איך יראה העתיד בתחום המציאות מדומה ?

klnback

New member
איך יראה העתיד בתחום המציאות מדומה ?

אז איך יראה העתיד בתחום המציאות מדומה והרבודה? איך זה ישפיע על המין האנושי כחברה ? מה היתרונות ? מה החסרונות ? האם קיים סיכון למין האנושי ? או אולי זה הצעד הבא באבולוציה שלנו כבני אדם להתממשק למכונה ? בכל השאלות הללו נעסוק בסדרת הכתבות החדשה מבית היוצר של מציאות מדומה ישראל.

אם לומר את האמת, היה לי מאוד קשה לחשוב מהיכן להתחיל. הטכנולוגיה שחזרה מתהום הנשיאה, תופסת תאוצה יותר מכל טכנולוגיה אחרת בהיסטוריה של המין האנושי.
בסדרת הכתבות הקודמת, סיפרנו לכם את סיפור הלידה של הטכנולוגיה מאז ועד היום. במאמר החדש, נספר לכם מה יקרה לדעתינו בשנים הבאות ועד לעתיד הלא ידוע וכמובן שנשתמש בהרבה דמיון.
בואו נעשה הכרות קצרה עם הטכנולוגיות הקיימות בתחום המציאות מדומה והמציאות הרבודה.
נתחיל בחברת מיקרוסופט האגדית, שעובדת במרץ על משקפי מציאות מדומה ראשונים מסוגם. טכנולוגיה שנראית כאילו יצאה מסרט מדע בדיוני, משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט הולולנס, יהיו הראשונים שנדבר עליהם כי באמת מדובר בטכנולוגיה פאנטסטית.
לפני שנתחיל לדבר על משקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט ועל מנת להמחיש לנו את הטכנולוגיה החדשה, הייתי רוצה שניצפה בסרטון הדרכה קצר של חברת מיקרוסופט.

להמשך הכתבה:
http://www.virtualrealty.co.il/איך-יראה-העתיד-במציאות-מדומה.html

BobboVilla

New member
תעשה טובה - תאחד את הספאם לשירשור אחד כשזה באותו נושא. תודה.

הוא משתמש חדש ולא מכיר את זה .. הוא רק 12 שנים בפרדס

z1george

Member
מנהל
פוסט לא מבורך

אנחנו לא אוהבים משתמשים שרק מעלים קישורים לאתרים אחרים כדי לגנוב טראפיק
נשמח לראות אותך פעיל בפורום, שואל או עונה , משתתפף בדיונים
כרגע כל הפוסטים שלך נועדו רק לקדם את הטראפיק לאותו אתר ולא רצון אמיתי להביא מידע אמיתי.

klnback

New member
היי מה שלומך

איך אני יכול לפתוח פורום מציאות מדומה ? אין לי שום בעיה לנהל אותו ולתרום מהידע שלי, אני אשמח להעלות כתבות ולעזור לאנשים.
כמובן שבתמורה אני גם רוצה להרוויח ולכן בוא נמצא דרך שבה שנינו מרוויחים :)
אבל חשוב שתדע שאני ממש אוהב את התחום והידע שלי רב מאוד ויכול לקדם גם את אתר תפוז בתחום המציאות מדומה.
[email protected]

למעלה