לוח אם - איפוס?

romelro

New member
לוח אם - איפוס?

ברגע שמנתקים לוח אם ממכשיר, האם הוא מתאפס אוטומטית? כל מידע שהיה עליו ימחק או שניתן לחבר למכשיר אחר ולראות את הנתונים ?

אבי לב50

New member
לאור סיפורך על הטכנאי שהגיע עד הבית אתה אמור לדעת את התשובה.

לא ככה?

romelro

New member
אין שייכות. שכחתי לשאול מה קורה עם הלוח אם הזה :\

למרות שעכשיו זה מאוחר כבר, אבל רק רציתי לדעת מה קורה במידה ולוח אם מתנתק מהמכשיר, האם הוא מתאפס אוטומטית ונמחק כל המידע עליו?

אבי לב50

New member
לדעתי דווקא יש שייכות.

הוציאו את לוח האם?
קיבלת למעשה (לדעתי) מכשיר חדש ונקי.
ועכשיו תספרי בבקשה מה קרה בפועל.

romelro

New member
תודה. הכוונה הייתה מה קורה עם הלוח אם הישן

שהיה לי במכשיר. הוא הוציא אותו ושם לי חדש, במקום 16 שהיה לי, אחד עם 32 גיגה.
השאלה היא, המידה ולוח אם יוצא מהתושבת שלו במכשיר, האם הוא עובר "פרמוט" אוטומטית?
האם יש דרך לשחזר את הנתונים שיש בלוח אם הישן?

אבי לב50

New member
אינני בקיא בעניינים הטכניים הללו,מקווה שמישהו אחר יוכל לענות

לך.

ז ק ו

New member
אם השאלה היא, 'אם יחברו את לוח האם שהוצא ממחשבך,

למחשב אחר, האם יראו דברים שאת הגדרת בלוח האם, כשהוא היה במחשב שלך,' אזי נראה שאין לך לחשוש שיגלו עלייך דברים שלא היית רוצה.

romelro

New member
אוקיי תודה. כנל לגבי נתונים כמו תמונות או מסמכים?

האם ינמחקו מרגע ההןצאה מהמחשב?

עומר TT

New member
לא מדובר במחשב אלא בסמארטפון

בסמארטפון הזכרון יושב על לוח האם ולא על רכיב נפרד כמו במחשב, ולכן התשובה לשאלתו היא בעצם כן - אם יחברו את הלוח שלך למכשיר אחר יוכלו לראות את מה שהיה מאוכסן בו.

ז ק ו

New member
היות ודובר על טכנאי שהגיע הביתה לתיקון

סברת שאכן מדובר במחשב.

G Gabi

Member
המידע נשאר שמור על הכרטיס שבלוח

התקני הזכרון בלוחות, הם בד"כ זכרונות 'בלתי נדיפים' ולכן אינם מאבדים את המידע גם אם מנתקים אותם מהחשמל.
אם מחברים את לוח האם "לגוף" אחר, אז המידע השמור על כרטיס הזכרון המצוי על הלוח יהיה נגיש.
בעבר יצא לי להרכיב מספר מכשירים מקולקלים לכדי מכשיר אחד פעיל ותקין. הדגם היחיד של LG שהרכבתי משני "חצי מכשיר" הוא Nexus 5. בנוסף למכשיר זה היו דגמים של חברות אחרות.
&nbsp
מידע שהיה שמור על כרטיס הזכרון הנשלף (sd-card) כמובן שמור על ההתקן, אני מניח שהוא מצוי בידייך.
מידע שהיה שמור על הכרטיס המובנה בלוח - לא נמחק אא"כ מבצעים מחיקה יזומה או שיש פגם בכרטיס.

למעלה