החלפת תכנית וסים - עלויות ? מה מומלץ ?

se7en77

New member
יש מכשירים שיותר מתאים להם הננו-סים , משפט מפתח .. זה לא שיש

ברירה , זה או שכן או שלא .. אין יותר מתאים.
יש 3 סוגים בסה״כ.
סים , מיקרו סים וננו סים .
מהננו למיקרו ולסים הרגיל אפשר להשתמש במתאם , חלק מהחברות מספקות כאלו מתאמים , מהסים למיקרו ולננו צריך או לקבל את הגודל הנכון מהחברה או לגשת לחנות שיחתכו את הסים ( לא לנסות לנסר ) , צריך לשים לב שחיתוך לננו הוא יותר בעייתי כי הוא פוגע לפעמים בסים עצמו ויכול להביא לאובדן , לפעמים אחרי החיתוך צריך גם טיפה לשייף ולראות שהפלסטיק לא שינה את העובי שלו בגלל החיתוך.

אבי לב50

New member
שוב: לנסר?

לנסר מנסרים במסור.
אתה מתכוון לחתוך במכשיר חיתוך מיוחד.
חלילה לנסר סים כלשהו בכל צורה שהיא.

ז ק ו

New member
אתה הרי אוהב ללמוד. אז צא ולמד או שב ולמד

ואל תתפלא שניתן לנסר יותר עדין ומדויק ממה שנדמה לך.
ולא כל מסור הוא מסור נגרים מגושם או מסור לניסור סלעים.
לידידנו arye9 יש אתר יוצא מן הכלל, ומשם הבאתי לך, משהו בעיני ניסור:

ואפשר אם צריך לנסר גם דברים שבקושי רואים בעין.
ואם למישהו אין מנקב של סימים, והוא יודע לנסר ויש לו את אמצעי הניסור והציוד המתאים, אין סיבה שלא יעשה זאת.

וסליחה מאריה

אבי לב50

New member
נכון מאוד, אני אוהב ללמוד.

ולכן אני עדיין חושב ש:
&nbsp
א. במקרה המדובר לא מדובר בניסור אלא בחיתוך באמצעות מכשיר מיוחד, כפי שהסברתי.
&nbsp
ב. ממש לא רצוי, כפי שגם אחרים העירו בהווה ובעבר לחתוך כרטיס סים לננו.
&nbsp
ושכל אחד יעשה כרצונו.
&nbsp

ז ק ו

New member
אז ככה, ונעזוב את עסקי הניסור.

היה לי מיני סים וכשקניתי מכשיר שצורך ננוסים לא התעוררה כל שאלה, בקשר לסים, הנחתי את המכשיר הישן שלי על הדלפק, הבחור מעברו השני, פתח הוציא, חתך באמצעות המנקב שלו, שפשף קצת על ניר שמיר, בשביל להחליק את הגרדים, הכניס למכשיר החדש, הפעיל מה שהפעיל, מסר לידי לצורך הקשת סיסמה, ובזה נגמר העינין. יצאתי עם מכשיר חדש, מסונכרן ומוכן לעבודה. אם חותכים נכון אין שום בעיה.

אבי לב50

New member
לרגע אחד לא טענתי שזה בלתי אפשרי.

כל תגובותי בנושא הזה בפורום הזה נמצאות כאן שחור (או כחול) על גבי לבן.
&nbsp
אתה יותר ממוזמן לקרוא את הדברים שכתבתי, ותיווכח שכתבתי שלא מומלץ לחתוך לננו.
לא טענתי לרגע שזה בלתי אפשרי, אלא שיש בזה סיכון.
&nbsp
אתה לקחת את הסיכון, אשריך שהצלחת.
אני לא לוקח סיכונים כאלה.
&nbsp
האם תחלוק על זכותי להימנע מלקיחת סיכונים ?
האם תחלוק על זכותי להזהיר אנשים מפני הסיכון שכרוך בחיתוך שכזה?
לא תשכנע אותי שאין בזה סיכון, כי גם מומחים משנינו מזהירים מפני הסיכון בחיתוך לננו.
&nbsp
ומה שמעניין זה שעוד אנשים כותבים שזה לא רצוי, אך כרגיל כולכם נדבקים רק אלי...
&nbsp
תגיד, אני מושך אש כל כך חזק ?

דרך אגב, השאלה האחרונה היא לחלוטין רטורית, כי התשובה החיובית ברורה לי, למרות שלא ברור לי בדיוק מדוע, הרי לא כתבתי נגד גולן או בעד סאני...

&nbsp
אבל שיהיה. אני חי עם זה נהדר.

blzvi

Active member
טול קורה מבין עינך

פורום אחד שרפת והפכת ללעג
עברת לכאן ואתה ממשיך לקשקש ותשרוף חיש מהר
לא ישאר פורום שבו לא תהיה מוכר,
אולי תעבור לפורום סטילס
או
תיקח פסק זמן שאנשים ישכחו

אבי לב50

New member
נטלתי.

והעניין הוא שאתה צריך ליטול. וגם אסביר לך למה, ואעשה זאת כהרגלי במלוא הנימוס והאדיבות, בניגוד לבוטות המכוערת שלך.
מעניין מדוע החליטו בזמנו מי שהחליטו להסיר משמך את הצבע האדום של כאילו מומחה בפורום.
אגיד לך למה עשו זאת, למרות שאתה יודע את התשובה, כי בכיעורך אתה מלכלך עלי בעוד השתדלתי תמיד לשמור על כבודך, כי תמיד אמרו לי מנהלי הפורומים וחלק מהמשתתפים בהם שצבי תרם רבות מנסיונו לאורך השנים, אך כעת זקנתו מביישת את נעוריו והוא כותב הרבה שטויות ומטעה את השואלים בכותבו תשובות שגויות.
להמשיך צבי?
אמשיך, כי האמת האומללה חייבת להיות מוטחת בפניך, איש יהיר שכמותך.
אז בטרם תגיד לי ליטול קורה מבין עיני, צא ולמד מדוע יש המאתרגים אותך, פשוטו כמשמעו, רק כי חסים על כבודך האבוד.
האנשים פשוט מרחמים עליך צבי, זאת האמת, וגם אני השתדלתי לעשות זאת.
אז מי אתה לכל הרוחות שתגיד לי ששרפתי את הפורום?
טול קורה מבין עיניך צבי בטרם תטיח במישהו אחר האשמות שווא ועלבונות.
ולמרות הכל צבי אני אאחל לך שנה טובה ומתוקה, כי בניגוד אליך אני לא איש נוקם ונוטר. ואני מוחל וסולח גם לפוגעים בי על לא עוול בכפי. כזה אני...
איש חביב אנוכי שתמיד כתב ואכתוב כי עודני מעוניין ללמוד ולהחכים למרות גלילי המקשיש והולך, ולא אכתוב כמוך שאתה תמיד בטוח שאתה יודע הכל.
שהרי כולם רואים כמה טענות יש כלפיך פה ושם על הטעיית השואלים עם תשובות לא נכונות.
אז טול קורה צבי ותעשה חושבים, ויש לך הרבה על מה לחשוב בשבוע האחרון לפני ראש השנה ולפני יום כיפור.
כי האלוהים סולח על עבירות שבין אדם למקום, והוא יסלח לי על חילול השבת בפרהסיה, אך אינו סולח על עבירות שבין אדם לחברו...
תחשוב טוב ואולי תוריד מכבודך האבוד ותחליט להתנצל...
&nbsp
&nbsp

אבי לב50

New member
תיקון קטן

היכן שכתבתי "למרות גלילי" הכוונה "למרות גילי".
&nbsp
לא הצלחתי לערוך ולתקן את המקור השגוי.
&nbsp

ז ק ו

New member
אתה בודאי יודע:

נכון, שעל עבירות שבין אדם לחברו אין יום הכיפרים מכפר, אבל יש המשך, "עד שירצה את חברו" כך שיש סיכוי.

אבל האומר, "אחטא ויום הכיפורים מכפר, אין יום הכיפורים מכפר"

אבי לב50

New member
יודע גם יודע

ולא מתרגש. עברתי כל כך הרבה בימי חיי הלא קצרים, שאינני מתרגש ואינני פוחד כבר משום דבר. גם לא מההוא שם למעלה, אחרת הרי לא הייתי מחלל כעת את השבת, נכון?
אז גם מה שכתבתי היה די במילתא דבדיחותא.
דרך אגב, במיוחד אינני נעלב כשמעליבים אותי, כמובן שאתה לא העלבת, חלילה לי שתחשוב כך.
אני רק חושב שכל אדם בר דעת, ויש כאן בפורומים השכנים לא מעט ברי דעת, רואים את האמת לאמיתה, רואים מי פוגע במי, מי מעליב את מי, ולמרות שלעיתים אני כותב כאילו בזלזול על עצמי, ולי זה מותר, לא אסכים שאחרים יפגעו בי ובשמי הטוב שעדיין חשוב לי, וזאת על לא עוול בכפי, אלא כדי לנהוג על פי המנהג הידוע שאומר כי ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה, ולכן משום מה יש פה כמה שהחליטו, כנראה בגלל תסכולים אישיים שלהם, או מסיבה אחרת שאינה נהירה לי, להפוך אותי לשק החבטות שלהם, ומעניין שתמיד מדובר באותם אנשים.
&nbsp
אז נכון שכבודי חשוב לי, אך מעלובים שכאלה אינני נעלב וכבר כתבתי לא אחת שאני סולח עוד לפני שנעלבתי או נפגעתי.
&nbsp
כן, מתברר שיש עוד איזה טמבל כמוני שלא נוטר טינה ואפילו מרשה לעצמו לצחוק על עצמו... אבל כדאי לאחרים לקחת צעד אחורה ולעשות חושבים וחשבון נפש עם עצמם במקום להשליך את תסכוליהם על אחרים.
&nbsp
ראו את הדברים האלה בבחינת חומר למחשבה.
יתכן שהמחשבה תגרום דווקא למתקפה נוספת עלי, אבל כבר אמרתי שאני סולח מראש...
&nbsp
&nbsp

למעלה