רכישת כרטיס זכרון לLG V10

meishar84

New member
רכישת כרטיס זכרון לLG V10

מה המהירות המומלצת לכרטיס על מנת שלא יאט את המכשיר, אלא אפילו יאיץ אותו קצת ?

כרגע אני חושב על SanDisk Ultra 64GB עם מהירות כתיבה של 80MB
קישור :
https://www.amazon.com/gp/product/B010Q588D4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
האם הוא מספיק או יש טעם לרכוש כרטיס במהירות של 90+ ?

תודה

בוקר טוב

איך שלא נסתכל על הנושא מהירות קריאה/כתיבה של כרטיס זכרון תהייה משמעותית איטית ממהירות ההעברה ע"ג ה BUS של הלוח עצמו ,כך שלהאיץ קצת לא רלוונטי כאן .
אם חשוב לך הביצועים הכי פחות גרועים , קח את הכרטיס הכי מהיר שאתה מוצא , וכמובן - שווה לגגל קצת ולבדוק תאימות של המכשיר עצמו .

meishar84

New member
המכשיר יכול להכיל עד 2TB - לפי היצרן ו256GB לפי מספר אתרים

בפועל הכרטיס ישמש לאחסון מוזיקה, גלריה וצילומים וכמובן גיבוי של המכשיר.
האפליקציות ירוצו מהזכרון של המכשיר ולא מהMicro SD.

מבחינת התקן של הכרטיס לא מצויין בשום מקום באיזה תקן הוא יתמוך ובאילו מהירויות..
אבל לפי מה שקראתי, באופן כללי מבחינת מהירות כתיבה כרטיסים של 80-90 יעבדו בצורה חלקה בצילום וידאו 4K, מתחת לזה יהיו נפילות בFrame Rate.

BobboVilla

New member
התקן SDXC תומך בעד 2 טרה בייט. בפועל אין כרטיסים כאלה

והמקסימום, נכון להיום, הוא 256 ג'יגה בייט. זה מסביר את ההבדל בין המספרים. זה כמו שלפני כמה שנים פירסמו על מכשירים שהם תומכים בכרטיסים עד 64 ג'יגה, ושבשנה שעברה פירסמו שמכשירים תומכים בכרטיסים עד 128 ג'יגה, למרות שזה אותו תקן, וכולם אמורים לתמוך בכרטיסים עד גודל של 2 טרה בייט. הפירסומים פשוט מתייחסים לכרטיסים שיש בשוק
.
&nbsp
לגבי מהירות אני לא יודע. אני לא חושב שיש לי מכשיר שיכול לצלם ב-4K, וגם אם היה לי, אז לא הייתי מבזבז משאבים על כך. אני מצטרף להמלצה של המאזין - קח את הכרטיס הכי מהיר שאתה מוצא בתקציב שאתה מוכן להשקיע.

meishar84

New member
הוזמן SanDisk Ultra 64GB 80mb/s

לגבי ה4K זה באמת בזבוז, אבל לצורך ההמחשה אלה רק כרטיסים עם מהירות של 80 ומעלה יכולים להתמודד איתו.

למעלה