האם כדאי לקנות את המכשיר החדש של Xiaomi?

amitof2

New member
האם כדאי לקנות את המכשיר החדש של Xiaomi?

היי, בדיוק אני מתלבט איזה פלאפון לקנות
קראתי עוד ביקורת על המכשיר Mi Max
וגם כתבה בוואלה על המכשיר הזה
אני רק מתלבט כי מצד אחד המחיר באמת נשמע סבבה, אבל מצד שני זה סיני בסופו של דבר
וגם כל הביקורות תמיד מהללות...

למכשירים הסיניים יש בד"כ 3 בעיות

1. איכות המצלמה
2. קליטת GPS
3. התחממות
&nbsp
שוב, לא בכל מכשיר שלוש הבעיות הללו באות לידי ביטוי בזו אחר זו. ב-Mi Max, למשל, מציינים את האיכות הבינונית של המצלמה:
&nbsp
2. Second Xiaomi Mi Max cons is that the camera is not good in terms of image clarity and performance. The images are grainy with wavy like effects on them. Apart from that in terms of performance the autofocus feature is too slow for a smartphone at price tag.
&nbsp
3. Third cons is with the quality of the video that the primary camera records. I mean the video becomes very shaky when hand-handled because of the absence of optical image stabilization (OIS).
&nbsp
&nbsp
http://nambor.com/xiaomi-mi-max-pros-cons-review/

noamro3f

New member
קצת מכליל-מכשירים מבוססי Snapdrgon אין בעיות. MTK תלוי מכשיר

המצלמה של Xiaomi Redmi 3 Pro היא בינונית ומטה

כזכור, מדובר במכשיר מבוסס Snapdragon.

se7en77

New member
המכשיר הזה כמו שהוא די נטול מתחרים

יש אולי 3 מכשירים בעלי מסך יותר גדול מ-6 אינץ ( כולם סינים ) ועוד כמה אחרים בעלי 6 אינץ ( מהשנים האחרונות) ,
אז השאלה הראשונה היא למה לקנות סלולארי בגודל כזה , האם יש סיבה אמיתית והאם הגודל שלו לא ייפגע בפעולות היום יום שלך .
בכללי אני לא הייתי קונה שיאומי , למרות כל הדיבורים על החברה מספר x בעולם , צריך לזכור שאת הרוב היא מוכרת לתושבי סין שלא ממש רוצים להשקיע בסלולארי , במקור המכשיר מגיע מסורס ומצריך שמישהו יקמבן וייכתוב גירסאת תוכנה מחוץ לסין למכשיר ( ככה זה בכל המכשירים הסינים ) , היה לי נסיון רע עם מכשיר שלהם .
הסיני היחיד שאני ממליץ עליו זה ה1+1 הוותיק ועל ה-1+3 החדש ( על ה-2 לדעתי היה אפשר לוותר )
&nbsp

אבי לב50

New member
אחרי שהחזקתי כבר שני מכשירים של שיאומי בידיים שלי

אינני יכול לצערי להמליץ עליהם.
המכשירים עצמם כמכשירים (מבחינת איכות בלבד) הם נהדרים.
הבעייה היא עם מה שבא עליהם: זבל סיני בכמויות, ויתכן שבין הזבל יש גם תוכנות ריגול. כך לפחות קראתי בכמה מקומות טענות של מומחים ומבינים.

אז יבואו פה כמה מאושיות הפורום ויגידו לך:
אם המכשיר נהדר ורק התוכנה דרעק, תקנה את המכשיר ותחליף מיד מערכת הפעלה.
זאת תשובה שנכונה ומתאימה רק למי שבאמת בקיא בחומר.
זאת בכל אופן דעתי.

binon

New member
אני לא סומך על שום מוצר שהמילטון מייבאים

קניתי טלויזיה שהם ייבאו והתקלקלה אחרי פחות משנה
קניתי די וי די שלהם והלך אחרי 3 חודשים לפח
מאז המוצרים שהם מייבאים לא נכנסים אלי הביתה.

אבי לב50

New member
כנראה שימות המשיח הגיעו...

מישהו כותב משהו השולל את דעתי, ומישהו אחר שולל את דעת השולל.
&nbsp
נו, טוב, ראש השנה ויום כיפור בפתח...

&nbsp
רק אל תקלקלו ותגידו שאתם שוללים גם את דעתי. תנו לחייך קצת...

אבי לב50

New member
ברור שיש הבדל.

בדיוק כפי שאם תסתכל על כף ידך (לא משנה אם זו הימינית או זו השמאלית) תראה חמש אצבעות שאינן זהות.. נכון?
כך שברור שיש הבדל בין המכשירים.
אבל העיקרון נשאר אותו העיקרון.
מכשירים נהדרים, כמו שהסמסונגים נהדרים, אך עם מערכות הפעלה לא ידידותיות, בלשון המעטה.
ודרך אגב, אינני מכיר את הרום של המילטון. רק קראתי שאנשים כתבו שיש שם בעיות.
אבל כמו תמיד אסיים ב: שכל אחד יעשה אך ורק את מה שהוא מוצא לנכון לעשות.
&nbsp
אתה, אני, כל האחרים בפורומים, וגם החברים ובני המשפחה של השואלים יכולים להשיא עצות, אך מי שצריך לקבל את ההחלטות הם אלה שמוציאים את כרטיס האשראי/הצ'ק/המזומן.
&nbsp
אני מביע את דעתי וכולם יכולים לחלוק עליה.
&nbsp
&nbsp

הנה תימוכין לדבריך...

הרי לך סיקור על השיאומי MI5 עם ביקורת קטלנית על הרום של היבואן הרשמי 'המילטון'...
http://www.wisebuy.co.il/proreview.aspx?productid=921908

אני שואל רק שאלה אחת...

במכשירי מייזו שבאג מוכרים ומייבאים הרומים של המכשירים מצוינים וללא שום בעיה בעיברות וגם ללא באגים...

למה דווקא במכשירי שיאומי אפילו הרום של היבואן הרשמי המילטון מגיע עם בעיות בעיברות ועם לא מעט באגים...???

BobboVilla

New member
למה אתה חושב ש"יבואן רשמי" אומר משהו בהקשר הזה?

מה אתה חושב גודל צוות הפיתוח של הרום הישראלי? האם אתה חושב על עשרות אנשים - מעצבים, מתכנתים, בודקים? כי בהנחה שיש בכלל איזשהו "צוות" יכול להיות שמדובר באדם וחצי ש-"עשה 5 יחידות במחשבים וכתב משחק קטן ב-C++".

z1george

Member
מנהל
צוות הפיתוח הישראלי של המילטון? LOL

הצוות המדובר מונה שני אנשים שאני מכיר מקרוב
שנאבקים לעשות עבודה טובה , למרות גחמות של המילטון שבאמת אין להם מושג
הבחור ביצע עבודה תמורת תשלום נאה. אבל בשיחה פרטית יודה שישנם רומים הרבה יותר מוצלחים- אבל בעל המאה מחליט מה יהיה ברום.
הם רצו בשלב מסוים לחסום את הסלוט השני מלקבל סים נוסף ורצו שישמש רק כסלוט לכרטיס זכרון. הם רצו לחסום אפשרות לעדכון OTA משיקוליהם (לא רצו שהעברית תלך לאיבוד) .
כרגע הוא ממליץ להתקין לבד את הרום הגלובלי שכולל עברית ועדכוני OTA
כמובן שהלקוח מבין שאם יתקין זאת - המילטון יאחזו בזה כדי לבטל את האחריות (גם אם זה מסך מרצד שאין לו קשר לרום)
כלומר - אני ממליץ לא לקנות בארץ אלא לקנות בדואר ולשלם למישהו להתקין רום טוב יותר.

feedingsys

New member
וכל זה בmax מחיר. המכשיר נמכר בהודו ב 840 ש"ח

וזה בלי חיטוט במקומות זולים. אמזון.
אגב, הרבה תלונות באתר שהמכשיר גרוע. לא מתחבר ל wifi

שאלות...

כל הייצרנים מגיירים בעצמם את מערכת ההפעלה של המכשירים שלהם...

מוטורולה...
סמסונג...
LG...
מייזו...
OP...
ASUS...
HTC...
סוני...
וואוואי...
ועוד ועוד...

למה דווקא שיאומי לא מגיירים את המכשירים שלהם לעברית נורמלית כבר בשלב פס הייצור כמו שאר היצרנים שכן עושים זאת...???

למה המצב כזה...???

למעלה