לקחת טלפון לחול - דחוף

מני אה

New member
לקחת טלפון לחול - דחוף

היי, אני רוצה לקחת את הטלפון לחול איתי. רק שאני רוצה שיהיה רק למצבי חירום וכמצלמה. לכן, אני לא רוצה לקנות חבילה לחול וגם לא לעשות סים לחול או לקנות סים מקומי בארץ היעד. מכיוון גם שאני לא רוצה להשתמש וגם לא רוצה לשלם על שיחות שיתקשרו אליי או יסמסו אליי, יש אפשרות לעשות חסימה או להוציא את הסים שלי מהפל. אבל מה לגבי אפשרות של מצב טיסה, אם אהיה על מצב טיסה כל הזמן, אז במקרה הצורך אוכל לעשות שיחה בין לאומית לא? בנוסף אוכל להשתמש בוויפיי מקומי תוך כדי מצב טיסה, ועדיין לא להגיע למצב שמישהו מתקשר אליי.
עד כאן נכון? תודה
NEXUS 4

אבי לב50

New member
הכי טוב? להוציא את הסים מהמכשיר.

אני כותב את זה כי אתה העלית את הרעיון, ואם אתה רוצה פשוט להתנתק בחו"ל ושלא יפריעו לך זה הפתרון.
מצב טיסה במכשירים מסויימים מבטל גם את אפשרות הגלישה באמצעות ווייפיי (נתקלתי כבר במכשירים שזה לא ביטל את הווייפיי) אבל אם אין סים במכשיר הוא בכל מקרה יוכל לעבוד רק באמצעות הווייפיי.
לכן לדעתי זה הפיתרון לשאלות ששאלת.
טיסה נעימה.

מני אה

New member
הבעיה

שאני פוחד שאולי הסים שומר חלק מהתמונות/מסמכים שאני אוריד (כמו צילום דרכון וכו') וגם שאני לא אוכל כנראה להוציא שיחות אם אני כן ארצה פתאום שיחה בין לאומית (לישראל) אגב להוציא שיחה בינל כשאני בחול ולא הודעתי לפני לחברה הסלולרית זה אפשרי כן?

אבי לב50

New member
הדברים שאמרת לא נשמרים על הסים.

הם נשמרים על הזכרון הפנימי או על כרטיס זכרון אם יש כזה במכשירך.
להוציא שיחה מחו''ל לארץ בסלולרי ללא חבילה זאת שחיטה, אבל תמיד זה אפשרי, ואם האפשרות חסומה במכשירך הרי שזה לא יוכל להתבצע.

מני אה

New member
תודה. ידוע לך מחיר? זה רק בשביל מקרה חירום גם ככה.

איך אני מוציא שיחה לחול במקרה כזה, רק 972 לפני והמספר כרגיל?

binon

New member
נכון - אבל שים לב

אם תהיה במצב טיסה אכן לא תוכל להשתמש במכשיר לשיחות וגלישה אבל כשתצא ממצב טיסה עלול להיווצר מצב שהמכשיר יתחבר לרשת ויוריד נתונים ואז יכול להיות חיוב מאוד גדול.
אם אתה רוצה להימנע מכך, וודא מול המפעילה שלך ששירותי גלישה בחו"ל חסומים. אם אתה בגולן אתה יכול לוודא זאת מול האתר שלהם ואם אתה אצל מפעילה אחרת תתקשר לשירות הלקוחות ואם אתה יכול תדאג להקלטה של השיחה.
אמצעי זהירות נוסף זה לוודא שלחצן תקשורת נתונים (שני החיצים) כבוי
בנוסף אתה יכול למחוק מהמכשיר את ה APN - הגדרות הגישה לאינטרנט ולשחזר אותן כשתחזור.

מני אה

New member
אני בסלקום

אז לבקש שיחסמו רק אינטרנט בלי לחסום שיחות (כי אני רוצה שישאר למקרה חרום). וכדי להמנע ממצב שבו אני מקבל שיחה מהארץ, אני אהיה על מצב טיסה כל הזמן.
אפשרי וטוב?

מני אה

New member
+

אם אני מבטל גלישה לחודש, אמורים לתת לי זיכוי על שאני לא גולש חודש?
&nbsp
הקלטה של שיחות ניסיתי מיליון פעם, LG המעפנים האלה עשו איזו פעולה בפלפון למנוע.

אבי לב50

New member
לא מזכים, ואל תחשוב על זה בכלל.

אתה נוסע לחו''ל, הכמה עשרות ש''ח זה מה שישחק תפקיד?

מני אה

New member
כן עכשיו סיימתי לדבר איתם

אמרתי שלא לבטל שיחות, אני פשוט לא אענה ולא אשלח SMS וכך לא אשלם על זה. אבל במקרה הצורך כן אוכל להתקשר.(במחיר גבוה)
&nbsp
&nbsp
*************מה שהופתעתי שהוא אמר לי שהאינטרנט חסום תמיד לכולם **********
שלא צריך לבקש את זה. שאם לא עושים חבילת גלישה לחול אין אפשרות להתחבר לאינטרנט שהוא לא וויפיי

יעקב ח

New member
קבל עצה ידידות

קנה חבילה שיחות מינימלית כלשהי, לא משנה איפה, ואפילו קח את הזולה שתמצא.
כי אחרת, אם תצטרך להוציא שיחה חשובה, אתה תשלם כל כך יקר שתצטער.
מצ''ב דוגמה לתעריף ללא חבילה בסלקום.

מני אה

New member
ראה למטה- הנציג אמר לי שתמיד חסומים לגלישה בחול אם אין חבילה

למעלה