חיוב פלאפון חול עזרה מה לעשות

אברהם160

New member
חיוב פלאפון חול עזרה מה לעשות

הוספת הודעה

מבקש עזרה ,גלישה מחול חברת פלאפון

נכבדי נסעתי לחול ולא סיכמתי אם חברת פלאפון ידעתי שלא אתקשר מחול, נסעתי לליטא ושם רק צילמתי , ושלחתי שלוש הודעות בwhatsapp בליווי שלוש תמונות שצילמתי, נאמר לי שזה בחינם,אני מקבל חשבון על 332שח, פניתי אליהם והתשובה שזה המחיר ואין אם מי לדבר, אנא עזרו לי למי אני יכול לפנות בתלונה, תודה אברהם

em28

Well-known member
יצאת בזול ! הצעה ידידותית: שלם ונייד, ומהר !

כי מי שיוצא לחו"ל עם סים ישראלי מפקיר את כרטיס האשראי שלו.
&nbsp
קח את זה כשכר לימוד לקורס "איך לעקוץ לקוח ב-3 הודעות וואטסאפ".

מצטרף ..

פעם הבאה שאל אותנו לפני , לא אחרי ..

em28

Well-known member
אחדד ואומר לפני השאלה הבאה: הדרך להעניש את הנוכלים היא בכיס

ניוד משאיר אותם עם 332 ש"ח אבל בלי כרטיס אשראי.
&nbsp
ולא, רכישת חבילת גלישה/שיחות לחו"ל בחברת אפ"ס כלשהי אינה "טעות" אלא הפקרת כרטיס אשראי.

אבי לב50

New member
אתה צודק.

רק שלא היה פה שום מעשה נוכלות !!!
הוא עשה טעות ועל טעויות משלמים.
&nbsp
לגבי "הפקרת כרטיס אשראי" : אתה "מפקיר" את כרטיס האשראי בכל פעם שאתה מוסר אותו לידיו של מישהו (מוכר/ת, קופאי/ת וכו') או שאתה רושם את מספרו באתר כלשהו.
&nbsp
אבל זה נחמד לחזור ולהזכיר דווקא את האפ"ס הרשעים, נכון?
האם מסירת מספר האשראי שלך לחברה אחרת אינו "הפקרה" לדעתך?

&nbsp
מאחר ולא יכולה להיות לך תשובה אחרת מאשר תשובה חיובית, כי זאת העובדה, אני רואה זאת בעצם כשאלה רטורית...

אבי לב50

New member
אברהם היקר, עשית טעות ועל טעויות משלמים לצערנו.

אתה התחברת לאינטרנט בחו''ל מבלי שרכשת חבילת "פלאחול" ולכן הם צודקים לצערי וכדאי לך לשלם את החוב, כי במקרים דומים שאנשים לא שילמו וזה הגיע לבית המשפט הם שילמו בריבית דריבית.
כפי שמישהו כבר כתב קח את זה כשכר לימוד ולהבא תשאל לפני שאתה נוסע ולא אחרי שאתה חוזר ומקבל חשבונית.

יעקב ח

New member
אתה צריך לבדוק אם המכשיר שלך

היה פתוח לגלישה בחו''ל.
לפי החוק- אם יצאת לחו''ל, חברת הסלולאר חוסמת כברירת מחדל את מכשירך לגלישה אלא אם ביקשת שתיפתח אותו לגלישה, ולכן לא אמורים להיות חיובים.
במקרה שביקשת שיהיה פתוח, כדאי רצוי ומומלץ לרכוש חבילה כי גלישה מזדמנת יכולה לעלות הון.
תבדוק מה קרה אצלך.

feedingsys

New member
פלאפון הכניסה יד לכיסך באופן חוקי וגרפה כמה שיותר.

בחסות משרד התשקורת והעומד בראשו שלא מפסיקים את ה'שוד'.
אין הסבר הגיוני לסכום שנגבה ממך חוץ מאשר - הם יכולים.
כמו שהמליצו לך, ברח מחברה כזו כמו מאש.

z1george

Member
מנהל
#רק רציתי להזכיר

זו הסיבה שכבר 15 שנה אני כותב פה בפורום ש
אני מציע להוציא את הסים הישראלי מהמכשיר בנתבג
ולהחזיר אותו רק כשחוזרים
לא מצב טיסה , לא חסימה , לא "חשבתי שזה על הWIFI של המלון"

לגופים האלה יש גישה לכרטיס האשראי של הלקוח

YosMan1

New member
על פי חוק הגלישה שלך הייתה אמורה להיות חסומה אלא אם בקשת

לפתוח אותה באופן קבוע. (רכישת חבילות לא נחשבת פתיחה באופן קבוע).
אם לא בקשת זאת אז הם חייבים לזכות אותך.
אתה צריך לבדוק קודם מה מקור החייוב, אם הוא כתוצאה מגלישה אז הם יהיו חייבים להחזיר לך (אלא אם ביקשת לפתוח את האינטרנט באופון קבוע בחול ללא חבילה).
&nbsp

backbencher

New member
אינני מצליח למצוא התיחסות לכך שגלישה בחו"ל חייבת להיות

חסומה לכתחילה, by default, אולם כל הקוים של בני המשפחה מקונפגים במפורש כפתוחים לנדידה בחו"ל, אך חסומים לגלישה בחו"ל, באמצעות ממשק המשתמש של גולן טלקום, ואינני זוכר האם זה היה הסטאטוס שלהם לכתחילה, by default, או שמא קינפגתי אותם כך ביוזמתי ברגע כלשהו בעבר.
מכל מקום, קפצנו בחגים לפולין, עם מעט חששות, אך ברגע שהודלקו המכשירים עם הנחיתה, הם התחברו לרשת Orange הפולנית, וקבלנו מסרון מגולן טלקום שהמכשירים חסומים לגלישה, אלא אם כן ננקוט יוזמה מפורשת לשנוי המצב.
נרגענו.
השתמשנו במפות שהוטענו עוד בארץ, והסתמכנו על WiFi במלונות.
החשבוניות שקבלתי אחרי שובנו ארצה היו בדיוק כמצופה.

משתמש הנוסע לחו"ל חייב להבין אילו שירותים מצריכים דאטה (packet switching) ואילו אינם מצריכים דאטה אלא מבצעים הכל על גבי "הערוץ הרגיל" (circuit switching).

אין לי עצה. התמקח עימם כמיטב יכלתך, כולל רמיזות לניוד, אך קיימת אפשרות שזה "לא יזיז להם"...

אברהם160

New member
תודה לכלום אתם נפלאים עוד שאלה קטנה חשובה

נכבדי תודה לכולם השאלה נשארה פתוחה האם כאשר אני נמצא בחול לא עושה הסכם בחברת פלאפון, ושולח הודעתwhatsapp, האם זה נחשב גלישה, שלושת משפחות הבנים שלי היו השנה בחול והם לא בחברת פלאפון שלחו הודעות רבות ולא חיבו אותם, היכן העוקץ, תודה אברהם

YosMan1

New member
צריך להבין כמה דברים בסיסים קודם

1. ווטסאפ עובד על גלישת אינטרנט.
2. טלפון אנדרואיד מבצע גלישת אינטרנט ברקע כל הזמן, גם שלא עושים כלום.
3. גלישת אינטרנט יכולה להתבצע או עי חיבור סלולרי או עי חיבור ל WIFI(רשת ביתית/משרדית/מלון/מסעדה....).
4. גלישה עי חיבור ל WIFI כשנמצאים בחול לא עולה כסף אצל חברת הסלולר (יכול להיות שהמלון יבקש כסף על חיבור ל WIFI של המלון).
5. כדי למנוע בעיות שכאלה כדאי מאד לבטל בטלפון את האופציה של גלישה בנדידה (נדידה = שימוש רשת שאינה הרשת שלה אתה משלם).

לסיכום:
שימוש בווטסאפ בחול כאשר אתה מחובר ל WIFI - לא עולה כסף.
שימוש בווטסאפ בחול כאשר אתה מחובר לגלישה סלולרית - כן עלה כסף.

למעלה