צריך המלצה לטאבלט

• פותח הנושא LZ88
  • פורסם בתאריך

LZ88

New member
צריך המלצה לטאבלט

לא התעניינתי בטאבלטים מעולם, אז יש לי חור בנושא

מיועד לילדה בת 13, כך שהשימושים יהיו בעיקר למשחקים, צילום חנטאריש של תמונות, גלישה ושיט דומה...
התקציב 1500 ש"ח בערך. הנטייה הטבעית שלי היא ישר נקסוס כלשהו, אבל אני לא מספיק מכיר.
הסתכלתי על כמה (נקסוס 9, סמסונג טאב 4, סוני טאב Z3..) מרגישים חלשים יחסית למחיר שלהם..
אגב, לא חובה אנדרואיד. אפשר גם איזה אייפד אם יעמוד בתקציב.
מה שחשוב, זה שיהיה חדש ולקניה בארץ בלבד (לא אני קונה, אני רק צינור להעברת המידע
).

BobboVilla

New member
צילום וטאבלט אלו דברים שלא צריכים ללכת ביחד

ולא רק מבחינת איכות התמונה (למרות שזו נקודה די "בעייתית" אצל רוב הטאבלטים) אלא פשוט כי זה לא נוח וזה פשוט מתכון לנפילה. או לחטיפה על ידי דולפין
.

LZ88

New member
בגלל זה כתבתי "צילום חנטאריש"

בטח יצאו הרבה תמונות מטושטשות/עקומות. אבל זה בסדר, העיקר תוכל לעשות קצת סלפי

shoosh2607

Member
מנהל
לי יש את הפרו החדש

לא מיני אבל זו נראית לי אחלה אופציה

לי יש את המיני

אחרי האסוס טרנספורמר שננטש אחרי 3 חודשים והנקסוס 7 שמכר אחרי 5-6 חודשים, האייפד מיני הוא עולם אחר .
בהחלט ממליץ .
* לגבי המצלמה - אין לי שמץ . לא מסוג הדברים שאני עושה עם הטאבלט .

LZ88

New member
בהחלט אופציה. אולי אפילו את המיני 2 או 3

כמו שאמרתי, העיקר שיש מצלמה שאפשר לעשות קצת פוזות. לא צריכה להיות חדה ממש. אבל כן חשוב שתהיה מצלמה קדמית ואחורית.
אגב, עד כמה מסורבל להעביר סרטים (סרטי קולנוע) לאייפד? מניח שהיא פחות תשתמש בזה. זה טוב שיהיה לטיסות, שתוכל לראות סרטים באופליין.

shoosh2607

Member
מנהל
עשיתי את זה - מאד פשוט

בעזרת אייטיונס כמובן אבל לא מסובך בכלל

אבי לב50

New member
LZ אם הצעתי תתקבל בטוחני שתברכו אותי

אני ממליץ בכל לב על נקסוס 7 מודל 2013, ולמרות שהמכשיר שאני מציע הינו מודל 2013, יש עדיין חדשים כאלה בחנות הזאת.

הגעתי אליהם באמצעות זאפ אחרי שכבר קניתי אחד מוחדש מחנות אחרת, ואז נודע לי מזאפ על ההצעה הזאת, ולמרות שבדרך כלל אינני נחפז ברכישותי כידוע לכם מיהרתי ושמתי פעמי לעבר החנות הזאת כדי לחזות בפלא הזה במו עיני, אחרי שבשיחה טלפונית ווידאתי שהוא קיים במלאי.
(*הפלא הזה = מכשיר חדש ולא מוחדש, והצורה שבה הוא נמכר).
בו במקום רכשתי מכשיר אחד.

שימו לב שמדובר במכשירים חדשים לחלוטין שמגיעים אליהם מיבואן מקביל 10 יחידות בקופסה, ללא האריזות המקוריות וללא הנילווים, מכיוון שמדובר בעודפי יצור שמגיעים כאמור מיבוא מקביל ונמכרים במחיר מיוחד (וזול לטעמי למכשיר הזה) של 1199 ש''ח בלבד.

למי שמעוניין הם מוכרים גם מכשירים חדשים כאלה סגורים בקופסה במחיר של 1549 ש''ח.

שימו גם לב לכך שמדובר בדגם עם 32 ג''ב זכרון פנימי, 2 ג''ב ראם וסלוט לכרטיס סים לגלישה סלולרית בדור 4.

אני משתמש במכשיר כבר שבועיים, בהם טחנתי אותו בימים הראשונים כמעט ללא רחם בכל האפשרויות, כולל צילומי וידאו, ואני שמח בכל רגע על הרכישה המוצלחת.

אני כמובן רק ממליץ בהתאם לניסיוני, אך כפי שאני כותב תמיד שכל אחד יעשה את שיקוליו, ואינני אחראי לתוצאות...

LZ88

New member
בטח שאתה אחראי.חסר לך אם יהיו בעיות

חשבתי גם עליו, (במיוחד כי יש אותו לבובו וזכור לי שהוא מרוצה ממנו. או שיש לו את הדגם הישן יותר? לא זוכר..) אבל הנקסוס 9 חדש יותר. ובמקרה של אנדרואיד, זה די קריטי.. הרבה פחות מiOS.

BobboVilla

New member
יש לי את הנקסוס 7 2013, והוא באמת היה טאבלט טוב

הבעיה היא שהוא ישן, והחשיבות כאן היא לא רק (היעדר) עדכניות מערכת ההפעלה, אלא הסוללה. פעם הייתי יכול להשאיר אותו Idle במשך ימים, אבל עכשיו גם אם הוא לא עושה כלום (לא באמת, כי יש כל מיני שירותים של גוגל שרצים ברקע) אז מקסימום תוך 3-4 ימים אני חייב להטעין אותו, גם אם לא השתמשתי בו יותר מאשר שעה ביום.
&nbsp
אני חושב שיש לו גם מצלמה אחורית סבירה, אבל אני לא זוכר האם הקדמית מצדיקה את קיומה.

אבי לב50

New member
לדעתי הוא טאבלט מצויין בהווה. לא רק היה טוב, אלא טוב בהווה.

ואצלך הבעייה היא שהוא ישן, בעוד שכאן מדובר על מכשיר חדש לחלוטין, שברגע שתפעיל אותו תבין שברשותך מכשיר חדש לחלוטין.
&nbsp
וחוץ מזה, להטעין אותו כל 3-4 ימים זה דבר מצויין בעיני, גם אם כפי שאני מעריך אתה התכוונת שאתה מצפה שכשהוא לא עובד באופן רציף הסוללה תחזיק יותר מאשר 3-4 ימים, בעוד אני חושב שזה זמן סביר ביותר.
&nbsp
אבל פסדר... אבי המליץ אז זה לא שווה...

&nbsp

אבי לב50

New member
אני מסיר את האחריות

אז מה אם הוא מודל 2013?
המכשיר הינו חדש לחלוטין, ברגע שהפעלתי אותו לראשונה נשאלתי אם אני רוצה לעדכן גירסה, אישרתי , והוא עודכן מיידית למרשמלו עדכני, אז מה קריטי פה?

למעלה