שני קווים על סים אחד, אפשרי?

שני קווים על סים אחד, אפשרי?

אני חלש בכל הקטע הטכנולוגי סלולארי, תגידו לי בבקשה, יש איזה פתרון טכנולוגי שמאפשר קבלה של עוד מספר טלפון על המכשיר הקיים שלי (נקסוס 4 שאין לו כרטיס כפול כמובן, אני בואללה מובייל אם זה משנה)..
יש איזשהו פתרון אחר מלבד קניה של מכשיר שני?

BobboVilla

New member
אפשר מספר וירטואלי

למשל אצל גולן אפשר לקבל מספר נוסף בקידומת 058 לצורך קבלת שיחות והודעות, אבל אם תשלח הודעה או תתקשר אז יופיע המספר הרגיל שלך.
&nbsp
אפשרות אחרת היא לקחת מספר מספק DID, ואז המקבל יראה את המספר הזה (תיאורטית, אני לא הצלחתי). החיסרון הוא שזה פועל רק על אינטרנט (סלולרי או רשת אלחוטית), ואם אני זוכר נכון אז אצלך אין אחד מהשניים.

זה שרואים מספר שלי כששולח הודעה הופך את זה ללא רלוונטי עבורי

הקיצר אם זה פיצ'ר שמעניין אותי כדאי שלטלפון הבא שאבחר יהיה dual sim
נכון?
יש חסרונות למכשירים כאלה עם סים כפול?

z1george

Member
מנהל
דואל סים - חסרונות

חסרון אחד
אחד משניהם- יתמוך ב4G וגלישה מהירה
השני - תומך רק בדור שני 2G
בפועל זה הגיוני כי המספר המשני אמור לשמש רק לשיחות קוליות וSMS - לא סביר שמישהו יקנה שני חבילות גלישה לאותו "ברזל"

חסרון שני של מכשיר דואל סים
אם שני הסימים מחוברים לרשת , רק אחד יכול למהל שיחה ברגע נתון
בעת שיחה עם A--- מי שיתקשר לB לא יקבל ממתינה אלא יזרק ישר לתא הקולי . אם אין תא קולי - יקבל הודעה מכנית של "המנוי אינו זמין"
מכשירים כאלה נקראים DUAL STANDBY
יש מכשירים (יקרים מאד- של סמסונג) שיהיו DUAL ACTIVE

חסרון שלישי
צריכת סוללה יותר גבוהה (ב5-10% , לא קריטי)

BobboVilla

New member
אני לא מרגיש צריכת סוללה גבוהה יותר אצלי בדואל סים

אבל אולי זה כי ממילא צריכת הסוללה של הזנפון 2 היא לא משהו
.

z1george

Member
מנהל
ברור שלא

ההבדל קיים אבל מזערי
למשל TALK TIME במכשיר מסויים יהיה 19 שעות עם אחד ו18 שעות עם שניים
אני מאמין שמשתמש "כבד" שאצלו המסך (הצרכן בה הידיעה) דלוק כל הזמן - יהרוג את המכשיר ב4-8 שעות וסים נוסף יעשה אצלו הבדל של אולי 3-5 דקות. אי אפשר למדוד

G Gabi

Member
מבדיקה שעשיתי בעבר - לא "נזרקים" לתא הקולי....

עשיתי את הבדיקה על 2 או 3 מכשירים סיניים שונים, Dual sim לפני שנה ויותר.
אם קו A בשיחה פעילה-
המתקשר לקו B ישמע צליל חיוג רגיל. הוא לא יועבר לתא הקולי / או "מנוי אינו זמין". יתרה מכך, לא היה במכשיר חיווי של שיחה שלא נענתה. כך שיוצא שהמשתמש במכשיר עלול לפספס שיחות מבלי לדעת.

אז מפה לשם סמסונג s3?

לאבא שלי יש אחד במצב חדש (ממש חדש הדלקתי ואני צריך להגדיר כל מיני דברים) נקנה עם אחריות יבואן ונמצא במצב סטוק.
אני מבין שזו ענתיקה, איך הוא יעמוד בדברים בסיסיים כמו שיחה, אסאמאסים, וואטסאפ, פייסבוק, גלישה, ועוד כמה אפליקציות לא רציניות ?
מזכיר שזה יהיה טלפון שני בשימוש מצומצם ולכן הדרישות בסיסיות.
יש לכם איזה טיפים לגביו, ענייני הגדרות שכדאי לשנות או משהו?
יש מגן מומלץ עבורו?
&nbsp

למעלה