LG G3 מתחמם

LG G3 מתחמם

יש לי פלאפון G3 כבר מעל שנה.
בחודשים האחרונים, אם אני מפעילה ווייז בנהיגה וחם (למרות שהמזגן דלוק..) - הפלאפון מתחמם ומתחמם עד שנכבה. רק אם אני מקררת אותו מדי פעם ע"י הנחה על המזגן של הרכב הוא מחזיק מעמד..
הוא מתחמם יתר על המידה גם בשימוש יתר באפליקציות.
אני מטעינה את הפלאפון רק במטען מקורי ומלבד זאת אין לי בעיה עם הסוללה. מצד שני, אני לא משתמשת בפלאפון הרבה במהלך היום..
יש משהו שאפשר לעשות? מעבדה? החלפת סוללה? אם החלפת סוללה, המלצות לחנות אינטרנטית?
תודה.

dudi4321

Member
לא שניתן הרבה

אבל לשמור במיזוג קריר זה הכי יעיל.
לא שניסיתי, אבל להטעין במטען ברכב שנותן פחות זרם, כמו 1A במקום 2A רק לוודא שאכן מטעין.
להקטין את עוצמת התאורה?! מה שיגרום לקילקול התצוגה בנסיעה?!
לסגור אפליקציות אחרות.

אני לא מטעינה ברכב

ומקפידה על תאורה נמוכה בעיקר כשחם, וכמובן סוגרת אפליקציות אחרות. עדיין, הוא מתחמם באופן לא סביר (וזה לא קרה לו בשנה הראשונה לשימוש)

em28

Well-known member
כנראה שהשילוב של GPS ,BT, מסך וטעינה מייצר הרבה חום

גם אצלי ב-N4 קשישא, הפעלה של אפליקציות הניווט מקפיצה את חום המעבד מ-40-50 ל-85 מעלות, עד הכיבוי הבלתי נמנע.
כנראה שהשילוב של מסך דלוק ברציפות, חיישני BT ו-GPS עובדים קבוע וטעינה
מייצרים חום שמכשיר מקשיש לא מצליח לפנות במהירות.
&nbsp
זו כנראה קריאת ההשכמה לכך שעבר זמנו של המכשיר.

umbo

New member
אפשרות אחרת היא לקנות....

בכמה שקלים תושבת למכשיר שמתחבר לפתח המיזוג באופן קבוע ואז הטלפון יעבוד כראוי וגם ישאר בטמפ' שפויה.... הרבה יותר זול מההצעה שלך.....

em28

Well-known member
בוא נאמר שהן ה-G3 והן ה-N4 הם מכשירים מצויינים שעבר זמנם

אז בהזדמנות חגיגית זו - נתקדם הלאה.

דרך אגב, יש גם מינוסים בתושבות המתחברות לפתח המזגן:
- לחות
- חברתה הטובה ביותר של הקורוזיה
- מניעת המיזוג ממי שהוא נועד לו - האדם.

- זכוכית - חום מצד אחד, קור מצד שני ו.......

enigo

New member
נתקלת פעם במכשיר שנסדקה בו הזכוכית בגלל קור של מזגן מצד אחד

וחום של פנים רכב מצד שני? נשמע לי לא סביר.
לגבי ה"עבר זמנם" - ל-G3 יש חומרה שהיא יותר ממספיקה עבור שימוש ממוצע, ואף מעבר לכך. גם היום.

em28

Well-known member
לא חום של פנים הרכב, חום של 85C של הסוללה/מעבד, ו.......כן !

אל תשכח שלא רק החזית של של הנקסוס היא מזכוכית, אלא גם הגב...... ושם אין גורילה ואין זכוכית מחוסמת, סתם זכוכית.

enigo

New member
אני בספק אם גב המכשיר הגיע ל-85 מעלות. זו טמ' שגורמת לכוויה

מידית במגע. מאוד לא סביר שיצרן ייצר מכשיר שבו גב המכשיר מגיע לטמ' כזו - ועוד יותר לא סביר שלא תקום צעקה בנושא.
וצריך לזכור גם שהאוויר מהמזגן מקרר בהדרגתיות, זה לא כמו זכוכית לוהטת שבאה במגע עם מים קרים ומתקררת בבת אחת.
בקיצור - אם אכן ראית זכוכית גב שהתפוצצה, אני בספק אם זה מזה. יכול להיות שהיא כבר היתה סדוקה ממכה שחטפה לפני כן, וזה היה הגב ששבר את קש הגמל, לא יותר.

em28

Well-known member
אולי שווה לנסות את המגנט הנצמד למזגן, הרי למכשיר יש קייס....

כמי שמשתמש במגנט, למדתי את הפטנט - את הפחית לא מצמידים ישירות למכשיר אלא לקייס ישן.

enigo

New member
כך גם אני עושה. מה שכן, קח בחשבון שבסוף נסיעה ארוכה, המכשיר

נהיה קר במידה לא נעימה. לא משהו שהחום בחוץ לא מסדר תוך שתי דקות, אבל עדיין.

אני לא משתמשת בפלאפון כל כך הרבה

ואני לא רוצה לקנות פלאפון חדש רק כי הוא מתחמם מהווייז בזמן נסיעה. לקנות מכשיר פעם בשנה-שנה וחצי זה כבד עליי.
אנסה ללכת על ההמלצה של תושבת למזגן.
&nbsp

ז ק ו

New member
נסי משהו כזה.

מורכב בקלות על שלב אחד של תריס המזגן, ההתקן מכיל מגנט, ופחית קטנה על גב הטלפון, בינו ובין הכיסוי, מחזיק טוב וניתן ןהכוונה לכל כיוון.

ב נ י 2007

New member
אוליי קרח יבש על גב המכשיר יעזור לך לקרר אותו

.. זה בצחוק האמת בעייה חמורה בLG3+4 שהם ממש מתחממים

למעלה