סמסונג משחררת טיזר לקראת "הדבר הגדול הבא"

אבי לב50

New member
סמסונג משחררת טיזר לקראת "הדבר הגדול הבא"

ברקע סערת ההתקלחות של מכשירי ה-Galaxy Note 7 משחררת ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום-קוריאנית, סמסונג, טיזר חדש דרך חשבון ה-Weibo הרשמי שלה ובו חושפת כי היא מתכננת להכריז בקרוב על "הדבר הגדול הבא". מבטיח ככל שיהיה הטיזר, על פי הערכות וכן על פי קווי הפעולה המוכרים של היצרנית, לא מתייחס זה אל מכשיר דגל חדש אותו מתכננת סמסונג לחשוף. למעשה, ניתן להעריך כי המכשיר אליו מתייחס הטיזר הוא ה-Galaxy C9, עליו שמענו במספר הזדמנויות במהלך החודשים האחרונים.
בחלקו הקדמי של הסמארטפון צפוי להימצא מסך בגודל 6 אינץ', ומכאן מתקבל ההסבר לצירופו של המשפט "הדבר הגדול הבא" במסגרת הטיזר. עוד תומך בהערכה כי סמסונג מתכוונת לחשוף את המכשיר הנ"ל היא העובדה שאת הטיזר שחררה היצרנית במסגרת הרשת החברתית הסינית Weibo, שכן סדרת Galaxy C הינה בלעדית עבור סין (לפחות נכון לרגעים אלו). עיצוב המכשיר, כפי שעולה מתוך הטיזר וכפי שמעוצבים שאר מכשירי הסדרה, יתמקד במבנה מתכת מלא הנקטע ע"י פסי אנטנה בגבו.

ה-Galaxy C9 (שם קוד: SM-C9000), על פי דיווחים והערכות קודמות, צפוי להציע פלטפורמת עיבוד מדגם Snapdragon 652 הכוללת 4 ליבות מדגם Crotex-A53 ו-4 נוספות מדגם Crotex-A72, מאיץ גרפי מדגם Adreno 510, זיכרון אחסון בנפח 64 גיגה-בייט הצפוי להיות ניתן להרחבה באמצעות כרטיס microSD, מצלמת 16 מגה פיקסל עבור החיישן הראשי וייתכן כי גם עבור המשני, זיכרון RAM בנפח 6 גיגה-בייט וסוללה בעלת קיבולת 4,000mAh. מערכת ההפעלה שתרוץ עליו צפויה להיות אנדרואיד 6.0.1 יחד עם ממשק Grace UX.

http://www.gadgety.co.il/168101/galaxy-c9-teaser/

se7en77

New member
אם העתקת את הכל למה נתת קישור ואם נתת את הקישור

למה העתקת את הכל ?
&nbsp
לפחות תראה שאתה כותב ולא סתם מעתיק כמו אחרים בסביבה .
בלי קשר , את מי זה מעניין אם מדובר במכשיר לשוק הסיני .

se7en77

New member
לא זה לא , תסתכל שאנשים מפרסמים קישור אז הם

נותנים משפט פתיחה עם הסבר קצר ולא מעתיקים את הכל .
&nbsp
במיוחד שהמכשיר לא מעניין אף אחד ומכיל משפטים כמו ״עליו שמענו במספר הזדמנויות במהלך החודשים האחרונים״ , מי זה שמענו ?
&nbsp
תדע לסנן מה מעניין ומה לא , תלמד גם את החבר ג׳ק ואת האחרים שכמותך .
&nbsp
אני לא מספים את האתר עם שטויות שלא מעניינות על מכשירים לא רלוונטים שאולי ייצאו או לא .

אבי לב50

New member
כן, זה כן, ולמה אתה נהנה כל כך להתווכח על דברים לא עקרוניים?

האמת שרציתי בהתחלה לכתוב בכותרת למה אתה נהנה כל כך להתווכח על שטויות, אבל השארתי את זה לתוכן, כי אין לי ספק שאתה נהנה מוויכוחים על שטויות ועל דברים שממש אינם חשובים.

תגיד לי מר 7:
אם כולם יקפצו מהגג של עזריאלי (או ממגדל שלום) האם גם אתה תעשה זאת???

ובעברית: אני עושה את מה שאני צריך לעשות על פי הנהוג בפורומים, נוהג שהפך לחוק/תקנון בחלק מהפורומים, ולא על פי מה שאלה שאתה טוען שהם "טרולים" ו"מספימים" עושים כאן !!!

ובינתיים מי ש"מספים" את הפורום בתגובות ובוויכוחים ללא כל צורך זה אתה מר 7!!!

אין לי כל כוונה להמשיך ולהתווכח איתך בנושא הזה, מכיוון שאתה תשאר ככל הנראה מקובע בדעתך השגויה, ו/או אולי (גם) ברצונך לגרור את הפורום למריבות, שלא אהיה חלק מהן.
רות - סוף!

se7en77

New member
אני מנסה לגרום לפורום להראות טכני וענייני וללא כתבות ש..

מועתקות מאתרים באנגלית שלא מעניינים אף אחד (הכתבות ולא האתרים ).
&nbsp
דרך אגב , מה שעשית זה ספאם לחלוטין , העתקת דברים שלא מעניינים אף אחד מילה במילה ועוד נתת קישור של מה שהעתקת.
למה העתקת אם נתת קישור של מילה במילה , לפחות ג׳ק אומר שהוא רושם כי הוא לא יודע לעשות צילום מסך או להעתיק תמונה , אתה מראש מעתיק ואז דוחף קישור כאילו יש בקישור משהו מיוחד , למה לגרום לאנשים ללחוץ על הקישור?
&nbsp
לפחות היית מביא את הכתבה המקורית ולא מעתיק העתק של העתק .
ואם כבר מעתיק אז לפחות מעתיק חלקים עניניים ולא משפטי מחץ כמו ״שמענו בעבר״ .. מי זה שמענו ?
האם יש למישהו עניין במכשיר שישווק רק בסין ?
האם בכלל יש משהו בכל מה שרשמת שהוא אמיתי חוץ מטיזר של מכשיר שאולי ייצא ואולי יגיע רק לשוק הסיני וזה פורסם רק דרך weibo ובסינית ... איך זה מעניין מישהו פה .
&nbsp

אבי לב50

New member
אתה מנסה אבל אתה נכשל...

כשאני קורא באתרים שונים כתבות/ידיעות שעוסקים בתחום שבו עוסק הפורום הזה אני מחליט לעצמי אם להביא את הידיעה לכאן לטובת כלל המתעניינים בתחום הסלולר או שאני מחליט שלא להביא את הידיעה.
&nbsp
בינתיים מה שאני עושה זה לפי כל הקריטריונים והנהוג בפורומים השונים, ובכללם בתפוז, ואתה יכול שלא להגיב אם זה לא מוצא חן בעיניך, או להגיב שזאת לא ידיעה מעניינת.
&nbsp
אתה כמובן גם יכול לעשות כפי שעשית בפעם הזאת ובפעמים דומות בעבר (וסביר שתמשיך בכך, פשוט כי אתה יכול) אך ההתייחסות לתגובות שלך תהיה בהתאם.
&nbsp
לא אמשיך עוד בדיון הזה, מיציתי אותו עוד קודם, אך מצאתי לנכון להגיב תגובה אחת נוספת זאת, ולא עוד.
&nbsp
אם מתאים לך (וכנראה שכך הם פני הדברים) להתווכח ולהתעסק בשטויות, עשה זאת. לא אהיה שותף להמשך.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אבי לב50

New member
כשמגיע לך תקבל תמיד:

这是非常有趣

ושלא תחשוב שלא הבנתי את העקיצה/ציניות/בדיחה שבתגובתך.
הבנתי טוב מאוד.
ה
הוא על ההשקעה בתגובה.

这当然是很有趣

אבי לב50

New member
ככה זה כשבן אדם נותן למכונה לתרגם ולא בודק את התרגום בחזרה

וחוזר חלילה, עד שזה מובן בשני הצדדים...

backbencher

New member
זה איננו ספאם. זו פגיעה באתר ממנו הועתקה הידיעה.

אתר gadgety מתפרנס מהצגת פרסומות למבקרים בו.
העתקת כתבה ופרסומה, גם אם בצירוף קישור למקור, הם פגיעה ב- gadgety, אם הקורא "מתעצל" לסור אל gadgety, ומסתפק בטקסט שהועתק.

יותר אתי (ethic) הוא לרשום במשפט או שניים תמצית של הידיעה, ולספק קישור אל המקור, ואולי יש כאן גם חשש להפרת זכויות יוצרים, שכן למרות שהידיעה עצמה היא אולי נחלת הכלל - הנסח הספציפי בו התפרסמה הוא בבחינת "יצירה" של העורך.

אבי לב50

New member
תודה על תגובתך.

כרגיל אתה נחמד.

&nbsp
רק דרך אגב, אם זה היה אסור אז תפוז לא היו מאפשרים זאת. וזה נבדק בפורום אחר של תפוז.
רק פה יש כמה "צדיקים" מטעם עצמם...

וזאת כמובן תגובה יחידה לך בנושא הזה.

se7en77

New member
זה בדיוק מה שרשמתי עם התוספת שמדובר במכשיר

שלא מעניין 99.9999% מתושבי בישראל כי לא מדובר במכשיר לשוק המערבי ( ולכן מדובר בסוג של ספאם ).
&nbsp
נצטט את דבריו ״ יותר אתי (ethic) הוא לרשום במשפט או שניים תמצית של הידיעה, ולספק קישור אל המקור ״
&nbsp

LZ88

New member
הדאגה לפרנסתם מפרסומות לא ממש מעניינת אותי..

ואני מניח שגם אותך? בטח אתה גם משתמש בחוסם פרסומות דוגמת ad block..

backbencher

New member
אתה צודק. אני משתמש בחוסם פרסומות "אלים", ב"מונע מעקב",

מחליף את advertising identifier כמעט כל ערב, וממש עויין את הנסיונות הבלתי נלאים של דפי אתר להסיח את דעתי מהתמקדות במה שמענין אותי. במיוחד אני עויין פרסומת המתחילה להתנגן מעצמה, או כאשר ה- cursor חולף על פניה.
גם כאשר אינני מצליח לנטרל פרסומות, אני מתעלם מהן בין אם בהסטת מבט מכוונת מהן והלאה ובין אם בהשתקת רמקול, ואפילו היו חיי תלויים לי מנגד - לא הייתי מסוגל לציין אילו פרסומות קפצו והופיעו סביב ל- item בו התענינתי, ולא הייתי מסוגל להציל את חיי.

זה אינו סותר את שטענתי.
ציטוט כתבה במלואה, גם אם צורף קישור, היא התנהלות לא אתית, ובכלל, אינני מבין מה הציטוט חוסך לקורא (בהנחה שהמצטט התכוון בתום לב להקל כלשהו על הקורא).

למעלה