Gini W5, המכשיר של פלאפון

kechel

New member
Gini W5, המכשיר של פלאפון

יש לי galaxy s3, האם כדאי לעבור לGini W5?

אני לא צריך את המכשיר הכי חזק בשוק, מה שמדאיג אותי זה כל מיני תקיעות ודברים כאלה שאין לי בסאמסונג.
מבחינת מהירות, אני מוסיף קישורים למפרטים טכנית של שני המכשירים, מה יותר טוב? מצד אחד הסאמסונג עם 4 ליבות ו1400 MHz, והGINI עם 8 ליבות 1.3GHz. איך זה מתבטא בביצועים?

ועוד משהו קטן, איך אני עושה את המעבר כמו שצריך מבחינת התוכנות? אפשר להעביר את כל הווטסאטפ עם ההיסטוריה שלו והקבצים שלו?

ובכלל, מה דעתכם על המכשיר?

מפרט S3
מפרט GINI W5

BobboVilla

New member
לג'יני יש יתרון בכך שיש לו 2 ג'יגה זיכרון RAM

מצד שני, יש לו את כל אפליקציות הזבל של פלאפון שמותקנות מראש ומאטות אותו, כך שחלק מזה מראש לא זמין.
&nbsp
מכיוון שכל המכשירים מסדרת Gini הם "מדבקה" של יצרנית סינית, אני הייתי מחפש להזמין את המקור ישירות מסין מחנות אמינה כדי לחסוך כמה גרושים ולקבל מכשיר "נקי" יותר. או שהייתי בכלל מחפש מכשיר אחר
.

kechel

New member
גם אני, אבל קיבלתי כבר את המכשיר

בקשר לאפליקציות, יש לי את אותו הסיפור גם בסאמסונג, מלא אפליקציות שלא השתמשתי בהן אפילו פעם אחת, ממש מרתיח, נראה לי 50% מהזכרון הולך סתם.
&nbsp
לפי מה שאני מבין מחיפושים בגוגל, הGini לא כל כך נורא? כלומר ברור לכולם שזה מכשיר פשוט, אבל לא מצאתי תלונות על מלא בעיות שיש עם המכשיר...

BobboVilla

New member
כלומר קודם קנית/לקחת את המכשיר, ורק אחר כך שאלת איך הוא?

או שאני פשוט עייף מהאוכל ולא קולט?

kechel

New member
אני לא עושה דברים כאלה

מישהו במשפחה הצטרף לפלאפון. אם אני אחליט להישאר עם הסאמסונג אז מישהו אחר בבית יקבל אותו.

BobboVilla

New member
כלומר מישהו *אחר* קנה אותו לפני שהוא בדק האם הוא טוב?

BobboVilla

New member
זה מסמל הדגשה

אבל בכותרת של ההודעה אי אפשר להדגיש מילים
.

kechel

New member
כן את זה אני מבין

אני לא מבין למה מישהו אנונימי ינסה להטיל אשמה כלשהי על מישהו עוד יותר אנונימי.
&nbsp
בקיצור וברשותכם, בואו נחזור לנושא.

&nbsp
אני חושב שאני אחליף מכשיר, אפשר להעביר את הווטספ כפי שהוא עכשיו? עם התוכן שלו?
&nbsp
ובקשר לסאמסונג, קראתי פעם שאפשר לעשות לו מעין אתחול יסודי, (Rom?) אם נסיר ממנו את כל האשפה של פלאפון הוא יהיה מכשיר סביר מצויין. :)

BobboVilla

New member
הנקודה שלי הייתה שגם אם אתה לא זה שקנה מכשיר בלי לבדוק

עדיין מישהו אחר כן עשה את זה.
&nbsp
לגבי וואטסאפ, אז באתר של וואטסאפ יש הסבר איך להעביר את המידע ממכשיר למכשיר. בהנחה שאתה לא עושה גיבוי ל-Google Drive, אז מה שצריך לעשות (בגדול) זה לעשות גיבוי מקומי במכשיר, להעתיק למחשב את התיקייה Whatsapp מהאיחסון הפנימי, להעתיק אותה למכשיר החדש, להתקין את וואטסאפ, ובעת ההפעלה הראשונה לבחור שיחזור מגיבוי.

תשובה כללית

מכשיר של חברה מפורסמת = מאות דיונים ברשת, המון טיפים, ביקורות, התרשמויות וכו', כמו כן, ניתן להשיג בקלות חלקי חילוף, נרתיקים, מגני מסך ועוד.
&nbsp
מכשיר סיני כלשהו שהמפעיל הסלולרי הסב אותו לצרכיו = מעט משתמשים, המון סימני שאלה
&nbsp
שוב, באופן כללי, עדיף לקנות מכשיר של סמסונג/LG מלפני שנתיים או שלוש שנים מאשר מכשיר סיני חדש.

למעלה