4100 מ"א.
משקל 160 גרם.
המכשיר עשוי כולו ממתכת מלוטשת.
סנסור טביעת אצבעות במקש ההפעלה של המכשיר.
ספיקר ורמקול בעוצמה טובה.

מכשיר עם סוללה חזקה מאוד + מעבד יחסית חזק + מחיר זול.
מתאים בול לצעירים.

מומלץ לרכוש את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי של "מייזו" בישראל "באג", אחרת בOTA העברית תמחק מתפריט המכשיר.

המחיר 1150 שקל.
http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=25026

noa_f

New member
ראית פעם ידיים וכיסים של בת 11? הפעלת קצת חשיבה לפני

שכתבת על אוטומט?
&nbsp
העברית לא נמחקת. יש עברית. אולי לא ממשק עברי - אבל הוא ממילא מתורגם כ״כ גרוע שרצוי להתרחק. (ואם היית אפילו מריח את האריזה של מכשירי מייזו ולא רק קורא יחצנות, היית יודע את זה)

גק לוי

Active member
תשובה.

כן אני יודע מה זה ידיים של ילדה בת 11.

אבל התחליף מייזו M3S גרוע יותר.
מה לעשות שהמעבד שלו לא מתאים למשחקים כבדים, ושלא לדבר על המסך שמגיע בלי שום הגנה כלשהיא.

גם ילדה בת 11 יכולה להנות מאוד ממכשיר עם מסך 5.5.

מה קרה, ילדות בנות 11 לא יודעות להשתמש עם טאבלטים ??? שמגיעים עם מסכים הרבה יותר גדולים !!!

תלוי איפה רוכשים את המכשיר, אם רוכשים אצל היבואן הרשמי, הגיור של המכשיר מצויין והעברית אינה נמחקת בOTA.

אני לא יכול להסיק מסקנות על מכשירים שמגיעים עם רום בגרסת סטוק, כל אלה שרוכשים אותו במחיר זול יותר בכדי לחסוך כמה שקלים, שלא יבואו אחרי זה לבכות למה הגיור גרוע או למה אפליקציות כאלה ואחרות לא עובדות במכשיר.

לכן המלצתי מראש לרכוש את המכשיר עם רום ואחריות של היבואן הרשמי בלבד.

noa_f

New member
טבלטים בד״כ לא מסתובבים איתך כל היום. והגיור גרוע ברום הרשמי

אם לא הבנת את הענין. נראה לך שבבאג מישהו יודע עברית תקנית ואכפת לו מספיק בשביל להוציא את הכסף על זה?
&nbsp
דוקא להפך: את המכשירים הללו, ממש לא שווה לקנות אצל היבואן הרשמי: העברית גרועה, המחיר מזעזע והאחריות? ישראלית.

יש לי ידידה שרכשה מייזו PRO 6...

בבאג...

לדבריה המכשיר מגוייר בצורה כמעט מושלמת...

מדי פעם בפעם היא מקבלת עידכונים דרך OTA ש'באג' מכינים אשר מתקנים אם מתגלה באג כלשהו וגם גיור של אזורים נוספים במכשיר שלא תורגמו כיאות...

אם רוכשים מכשיר של מייזו כדאי לרכוש אותו עם רום בינלאומי, ולא עם רום בגירסת סטוק...

אני חייב לציין שראיתי שני אנשים שרכשו מייזו M2 ומייזו M2 NOTE, שקיבלו הודעה על עדכון גירסא, ולאחר התקנת הגירסא העברית נמחקה מהתפריט של המכשיר...
שני המכשירים היו עם רום בגירסא בינלאומית מיבוא לא רישמי...

אף אחד מהם לא ציין שיש להם בעיות של גיור במכשיר שלהם...

noa_f

New member
זה לא שאין גיור, אבל התרגום נוראי. כאילו העבירו בגוגל

טרנסלייט מסינית לעברית דרך טורקית...

enigo

New member
ההליו P10 הוא מעבד ממוצע - עם יכולת גרפית חלשה יחסית

כך שבדיוק כמו שאמרתי לפני כן - לשימושים רגילים ומשחקים קלים טלפון כזה יספיק, אבל לא ליותר מזה.
וכמו שאמרה לך נועה - בידיים של בת 11, בהנחה שהיא לא גדולה במיוחד, טלפון 5.5 עלול להיות קצת גדול מדי.

המטפלת של הבן שלי רכשה אחד כזה שבוע שעבר ..
בתור אחד שלא אוהב להחזיק מסכי ענק שכאלו הוא דווקא הרגיש לי טוב ביד ויש לי ידיים ממוצעות יחסית

הדבר היחיד שעצבן אותי זה הממשק של פליימי והעובדה שיש לו רק כפתור בית כמו באייפון ,רק חבל שהוא מוגדר לעבוד כמו באייפון

אתמול היא אמרה לי שיש לו נטייה להתחמם כשמדברים (אני מניח שלילדה בת 11 זה לא יפריע כי היא כנראה לא תדבר
)

נ.ב כמעט ושכחתי .. הוא כנראה לא מגוייר כמו שצריך כי במסך נעילה הייתה לה הודעה בסינית .

למעלה