פקס סלולארי

eran289

New member
פקס סלולארי

הי ,יש לי פקס וברצוני לחבר אותו באחת התוכניות הסלולאריות כמו דיברת שילמת של הוט מובייל..האם יש מודם או מכשיר שבו אני יכול לשים את הסים ואיתו לקבל כמו קו רגיל לצורך שליחת וקבלת פקס..

בגדול אתה צודרעק אבל יש כאלו שזה נחשב להם למסורבל ולא נוח
יש כאלו שאין להם מחשב +מכשיר משולב בשביל לקבל את המייל +להדפיס , לחתום ולסרוק לצורך שליחה בחזרה
יש כאלו שיש להם מכשיר פקס בסיסי והם רוצים להפיק את המיטב מהמצב מבלי להשקיע באוברול כללי

noa_f

New member
ממתי צריך להדפיס כדי לחתום?

יש לא מעט אפליקציות שעושות את זה. בשביל מה יש לך טאצ׳?

את יוצאת מנק' הנחה שיש לו מכשיר טאץ ..
הבנאדם רוצה לחבר פקס רגיל לקו טלפון אז יש מצב שאולי הוא משתמש באיזה נוקיית מקשים מימי אנו באנו כמו הפקס שלו

noa_f

New member
ההימור שלי הוא שהוא רוצה לשלם 0 ש״ח לחודש במקום המינימום

של 25 ש״ח בבזק.

או לשלם פשוט פר "שיחה" ורק כשצריך ולא להחזיק סתם קו
זה כמו בימים ששילמנו 250 שקל (על כלום זמן אוויר) ומי שדיבר פה ושם דקה או שתיים נאלץ לשלם בעצם המון על כלום כך גם האדון הנ"ל רוצה לוותר על ה"תענוג" שבלשלם המון על כלום

eladts

New member
הנוקיה 9110 זצ״ל היה יכול לקבל פקסים

אבל היה צריך להקצות לו מספר נפרד לצורך זה, על אותו של המספר לדיבור. אני בספק אם יש מישהו שיודע איך עושים את זה בחברות הסלולארי שלא יצא לפנסיה. פקס זו טכנולוגיה שכבר אמורה לחלוף מהעולם.

eladts

New member
לא חיברת

אפשר היה לראות את הפקסים על המסך שלו.

YosMan1

New member
היו פעם דברים כאלו אבל הם היו יקרים +- 100$

תחפש באיביי GSM SIM ANALOG ADAPTOR CONVERTOR
ובכלל לא בטוח שהפקס יעבוד על זה כי האות מומר לדיגיטלי וחוזר לאנלוגי פעמיים.

se7en77

New member
פקס לא יכול להתחבר לתוכנית סלולארית, חייב קו

של בזק .

se7en77

New member
האם הם מספקים שלוחה אנלוגית או שלוחה דיגיטלית שמקבלת פקס ?

האם הקו של הפקס הוא חלק מה-pool או קו נפרד ?
האם מחובר מכשיר פקס פיזית לקו ?

se7en77

New member
תודה , גם אצלנו בעבודה יש קו

כזה אבל מדובר בקו עם שירות של fax2email , הפקס הפיזי משמש לשליחה במקרה הזה והוא משתמש על קו ישן של בזק.
לא רוצים אותו לקבלה כדי לא לבזבז נייר.
&nbsp

הבעיה עם כל הקוים הדיגיטליים שהם לא ממש בנויים לתעבורת
נתונים מאסיבית פר שיחה כי מכונות שמדברות בינהן זקוקות למהירות העברת נתונים גבוהה יותר ומעבירה בלוקים גדולים יותר של נתונים במכה בניגוד להמרת קול אנושי לזרם חשמלי והעברתו ..
בגלל זה נוצר מצב שצריך כאילו לשנמך את צורת העבודה של מכשירי הפקס בשביל שיוכלו להתמודד עם הקו הדיגיטלי
במכשירים שניתן לבטל את האופצייה של ECM (תיקון רעשים והפרעות בקו) ןלהוריד את מהירות העבודה של הפקס ל9600 אפשר עוד להצליח לתפקד עם סבירות עבודה של 70-80%
&nbsp

eran289

New member
תודה רבה ידוע איך עושים זאת ?

יש לי פקס של brother דגם mfc-j430w

למעלה