סמרטפון לילד

lio2004

New member
סמרטפון לילד

אני מעוניין לשדרג את הסמרטפון של בני בן ה-12
כרגע יש לו סמסונג גלקסי 3 ששימש אותי בעבר (בקושי מתפקד)
התקציב הוא עד 1000 ש"ח רצוי פחות.
הוא יוריד הרבה משחקים, ישלח הודעות, מצלמה חשובה אבל לא הכי.
נפח הזיכרון חשוב (כמה שיותר) וגם זיכרון המערכת.
יש מגוון גדול של מכשירים ואין לי את הכלים לבחור את המשתלם ביותר.
אשמח להמלצות וחג שמח

אבי לב50

New member
הצעה ידידותית ממני:

לעשות לסמסונג גלקסי 3 איתחול למצב יצרן, כלומר לנקות אותו ממה שיש עליו, לקנות סוללה חדשה, והנה לדעתי יהיה לכם מכשיר כמעט חדש בזיל הזול.
ואז להתקין מחדש את מה שצריכים.
מניסיון אצל שני קרובי משפחה זה עשה פלאות והם מרגישים כאילו קיבלו מכשיר חדש.
זאת ההצעה שלי.
רק הערה חשובה: אם תחליטו לקבל את ההצעה שלי, כדאי מאוד, ממש חובה, לעשות גיבוי על המחשב או בענן כלשהו או גם וגם (אני אפילו צורב את הגיבויים ליתר בטחון) לחמור החשוב שיש על המכשיר, אם יש כזה, וזאת כדי שתוכלו לשחזר את מה שרצוי למכשיר המחודש.
&nbsp

אבי לב50

New member
זה ממש לא מכשיר לילד.

אבי לב50

New member
על סמך ניסיונם של שני צעירים מסביבתי הקרובה

ומדובר בתותחי מחשבים צעירים שטענו (כפי שידוע לי כבר) שמדובר במכשירים מעולים מבחינה טכנית, אך גרועים מבחינת התוכנה שהסינים הדביקו לה.
גם אני הבחנתי בכך.
כך שלדעתי זה לא מכשיר המתאים לילד.
האם אתה ניסית אותו בידיך בטרם החלטת להמליץ עליו?

זה שהסינים אוהבים לזהם את המכשירים באפליקציות שונות ומשונו

לא אומר שמכשיר ספציפי לא מתאים למשתמש המצוי. אתה צודק, אני בד"כ ישר מחליף רום בכל מכשיר סיני שנקרה בדרכי, אבל גם בלי זה אותו משתמש מצוי, במיוחד כשמדובר בילד, לא צריך כלום מעבר לאייקונים של משחקים וכיו"ב.

אבי לב50

New member
אז בסך הכל מה שהגבת עכשיו מאשר לדעתי את מה שכתבתי

והמכשיר לא מיועד לילדים.
ילד אמור לקבל מכשיר עובד ולא מכשיר שצריכים לעמול עליו כדי שיוכל לעבוד,
אלא אם כן מתקבלת הצעתי לאתחל את ה-S3, שלדעתי עדיין זאת העדיפות הראשונה שצריכה להיות להם.

LZ88

New member
התקבלה כבר ובוצעה לפי הבנתי

רק עניין העברית שגם הוא מאוד פשוט

lio2004

New member
איתחול

היי, אז לפני שאני קונה מכשיר חדש לילד החלטנו לאתחל..
הכל טוב ויפה אבל נתקבלנו בבעיה של שפת המערכת.
איך מחליפים את השפה דרך הmorlocal. כשמנסים להחליף שפה כתוב שצריך להשתמש ב-super user privilege
אשמח לעזרה

אבי לב50

New member
כלומר מדובר במכשיר שלא מיבוא רשמי.

עם כאלה אין לי ניסיון לצערי, אבל יש כאן אחרים הבקיאים בנושא ויסבירו כנראה בהמשך מה לעשות.

se7en77

New member
מערכת הפעלה נורמלית כן , אבל גם בעייתית

הם כותבים משהו כללי ולא דואגים למקסם אותו פר מכשיר , גם אין לגירסאות האלו שום בדיקת איכות ושלא נדבר שחייבים להתקין תוכנות גוגל בנפרד.

המשתמשים הם מבקרי האיכות

בכל שרשור באתר xda יש הערות/טענות של אלה שהתקינו רום מקוסטם כזה ואחר, ואז משתחררת גרסה נוספת, בהתאם לאותן ההערות והטענות.

אני משתתף ב"ניסוי" הזה מאז הסמארטפון הראשון שקניתי

אגב, אתה סבור שרומים רשמיים עוברים בקרת איכות קפדנית? ומה עם רומים מקומיים שהחנויות דוחפות לקונים בארץ?

se7en77

New member
גם אני משתתף בניסוי הזה ולכן לא ממליץ עליו כדרך קבע ,

מעדיף רום רשמי טוב ולכן גם לא נוהג להמליץ על מכשירים סיניים ככלל .
הרום של cm מאוד בעייתי מכיוון שכל יום יוצא עדכון שיכול לתקן דבר אחד ולדפוק דבר אחר.
לפי הנסיון תמיד משהו ייקרה בזמן הכי חשוב שתצטרך אותו , ממש מבאס לצאת לטיול ולגלות שיש באגים במצלמה או לצאת לריצה עם אוזניות bt ולגלות קפיצות ועצירות במוזיקה וכדומה .

LZ88

New member
תוכלו גם לצרוב את הרום הרשמי של ישראל במכשיר

זה מאוד פשוט, סה"כ להוריד את הרום, את התוכנה הרלוונטית (שמאוד פשוטה לתפעול) ועוד מספר בודד של לחיצות. השאלה כמה אתה טכנופוב (אם בכלל לא, הייתי ממליץ).
&nbsp
דבר נוסף, הוא כמובן בעזרת MoreLocale 2, בעזרת המדריך הבא (לא דורש רוט, החלפת רום או כל דבר אחר):
http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&t=179036
&nbsp

למעלה